PDA

View Full Version : какво да правя ?много я харесвам



Aquac0ol
01-16-2011, 16:19
имам въпрос към всички които са попадали в такава ситуация : преди 3 месеца си чатих с едно момиче и от както я видях в у-ще немога да си я избия от главата . от тогава несъм си писал с нея не знам и аз защо може би съм заравил и е минало много време но почти всеки ден я виждам проблема е че немога да я заговоря просто много ме е срам по скаипа е същото а иначе понякога като се засечеме на стълбите ме гледа много странно нз защо но си е вперила погледа в мене и ми става мн неудобно. какво да правя , ако и пиша незнам какво ще излезе не искам после да каже на целия клас и да ме гледат вси4ки странно

Faces
01-16-2011, 16:26
Хахаха ти си идиот братле :D Ае момичетата да не са правени по калъп ве,че да може някой от тук да ти каже кво да правиш.Всеки човек си е самостоятелен и за всеки се изисква отделен подход ;)

korpin
01-16-2011, 16:28
Гледа те странно,защото чака да я заговориш! :-D

GLaDOS
01-16-2011, 16:41
Не ,бе братле ! Не я заговаряй никога . Ще сбъркаш много .После като каже на целия клас всички ще ти се смеяааат и подиграват .
Изчакай още 5-6 месеца да те хареса само на гледане и тогава я заговори :razz: #-o

fenastz
01-16-2011, 16:43
По скайп няма срам !

divaneee
01-16-2011, 16:44
Може би я кефиш и не може да отлепи очи от теб, щом казваш, че те зяпа (понякога е най-логичното обяснение). Ако е срамежлива най-вероятно чака ти да я заговориш. Действай смело.

Yancheto
01-18-2011, 19:20
Не вярвам да е чак толкова нетактичен идиот, че да каже на класа. Пък дори да го направи, какво ще стане? Няма нищо срамно в това, че си и писал и надали някой ще ти се смее. Давай смело напред, явно момичето е твърде срамежливо... Замисли се - в момента може би гледа името ти в скайпа и се надява да се сетиш за нея.

zefircho0o
01-24-2011, 19:04
Пич спокойно трябва да я заговориш няма ништо срамно във това да харесваш някое момиче не се притеснявай че ако не се получи някои ще ти се сме от класа.. 1-во и пиши по скаип кажи и тека и тека харесвам те обясни и чуствата си.Само тека можеш да разбереш дали и тя изпитва нещо към теб.След това я покани да излезете само 2 мата!Разходете се някаде но запомни не я целувай на 1вата среща освен ако тя не го иска иначе ще те мисли за лесен..Ти сам ще усетиш кога и в кой момент трябва да я целунеш касмет!

rand0m
01-24-2011, 23:37
Добре е да знаеш, че понякога момичетата ПРОСТО ГЛЕДАТ. :D това, че те гледа не значи, че е влюбена. Не се опитвай да я притискаш, а прави малки жестове, с които да й покажеш, че си падаш по нея.

mincheto
01-25-2011, 07:26
Гледа те странно,защото чака да я заговориш! :-D
И аз съм на това мнение....
Усеща,че я харесваш и очаква ти да направиш първата стъпка.
Явно и тя те харесва.

vikipf
01-25-2011, 08:41
Братле, колко си задръстен.
Окей, запознал си се с някого и после какво се очаква? Да се поздравявате по коридорите примерно. Затова те гледа. Чака да и кажеш здрасти. Нищо повече. Ако сте си писали 1-2 пъти, колко толкова може да те харесва, че да чака първа стъпка, връзка, годеж и дете. Стегни се малко. От едно "Здрасти. К'во става?" няма да ти окапят месата. Пък оттам може и разговор да завържеш. После в скайп няма срам. ; )

keti1000
01-25-2011, 12:13
разкажии ми повече за момичето как сте се запознали може и да помогна пък :-P

kay4yk
01-25-2011, 13:19
Гледа те странно,защото чака да я заговориш! :-D

+1.
да, мисля, че те харесва..
действай!
пък и дори и да се 'разчуе' .. все едно.
ако не си от малък град.. не би трябвало да ти пука особено :D
а колкото до твоя клас- да си те гледааат! само ще завиждат :P

pentxayc
01-25-2011, 14:37
тя във теб вижда безплатен билет до страната на чудесата

nepowtorima
01-25-2011, 15:01
Не вярвам да е чак толкова нетактичен идиот, че да каже на класа. Пък дори да го направи, какво ще стане? Няма нищо срамно в това, че си и писал и надали някой ще ти се смее. Давай смело напред, явно момичето е твърде срамежливо... Замисли се - в момента може би гледа името ти в скайпа и се надява да се сетиш за нея.

Какво да се замисли? Ако беше момиче, което го харесва веднага щеше да му пише... Може да си го гледа просто защото и е симпатичен... Апък и едва ли и нея ще я е срам да му пише... ХА....

Пиши и бе, какво толкова те е срам... Егати вече и по скайп ли ги е срам хората.? Вече се възмущавам... :?

yordans
01-25-2011, 18:49
Продължавай да се чудиш и докато я заговориш може и името да ти е забравила... Дай малко по- смело и отивай при нея.

Aquac0ol
03-27-2011, 17:16
извинявам се , че чак сега пиша но си бях забравил паролата само четях :) благодаря ви много ми помогнахте !

Yancheto
03-27-2011, 18:58
Какво стана? Имаш ли някакъв напредък с момичето?

BrownEyes
03-27-2011, 19:12
Просто действай!Не се дръж така бебешки..не бъди срамежлив.. ако имаш зор пишеш й,каниш я да излезете ии така :)

VaMpiRKaTaaa
03-28-2011, 10:55
Действай,пък каквото сабя покаже..

Josefinne
03-28-2011, 12:51
Ами, престраши се по скайп да я заговориш. Дори може да й признаеш, че ти е неудобно да я заговориш в училище, направи й комплимент и т.н. Може би и тя се чудиш 'що мълчиш като пукал и защо се правиш, че не я познаваш. Определете си среща някъде в определено време и официално се запознайте, идете на кафе като приятели ( поне за начало ), пък виж как ще се развият нещата после.

a1a2b3v
03-29-2011, 04:26
Заговори я преди да е станало късно.