PDA

View Full Version : Година и половина вече се лутам :| помогнете



kommm
01-16-2011, 22:55
как да се отърва от гъбичките , мазах се какви ли не кремове и хапчета, горих се конделин, но тези гъби си останаха, кожата на члена е раздразнена................
пия урунгал 15дни нищо и клотромизол......... вземах нистанин микомакс, пак нищо мазах се с други кремове, пих флукорик 150 пак нищо :-o

DNA
01-16-2011, 23:42
Да не би да имаш Кондиломи, закакво са ти изписали Кондилин при гъбички? Ако имаш Кондиломи, вероятно след толкова време се налага операция. Тичай бързо към някой КАДЪРЕН уролог...

kalpazanka
01-17-2011, 05:13
гъбичките не се лекуват с Кондилин, драги. Вашите можеш да ги заблуждаваш, но мен да ме подхлъзнеш, не ти се получава.
Ако действително имаш И гъбички, изследвай кръвна захар за латентен диабет.

kommm
01-17-2011, 15:00
гъбичките не се лекуват с Кондилин, драги. Вашите можеш да ги заблуждаваш, но мен да ме подхлъзнеш, не ти се получава.
Ако действително имаш И гъбички, изследвай кръвна захар за латентен диабет.

губички са пич :lol: но явно ще си умра така-хронично ли е нз
но от не май каде взех и това чудо, та се изгорих само 2 пъти с конеделина :-o
нз какво да правя, обиколих 3 уролози тоя последни вече ми казва " пич не знам и аз вече"
ходих преди това на кожен (2-ма лекаря) и те така бетановат,бетадерм. изписаха с микомакс и пак нищо :|

vampire_girl_
01-19-2011, 15:00
като за начало - смени сапуна!
Използвай интимен сапун

kommm
01-26-2011, 15:27
защо ?

ThisIsMe
01-27-2011, 19:06
защо ?

Защото интимният сапун е специално за измиването на интимните части и намалява риска от образуването на гъбички.
Аз преди време бях пробвала измиване на интимните части със сода заради гъбички.Бяха ми го препоръчали доста хора и опитах.
Разтваряш содата в гореща вода,изчакваш малко и се отмиваш.
Прави го това всяка вечер в продължение на една -две седмици.При мен имаше ефект.Предполагам няма да ти навреди,но ти си решаваш.

titinkaa
01-28-2011, 16:42
Мий се с отделни интимни неща,от тези на родителите ти.

tochica
01-29-2011, 08:57
какъв вид гъбички?