PDA

View Full Version : заекване...



galab
01-16-2011, 22:51
Като за начало да кажа, че съм момче на 15 години и заеквам от доста време и по - точно някъде от 5 - 6 годишна възраст. Така като чета виждам, че тогва трябва човек да спре да заеква, ако проблема не е причинен от уплаха или нещо от сорта... ;s По едно време ходех на логопед който в интерес на истината помогна до известна степен, ама само за определено време. А най - лошото е че тва доста пречи на общуването с хората. Гледам, че на хората около мен не им е особен проблем ама се пак. ;s Та заради тва осъзнавам, че напоследъка седа в нас, не хода никъде, туктаме излеза с някои пред блока, отида на кино, ама за 15 годишен тва не е нормално... ;ss Смис иначе не съм някъф с два зъба, големи очила и 99 кг... (извинявам се, ако съм обидил някой неволно) искам да кажа съвсвем нормален съм си на вид като за тая възраст... Та искам да питам за някъкво решение на проблема. Дори и пак да е добър логопед.. : )) аа от софия съм иначе ии така... мерси предватително.. : )) А може и да си кажете (ама чесно ;dd) например за вас това проблем ли е, смис пречи ли ви, ако отсрещния е с такъв проблем, не ви ли пречи и тн. : ))

DNA
01-16-2011, 23:51
З-з-з-з-за м-м-мен не е-е п-проблем-м-м да-да-да об-бщувам с-с-ъс зае-е-екващи хо-хо-хора.

В-в-виж т-т-този с-сайт логгита.нет - само, че с латиница.

galab
01-17-2011, 01:25
;dd е добре де, ама така като четох за тоя сайт има доста разноцветни, ако мога така да се изразя мнения. ;д
Искам да кажа имаш ли лични наблюдения!? : )

DNA
01-17-2011, 22:35
Нямам лични наблюдения тъй като не съм се интересувал, но вече определено има куп методи за гладко говорене. А и да мисля, че има доста доволни хора от линка който ти дадох :)

meganet
01-19-2011, 06:36
Аз съм чувал че ако пееш може да се оправиш смисъл акто си вкъщи си попейвай някоя песен :D