PDA

View Full Version : Тя играе ли си ,че нещо не схващам



sanji
01-16-2011, 21:29
Става въпрос за едно момиче,по-точно бившата ми при1телка!Така де, преди 3-4 месеца скъсахме и не си говорихме ,защото бяхме прекалено горди.Незнайно защо един ден се бях направил на голямата работа и си бях промених външноста тотално.Чисто новичък ,обръснат,с черни очилца с причекста му и тн.Като ме видя не спря да се усмихва и да ми се изчервява,избягваше ме с усмивка и се криеше от мене все едно едно трябва да я намеря .И така де поговорихме за малко и след това си трънахме.След няколко часа чета "Приятели?" отг."Да" тя-"Отново заедно?" И двамата се посмяхме здраво;)Та така де на следващия ден ми казват,че тя се обадила, полудяла на най-добрата си приятелка и казала ,че била лудо влюбена в мене и че иска пак да сме заедно.Но и така де изказах се за нея пред братовчеда й като казах ,че била ''откачена ,ама по готин начин" и тя го сметнала за обида и сега ми говори ама гледа де се заяжда.Като ме дискутира с другите винаги се усмихва , веднъж ни бутнаха един в дръг и никои не се възпротиви от нас двамата.Сега не ми говори и не приема извиняния.Не знам играе ли си ,казала е ,че не иска да сме заедно вече.

sanji
01-16-2011, 21:35
Забравих да спомена ,че за да я избазикам й взех ключовете за домаи тя ме подгони здраво и препускахме и препускахме докато тя не падна и аз с най-бавната си походка не отидох до нея и й ги дадох ,абе добре си беше ;) Тя си пада по такива игрички!

SolemnityOfDeath
01-16-2011, 22:14
Бате, заеби, супер тъпо. И ти не можеш да пишеш, и тя е тъпа, и ти й се връзваш.

На жени никога няма да вярваш и винаги ще имаш наум :) И да искаш, и да не искаш, се научаваш по някое време..

Faces
01-17-2011, 04:27
Почти нищо не можах да схвана от написаното :-o Но от това което разбрах ми е достатъчно да ти кажа не се занимавай с глупости ;)

anonymous708973
01-17-2011, 08:21
Вие втори клас ли сте? :-o И имайки предвид, че ти е бивша приятелка, се очаква да я познаваш малко по-добре...

djipsito
01-17-2011, 15:40
Аз от цялата тема разбрах, че тя като те е видяла по-готино изглеждащ изведнъж пак се била влюбила и пак те искала...
Лапешка работа... или кифленска...

Ся от теб се очаква да се държиш като кроасан и да не й обръщаш внимание...

4o4ina
01-23-2011, 10:49
Момичето си няма друга работа!

mincheto
01-23-2011, 11:45
Аз от цялата тема разбрах, че тя като те е видяла по-готино изглеждащ изведнъж пак се била влюбила и пак те искала...
Лапешка работа... или кифленска...

Ся от теб се очаква да се държиш като кроасан и да не й обръщаш внимание...
:lol: :lol: :lol: На това не можах да се стърпя...
Иначе,авторе вземи се в ръце и се дръж по-зряло.
Момичетата обичаме по-зрeлите момчета,а не тези,които се държат като дИца... :D
Остава като сте в час и ти седиш зад нея,да и метнеш дъвка в косата..
защото този номер момчетата от нашият клас го правеха до край.... :lol: с няколко момичета...

FromAutumToAshes
01-23-2011, 13:14
Пиши на разбираем език, пък някой може и да те разбере... От това което схванах, тая е много проста оО

DiDinKaKiSs
01-23-2011, 14:38
От написаното разбирам,че е тъпа ,най-вероятно КИФЛА и все още с детски акъл :D ти кажи дали е така и изобщо на колко сте години?

IndependentGirl
01-23-2011, 16:06
Не се занимавай. Няма смисъл и не си заслужава.. :]

Hilary_
01-23-2011, 17:43
оф звучиш ми като първолак .. :lol: :lol:

ако не си (надявам се) .. й постави нещата с условие или сега или никога повече!! .. Важното е да разбере, че си сериозен и, че няма да й търпиш прищявките! ..