PDA

View Full Version : 14.02.2011



vanessa101
01-17-2011, 06:27
Здравейте, наближава Св. Валентин, за някои очакван ден, а за др не чак толкова :( ... И така към въпросчето - От колко време сте с вашата половинка и какво бихте й купили ... Аз мисля да купя на моето момче едно кученце, на което ще вържа една синя панделка и мисля че мн би се зарадвал :grin: :-) и отделно вино с кутия бонбони :-)

kalpazanka
01-17-2011, 06:34
Ще използваме тази дата да се поглезим.
Засега идеята ми е да поръчаме нещо по- така и да си вземем бутилка хубаво вино, за да почетем по стар стил Трифон Зарезан. Все още не знам какво точно ще купя, но имам идеи няколко и разглеждам по магазините. Не държа да си разменяме подаръци. Не искам да ми купува нищо. Без повод ми е взимал предостатъчно неща.

vanessa101
01-17-2011, 07:25
Да супер, весело изкарване ти желая :P

twilightkid
01-17-2011, 07:37
Честно казано не знам какво ще подаря, защото и на 5-ти правим 6 месецаа и ще се постарая да купя красиви подаръци и за 2-та случая. :)
Иначе мисля да подаря вино с кутия бонбони, плюшка или нещо друго (обикновено ми хрумват неща в последния момент), а и съм много добра в опаковането и на измислянето на екзотични подаръци от хартия.. :)

kalpazanka
01-17-2011, 07:38
Да супер, весело изкарване ти желая :P
Мерси.
Въпреки пожеланието, обаче, ти обръщам внимание да не трупаш постове.

П. П. За протокола- почти 5 години сме заедно.

ShtrudeL
01-17-2011, 07:54
Плюшка за момче?...не ви разбирам ^^

FromAutumToAshes
01-17-2011, 08:00
Свършиха се българските празници, че празнуваме чуждите :-o Мммм не.. не празнувам тази идиотщина. Жалко, че хората не се замислят, над този въпрос...

kindergarden
01-17-2011, 08:01
Нямам гадже,но имам 10% намаление за пакет "Свети Валентин" в един хотел във Велинград. Ако има желаещи млади ергени, да казват :D

w0sh
01-17-2011, 08:02
Смерт и дифтерия.

В най-оптималния случай мога да дам едно цвете.

Ама трябва да съм много залухан.

anonymous708973
01-17-2011, 08:16
А сигурна ли си, че има условия да гледа кучето? Не само ти да си мислиш така, но и той да го е казвал?

Не сме решили нищо все още... Вероятно няма да си подаряваме подаръци, а просто ще се поглезим двамата.

LadyDi
01-17-2011, 08:19
А ние от 2 години не го празнуваме. Не ми харесва този празник.
Ако съм в настроение, може да му пратя онлайн картичка. И толкова. Не искам да ходим на ресторант, нито да се приготвя специална вечеря вкъщи.

За мен няма нищо по-противно от масовото тичане по ресторантите на някои знаменателни дати.

TheBeliever
01-17-2011, 09:23
От 2 години сме заедно и не празнуваме Св. Валентин. Самата идея на празника не ни допада, пък и предпочитаме да се съберем с приятели и да почетем българския празник.

chemist9009
01-17-2011, 09:27
Аз не празнувам Св.Валентин,а празнувам Трифон Зарезан и то два пъти в годината на 1.02 и 14.02 8-) 8-)

FromAutumToAshes
01-17-2011, 09:41
От 2 години сме заедно и не празнуваме Св. Валентин. Самата идея на празника не ни допада, пък и предпочитаме да се съберем с приятели и да почетем българския празник.


Евалата, все пак имало и нормално мислещи хора (като мен :lol:)

XTREMEFREERIDE
01-17-2011, 10:09
Определено не го празнуваме тоя празник. Случвало се е минали години да си подаряваме по някоя лиготийка, но толкова. Аз имам едно на ум да се поглезим с хубаво вино и готини шоколадови бонбонки този път, но ще го решим допълнително.
//от почти 3 години сме заедно.

ludata90
01-17-2011, 10:45
Не празнувам чужди празници.

vanessa101
01-17-2011, 11:41
А сигурна ли си, че има условия да гледа кучето? Не само ти да си мислиш така, но и той да го е казвал?

Не сме решили нищо все още... Вероятно няма да си подаряваме подаръци, а просто ще се поглезим двамата.
Да сигорна съм, че има условия да го гледа, а и без това той мн обича кучетата и ми е казвал, че мн ще се зарадва, ако си има :)

darkPaladin
01-17-2011, 17:32
ще се напием като свине с колегите през деня а вечерта шефа ни е обещал да ни линчува с луканка и вино

FromAutumToAshes
01-17-2011, 18:12
Определено не го празнуваме тоя празник. Случвало се е минали години да си подаряваме по някоя лиготийка, но толкова. Аз имам едно на ум да се поглезим с хубаво вино и готини шоколадови бонбонки този път, но ще го решим допълнително.
//от почти 3 години сме заедно.

Последно нек'ва реклама ли к'во :-o :D В кръга на майтапа :-D

FuckingFreak
01-17-2011, 18:22
Свършиха се българските празници, че празнуваме чуждите :-o Мммм не.. не празнувам тази идиотщина. Жалко, че хората не се замислят, над този въпрос...

+1
От 364 други дни (365 във високосна година) защо точно е избран един от тях, за да се покаже колко много се обичат двама души, да си подаряват подаръци, да се глезят и т.н. ? Нима това не става ежедневно, ежеседмично и ежемесечно, за да има и още един чужд "празник". Според мен е по-хубаво подарък без повод, или поне рожден ден или имен ден, малко ми звучи тъпо точно за единия ден в годината да се правят такива подготовки, та то става и без много уговорки и нагласа..

Paramour
01-17-2011, 19:11
4 месеца сме заедно..
няма как да сме заедно тогава, а и не знам дали щяхме да го празнуваме.

twilightkid
01-18-2011, 19:22
Плюшка за момче?...не ви разбирам ^^

Хм.. Не разбирам нищо лошо да подариш нещо плюшено на мъж (момче).. Особено, ако е нещо забавно и разтоварващо и същевремнно любовно, а и ако е от сърце.
И не мога да разбера - какво толкова "ненормално" има в този празник (като изключим факта, че е католически /или това е достатъчно условие/) ? И все пак любовта може да се доказва абсолютно всеки ден и гледам да я доказвам всекидневно, даже ежеминутно. И все пак донякъде сте прави, че това не е единствения ден от тези 364 дни в годината, в които можем да докажем чувствата си на половинката.

jghgh
01-18-2011, 19:34
Смерт и дифтерия.

В най-оптималния случай мога да дам едно цвете.

Ама трябва да съм много залухан.
Е, глупости, много мил жест си е. 8-)

Тъпото на този "празник" е, че е очакван.
Не съм убедена, че бих се зарадвала ако имам връзка момчето да ми подари нещо.
През цялото време ще си мисля, че го е направил, за да не ми стане тъпо, и "защото трябва", а не защото наистина е искал да ме зарадва. И така подаръкът става "фалшив" и студен .. Тъпо е да ти подарят балон, мечка или каквото и да е, просто с идеята, че "трябва".

На този фалшив празник Варна се пълни с хора, хванати за ръце, с балони в ръка и т.н. и си мисля - а колко от тези хора наистина са влюбени и са искали да зарадват човека до себе си?
Или просто единият по навик е взел нещо, за да не обиди другия, което прави подаръкът неискрен, и направен защото "така трябва", а не защото наистина човекът е искал да зарадва другия.

Много сложно става ...
Аз лично не обичам неща проформа.

babity
01-18-2011, 20:25
Не знам дали дотогава все още ще съм с моичкия. При всички случаи няма да празнувам нищо. Приятелите ми ще са твърде заети да се шибат като животни по случай празника, та няма да има с кого да се пие. :D Ако съм си взела изпита може да купя бутилка вино да почерпя нашите.

FCB
01-18-2011, 21:59
От близо година сме заедно.И ние не празнуваме.Подаряваме си подаръци и се глезим без повод.Пък и така като не очаква нищо изненадата е по- приятна

ShtrudeL
01-18-2011, 22:07
Плюшка за момче?...не ви разбирам ^^

Хм.. Не разбирам нищо лошо да подариш нещо плюшено на мъж (момче).. Особено, ако е нещо забавно и разтоварващо и същевремнно любовно, а и ако е от сърце.


Няма лошо бе. Просто момчетата не се кефят на плюшени играчки. На теб ако ти подари гаечен ключ ще му се изкефиш ли?

tanch3t093
01-18-2011, 22:18
Ние това не го празнумаме. Само Трифон Зарезан зачитам на тази дата ;)

twilightkid
01-19-2011, 11:12
Няма лошо бе. Просто момчетата не се кефят на плюшени играчки. На теб ако ти подари гаечен ключ ще му се изкефиш ли?
Ако има за к'во да го ползвам.. :lol: А пък и той харесва плюшките, които са с някакви по - забавни физиономии примерно ..

ShtrudeL
01-19-2011, 11:26
Да бе айде стига сега. Вярваш ли си, че би се израдвала на гаечен ключ? Ама реално се постави в ситуацията. И би му скочила на врата? ТОлкова си мечтала за него...стига лигавщини моля. ^^
Ако ти е казал, че ги обича, то е за да не те обиди. Ако им се радва и лигави, то също е да не те обиди. Има и друг вариант разбира се. Може да е леко гей.

Мир и любов <3 (hug)

xoxi
01-19-2011, 14:07
Странно е, но само на този ден от цялата година нямам желание за нищо романтично.
Не казвам, че празникът не е хубав, просто хората много се вживяват в него и правят всичко да изглежда толкова изкуствено, че дори не ми се обяснява.

Vilencety
01-19-2011, 14:14
Заедно сме от 2 години, но така като празника е в Понеделник сигурно няма да го празнуваме (защото няма да сме заедно :( ), но по някакъв начин ще се постарая да го изненадам, даже ако трябва и по пощата ще му пратя подаръка. :) A колкото до подаръка не съм измислила точно какво да бъде, но мисля да е нещо малко :smt007

anonimchetou
01-20-2011, 06:15
Това ще ни е трети Св.Валентин. До сега не сме правили нищо кой знае какво. Подарява ми някое цвете, купуваме си кутия бонобни, може да отидем някъде и това е. И подаръци сме си разменяли , но не кой знае какви - малки и символични ; ) Това е .

TheNewReligion
01-20-2011, 14:05
Със себе си се запознах преди близо 15 години. Но няма да празнуваме. Няма да си подаряваме подаръци, няма да се глезим. Правим го почти всеки ден, не мисля, че ни трябва специален, за да се лигочим. А, да! И гледайте да не ревете на тоя празник.

П.П.: Няма да е лошо да знаете легендата за тоя празник.

momona
01-21-2011, 18:01
Аз ще подарявам на моето момче торта под формата на сърце с наша снимка отгоре.

monics
01-21-2011, 19:43
Ще го отпразнуваме насаме :oops: Отдавна не си разменяме подаръци на този празник. Заедно сме от 3 години.

SugarLolLipoPsS
01-29-2011, 18:08
И ние ще го празнуваме на саме у тях. :D От сега съм го предупредила, че искам сама да украся стаята за случая, демек да си намери работа за 2 часа.. :D :D :D
Иначе няма да правя нищо сложно: вечеря ( салатка, основно, десерт и вино ) , много свещи, балони, хубаво бельо и много секс.. 8-)

BossBitchSwag
01-29-2011, 20:39
предпочитам Трифон Зарезан
не че имам нещо против Св.Валентин, просто според мен ако държиш на половинката може да го показваш непрекъснато и без повод , а не на една измислена дата
ама весело ви изкарване де :D

anonymous708973
01-30-2011, 09:05
П.П.: Няма да е лошо да знаете легендата за тоя празник.

Не мога да разбера защо тръгваш с рогата, когато стане дума за любов?
Иначе легендата я знаем доста добре... от години.

Как ще празнуваме... вероятно ще отидем някъде само двамата, ще се поглезим с някаква по-различна храна, вино, шоколад. Може да си подарим нещо малко. Аз купих картичка вече - ръчно направена от една позната на семейството, която опакова подаръци професионално.
Мисля да му подаря книжката "Мечо Пух", защото съм потресена, че не я е чел и ми е обещал от декември да я прочете. Сигурно ще му подаря и една друга книга, която си беше харесал.

xxmexx
01-30-2011, 09:08
И ние ще го празнуваме на саме у тях. :D От сега съм го предупредила, че искам сама да украся стаята за случая, демек да си намери работа за 2 часа.. :D :D :D
Иначе няма да правя нищо сложно: вечеря ( салатка, основно, десерт и вино ) , много свещи, балони, хубаво бельо и много секс.. 8-)

идейката никак не е лоша, на колко си?? [питам защото ми е интересно на каква възраст се празнува Св.Валентин по този начин]


ии по темата.... едва ли ще сме заедно до тогава...

PyCoKoCkA93
01-30-2011, 10:28
Ама вие сте били големи скептици в тоя форум бе :D Не празнували чужди празници,изобщо не празнували,защото било лигаво...Ок,чужд празник е,ама не сте ли малко лицемерни като пушите чужди цигари,пиете чужд алкохол(за пушачи и пиячи),пазарувате чужди дрешки и ядете и пиете чужди храни и напитки(КФС,МакДоналдс,Кок -Кола и т.н) А видях едно мнение,че имало още 364/365 дни в годината и защо трябвало точно на една дата да се празнува...Ами празниците са направени за това,че да сплотяват и да събират хората и те са повод да покажеш на човека до теб колко държиш на него и т.н.Защото според мен е редно да направиш нещо по-специално за човека до теб и да се поглезите...Именно на точно определена дата,защото тя е повод да го направите и да се отдадете един на друг,а не просто да си казваш:"Аз знам,че той/тя ме обича".Друго си е романтичния жест,но май аз съм прекалено романтична и с остарели разбирания.... :(

jghgh
01-30-2011, 10:52
А видях едно мнение,че имало още 364/365 дни в годината и защо трябвало точно на една дата да се празнува...Ами празниците са направени за това,че да сплотяват и да събират хората и те са повод да покажеш на човека до теб колко държиш на него и т.н.

Да, но това започва да става лицемерно. Точно както Коледа и другите празници, но вие не осъзнавате това, защото се запленени от комерсиализма.
Коледа, Св. Валентин и т.н. отдавна са се превърнали в едни комерсиални празници, където се набляга на подаръците и отвсякъде ти се тръби да бъдеш добър, или пък "много да обичаш, да покажеш на половинката си колко го цениш" и т.н., а през останалото време кой ти плямпа по телевизията за тези неща? Сега ще се изсипят една сюрия предавания, Наталия от Морето ще говори за любовта с високопарни думи, защото й трябва точно определен ден да се сети да помисли за тези неща. Това превръща тези празници в повече от лицемерни, и даже нагласени.
Да видим Коледа: с ръка на сърцето си признай, ти колко често мислиш за сираците и недъгавите деца? Защото лицемерното влияние на медиите се сеща да ни подсеща (точно ПОДСЕЩА) за тези деца само по Коледа, когато хората започват да пращат една сюрия смс-и, да ходят на шибани благотворителни концерти и да пляскат със сълзи на очички на Ани Салич и разни други звезди, навили се да пеят "за децата".
Това обаче е комерсиално и тъпо, и никой не се сеща, че скапаният му смс няма да оправи положението в домовете за сираци, защото тия звезди вместо да си бръкнат от джоба, ходят да "пеят" и карат нас да пращаме смс-и, а те си вдигат рейтинга и залЕзналата слава..

Що се отнася до нас, магията на това тръбене, бумтене, лозунги, концерти и послания ни омагьосва за ден-два, с желание да сме адски добри и да зарадваме някого. Много добро чувство, но най-хубаво е, когато е целогодишно, бейби!
Както и със Св. Валентин - сега предаванията ще се взривят от женски лигави предавания, романтични филми, сърчица, теми за любовта, която би трябвало всеки ден да изпитваме. Извинявайте, но е наистина фалшиво.

Много е хубаво да показваш на някого, че държиш на него
ОПРЕДЕЛЕНО! И няма лошо да го правим на св. Валентин, ама почва да се оказва, че едва ли не ни подсеща да изненадаме любимия с нещо, което той обича, а да не говорим, че заради масовото влияние на празника, хората тръгват да обикалят по магазините за подаръци защото "така трябва". Не вярвам голяма част от вас да не правят това нещо (вкл. и по Коледа) от един простичък д ъ л г. Като казвам дълг, не е задължително да ви е неприятно да го изпълнявате, може и да сте ентусиазирани, но фактът е налице - че го правите проформа и защото така трябва на този ден.


Защото според мен е редно да направиш нещо по-специално за човека до теб и да се поглезите...Именно на точно определена дата,защото тя е повод да го направите и да се отдадете един на друг,а не просто да си казваш:"Аз знам,че той/тя ме обича".Друго си е романтичния жест,но май аз съм прекалено романтична и с остарели разбирания....
Е.. моля ти се.
И аз съм романтичка и то голяма 8-)

Просто мисля, че трябва да се отдаваме не по задължение или притиснати от медийната реклама и бумът на магазините за сърчица, а защото наистина чувстваме че искаме да зарадваме някого.
Сега ще помоля да не получавам отговори от определени хора, как те и без повод правят подаръци и т.н. - няма лошо, даже е похвално, но това не прави празникът по-малко измислен, предвид , че г о л я м а ч а с т от хората само се превземат на тази дата.

Хубаво ще ми стане, като на всяка жена, от някакъв подарък, но ако знам, че е "по задължение", може би ще ми стане тъпо...
Друго са си спонтанните изненади. На някого да му хрумне да ти купи шоколад и хубаво вино ЕЙ ТАКА, а не защото "сега е моментът".
Нямам против някой искрено да иска да ме зарадва на св. Валентин, но в голяма степен хората го правят не от искрени чувства. Обикновено се наглеждаме на огромен фалш по телевизията и улицата, как за един ден всички са щастливи, разнасят си подаръци, ходят с балони по улицата, а аз си мисля реалистично: "Колко от тях наистина се разбират идеално или просто го играят влюбени?" Мъже, подарят на жените си някви балони, букети, а кой знае как им изневерят.. Всякви неща фалшиви можеш да видиш в този ден.


РозоваПан7ера, и ти си много надъхана обикновено, и имаш защо, защото си умна, но никой не ти прави забележки. Защо ти пречи момичето? 8-)

kremen4eto
01-30-2011, 11:19
Ама вие сте били големи скептици в тоя форум бе :D Не празнували чужди празници,изобщо не празнували,защото било лигаво...Ок,чужд празник е,ама не сте ли малко лицемерни като пушите чужди цигари,пиете чужд алкохол(за пушачи и пиячи),пазарувате чужди дрешки и ядете и пиете чужди храни и напитки(КФС,МакДоналдс,Кок -Кола и т.н) А видях едно мнение,че имало още 364/365 дни в годината и защо трябвало точно на една дата да се празнува...Ами празниците са направени за това,че да сплотяват и да събират хората и те са повод да покажеш на човека до теб колко държиш на него и т.н.Защото според мен е редно да направиш нещо по-специално за човека до теб и да се поглезите...Именно на точно определена дата,защото тя е повод да го направите и да се отдадете един на друг,а не просто да си казваш:"Аз знам,че той/тя ме обича".Друго си е романтичния жест,но май аз съм прекалено романтична и с остарели разбирания.... :(

Романтиката не е лошо нещо. Кофти е, че сме един вид задължени да сме романтични точно на 14ти февруари. На 11-12 трябва да ми дойде. Като ме заболи корема и кръста и като се почувствам като парцал и ще ми е точно до романтика. :?

По темата: Говорихме, но нищо не решихме. Просто ще сме си сами и ще си се радваме. Подарък предполагам, че ще взема, въпреки че не държа на подаръците с повод. :)

Gadinchica
01-30-2011, 11:28
И какво като е католически празник ? Това разделение на църквите е пълна глупост, поне според мен. Halloween също е католически празник, но масово се празнува. Все пак въпрос на нагласа и на гледна точка. И както има Деня на майката, Деня на медицинските работници и т.н. (важни хора в живота ни и в обществото, които принципно почитаме всеки ден), така има и на влюбените. Едва ли само на Никулден ядете риба, или само на Трифон Зарезан пиете вино.. Просто за всяко нещо си има ден, по-специален от другите :)
Ние сме заедно от 3 години и малко. Тогава едва ли ще сме двамата, но ще намерим начин по-късно да се видим и да се поглезим :)

SugarLolLipoPsS
01-30-2011, 13:40
И ние ще го празнуваме на саме у тях. :D От сега съм го предупредила, че искам сама да украся стаята за случая, демек да си намери работа за 2 часа.. :D :D :D
Иначе няма да правя нищо сложно: вечеря ( салатка, основно, десерт и вино ) , много свещи, балони, хубаво бельо и много секс.. 8-)

идейката никак не е лоша, на колко си?? [питам защото ми е интересно на каква възраст се празнува Св.Валентин по този начин]


ии по темата.... едва ли ще сме заедно до тогава...

На 17 съм.. :)

qna0115
01-30-2011, 14:38
[quote="xxmexx"][quote=SugarLolLipoPsS] И ние ще го празнуваме на саме у тях. :D От сега съм го предупредила, че искам сама да украся стаята за случая, демек да си намери работа за 2 часа.. :D :D :D
Иначе няма да правя нищо сложно: вечеря ( салатка, основно, десерт и вино ) , много свещи, балони, хубаво бельо и много секс.. 8-)


Това чесно казано много ми допадна :grin:

SugarLolLipoPsS
01-30-2011, 15:48
[quote=xxmexx][quote=SugarLolLipoPsS] И ние ще го празнуваме на саме у тях. :D От сега съм го предупредила, че искам сама да украся стаята за случая, демек да си намери работа за 2 часа.. :D :D :D
Иначе няма да правя нищо сложно: вечеря ( салатка, основно, десерт и вино ) , много свещи, балони, хубаво бельо и много секс.. 8-)


Това чесно казано много ми допадна :grin:


И на мен страшно много ми харесва, но изисква много подготовкаа.. 8-) Днес поръчак от един сайт 50 листа от роза. :-D

bubkaa93
01-30-2011, 15:55
ами с моя решихме да празнуваме Трифон Зарезан с приятели и после да сме в тях да пием вино и да хапнем нещо, а пък за подарък още не съм решила :(

SladkotoPoly
01-30-2011, 17:43
Как искам и аз да празнувам св.валентин ..като чета само какви планове имате особенно SugarLolLipoPsS и направоо.....ми се плаче..Иска ми се и аз да го празнувам,но с моето момче...помогнето това да се случи 8-) (малко като кампания прозвуча) http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=386005
ето я и темата,бих се радвала да ми дадете идеи и съвети ;) :-)
ПРИЯТНО ПРЕКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА НА ВСИЧКИ,КОИТО ЩЕ ГО ПРАЗНУВАТ!!!ОБИЧАЙТЕ СЕ :)

SiSi7yYy
01-30-2011, 18:06
Свършиха се българските празници, че празнуваме чуждите :-o Мммм не.. не празнувам тази идиотщина. Жалко, че хората не се замислят, над този въпрос...

... същото мнение :)

ForzaFelipe
01-30-2011, 18:59
Все още нямаме план,но се надявам да се съберем някъде (и да дойде един специален човек) че имам изненада за всияки :D Но ако ще се прави нещо ще се празнува Трифон Зарезан.

LovinU
01-30-2011, 19:44
Ама вие сте били големи скептици в тоя форум бе :D Не празнували чужди празници,изобщо не празнували,защото било лигаво...Ок,чужд празник е,ама не сте ли малко лицемерни като пушите чужди цигари,пиете чужд алкохол(за пушачи и пиячи),пазарувате чужди дрешки и ядете и пиете чужди храни и напитки(КФС,МакДоналдс,Кок -Кола и т.н) А видях едно мнение,че имало още 364/365 дни в годината и защо трябвало точно на една дата да се празнува...Ами празниците са направени за това,че да сплотяват и да събират хората и те са повод да покажеш на човека до теб колко държиш на него и т.н.Защото според мен е редно да направиш нещо по-специално за човека до теб и да се поглезите...Именно на точно определена дата,защото тя е повод да го направите и да се отдадете един на друг,а не просто да си казваш:"Аз знам,че той/тя ме обича".Друго си е романтичния жест,но май аз съм прекалено романтична и с остарели разбирания.... :( Tъкмо мислех да влизам само зарад това и да пиша цял роман,но ти го направи вместо мен.Евала,точно така е,който не го осъзнава и много се превъзнася,майната му!! +1

TheBeliever
01-30-2011, 20:07
Ама вие сте били големи скептици в тоя форум бе :D Не празнували чужди празници,изобщо не празнували,защото било лигаво...Ок,чужд празник е,ама не сте ли малко лицемерни като пушите чужди цигари,пиете чужд алкохол(за пушачи и пиячи),пазарувате чужди дрешки и ядете и пиете чужди храни и напитки(КФС,МакДоналдс,Кок -Кола и т.н) А видях едно мнение,че имало още 364/365 дни в годината и защо трябвало точно на една дата да се празнува...Ами празниците са направени за това,че да сплотяват и да събират хората и те са повод да покажеш на човека до теб колко държиш на него и т.н.Защото според мен е редно да направиш нещо по-специално за човека до теб и да се поглезите...Именно на точно определена дата,защото тя е повод да го направите и да се отдадете един на друг,а не просто да си казваш:"Аз знам,че той/тя ме обича".Друго си е романтичния жест,но май аз съм прекалено романтична и с остарели разбирания.... :( Tъкмо мислех да влизам само зарад това и да пиша цял роман,но ти го направи вместо мен.Евала,точно така е,който не го осъзнава и много се превъзнася,майната му!! +1

Аз нямам нужда от специален повод, за да покажа на човека до мен колко държа на него. Нито от дата, която да ми напомня да му засвидетелствам любовта си. Не преценям по календара кога да му направя романтичен жест и всеки един ден прекаран с него за мен е ден на влюбените.

Но щом моето мнение се различава от вашето значи се превъзнасям... майната ми.

ShtrudeL
01-30-2011, 20:11
Колко лигаво. Тоз празник е толкова изкуствен и фалшив, че няма на къде. Листа от рози...още по-лигаво и неромантично... О.о

LovinU
01-30-2011, 22:13
Ми хубаво бе,правете си к'вото искате,баси (или по точно не правете нищо) .. Ако 'щете чествайте празника,ако 'щете се занимавайте с подаръци и подобни ''лиготии''. Доказвайте си любовта ако искате всяка минута,това не прави Св.Валентин глупав и безсмислен. НО Всеки с мнението си .

The end .

kikatta
01-31-2011, 09:52
амм от скоро сме заедно някъде 2 месеца .. няма да е нещо особено може би ще идем на кино и после в къщи с приятели да се почерпим за българския празник.. 8) 8) :)

dimitar_ak
01-31-2011, 09:56
Бих дузпата на гаджето миналата седмица, а и да имах гадже тоя католически празник не го уважавам (православен съм). Смятам да се почерпим някъде с приятели за нашенския празник.

lovey0u
01-31-2011, 17:40
чак ми омръзна да оплювам тази лиготия

1. Това е празник НЕ на влюбените, а на китайските производители на плюшени мечета и сърчица.
2. Мисля че по-голямата част от християните в България са православни, а не католици :-o , защото този "празник" се води католически.
3. Мааалко се повтарям с хората преди мен, но нямам нужда от специален ден, за да покажа на любимия човек, че го обичам. Щом сте толкова романтични правете го всеки ден или всяка седмица, но защо да е точно на 14.02?!?!?!?!
4. Само на свИти валИнтин ли трябва да си правите подаръци и да бъдете романтични?

може и да има още нещо, не се сещам в момента
гади ми се от сърчицатЪЪЪ и мИчетатЪ по магазините :smt078
да ви имам празника :smt098

ELiTyYy
02-01-2011, 11:00
И ние ще го празнуваме на саме у тях. :D От сега съм го предупредила, че искам сама да украся стаята за случая, демек да си намери работа за 2 часа.. :D :D :D
Иначе няма да правя нищо сложно: вечеря ( салатка, основно, десерт и вино ) , много свещи, балони, хубаво бельо и много секс.. 8-)
и аз съм запланувала точно това :D но още не съм тръгнала да си търся сексиииииии бельо..а като се знам каква съм претенция..ще отнеме цял ден по магазините :-D

RaisedOnRock
02-01-2011, 14:06
чак ми омръзна да оплювам тази лиготия

1. Това е празник НЕ на влюбените, а на китайските производители на плюшени мечета и сърчица.
2. Мисля че по-голямата част от християните в България са православни, а не католици :-o , защото този "празник" се води католически.
3. Мааалко се повтарям с хората преди мен, но нямам нужда от специален ден, за да покажа на любимия човек, че го обичам. Щом сте толкова романтични правете го всеки ден или всяка седмица, но защо да е точно на 14.02?!?!?!?!
4. Само на свИти валИнтин ли трябва да си правите подаръци и да бъдете романтични?

може и да има още нещо, не се сещам в момента
гади ми се от сърчицатЪЪЪ и мИчетатЪ по магазините :smt078
да ви имам празника :smt098



Абсолютно съгласна.

SugarLolLipoPsS
02-01-2011, 15:58
И ние ще го празнуваме на саме у тях. :D От сега съм го предупредила, че искам сама да украся стаята за случая, демек да си намери работа за 2 часа.. :D :D :D
Иначе няма да правя нищо сложно: вечеря ( салатка, основно, десерт и вино ) , много свещи, балони, хубаво бельо и много секс.. 8-)
и аз съм запланувала точно това :D но още не съм тръгнала да си търся сексиииииии бельо..а като се знам каква съм претенция..ще отнеме цял ден по магазините :-D

Хихихи.. :D Знам за какво говориш.
Аз се спрях на едно боди, защото реших че няма смисъл чак пък толкова да се изръсвам при полужение, че едва ли ще го нося после.. 8-)
нещо такова имам предвид.. http://fashionsupreme.co.uk/images/products/2000/12815-0.jpg

shupishup
02-03-2011, 16:45
О боже.. защо чакате специален ден, определен от някакви ретарди, за да се обичате ? Ние ще говорим по телефона цяла нощ, както на миналия св.валентин и както всяка вечер о.О

dreamon
02-03-2011, 18:49
Значии аз имам една идейка ние няма да го празнуваме кой знае колко традиционно ако мога да го нарека или поне така си мисля :D но аз искам да му направя малка изненадка мисля да купя една бутилка вино да и махна етикета и да направя аз да си рисувам сърчица и такива глупости :D :D мисля че ще стане много ефектно и ако се държи добре може да получи и нещо друго :oops: :oops: :oops:

Lorein
02-03-2011, 20:28
Ние миналата година не го празнувахме особено. Вечерта преди това бяхме с приятели на DNB парти и се прибрахме у тях към 4, бяхме много изморени, на другия ден му бях приготвила малка изненада. Изгоних го от стаята, сложих запалени свещички на земята, по бельо и държах малка картичка, на която пишеше Хубаво момиче съм, знам - няма лесно да се дам. :lol: :lol: :lol: Последното естествено беше за бъзика. Бях купила и бебешко олио, защото отдавна се канехме да си правим масажи. :) Тази година мисля най-сетне да си осъществим плана за масажа подобаващо + още от Коледа насам се каня да си купя някоя по-предизвикателна нощничка и да го изненадам така (примерно http://men.hotnews.bg/uploads/tinymce/daniela-freitas-joge-lingerie-02.jpg ) 8-) Той неведнъж ми е намеквал, че харесва подобни работи, така че явно му се иска. Но няма да е нищо фрапиращо, за да може и по-нататък да я използвам. :) А иначе какво ще правим още не сме решили, но в този студ най-вероятно ще се затворим на топло, ще си направим нещо вкусно за хапване и ще гледаме филм. :-P
Иначе съм съгласна, че празника е много комерсиален вече. Така всеки ще очаква нещо, било то цвете или подарък или каквото и да е било. Губи се самата изненада. Много повече бих се зарадвала на цвете/малко подаръче/някаква изненада дори в най-лошия ми ден, отколкото на този празник, защото ще го очаквам. А аз обичам изненадите. :)
Ако все пак искате да изненадате любимия/любимата, направете нещо по-нестандартно. Примерно мъжете вместо клишираната роза или букет от цветя, купете й красиво цвете в саксия ( естествено ако обича цветя ). Така хем се изпълва идеята за цвете, хем ще издържи по-дълго и ще й е кеф да се грижи за него. Момичета, вие се замислете за нещо, което той ви е казвал/намеквал, че иска или харесва и му го вземете/изпълнете. Със сигурност ще се зарадва повече на това, отколкото на плюшено мече и един куп сърчица. :)

love_you_boy
02-03-2011, 23:16
Влюбена съм от повече от 1 година,но съвсем наскоро нещата успяха да се развият както си мечтаех дълго време.В интерес на истината не сме обсъждали дали ще си разменяме подаръци,но лично аз смятам да купя нещо символично,но не прекалено скъпо без уговорки (това е нещо като начин да разбера колко държи на мен и дали ще се сети да ми подари без подсказка ).Надявам се този ден да мине добре,защото предишния ми Св.Валентин си беше меко казано ужасен
:o

kombarka
02-04-2011, 20:27
Щастливо необвързана съм (за сега). Ще "празнувам" на запой със стари приятели.

Нямам нужда от повод, за да кажа на някого колко го обичам. :wink:

Vilencety
02-05-2011, 06:31
Ние сме заедно от 2 години, за празника ще му подаря мой портрет да му остане за спомен! :)

anonymous708973
02-05-2011, 07:17
... и ще й е кеф да се грижи за него.

Или ще го убие (цветето, не момчето :Д), ако е саката като мен 8-) Баси, 2 кактуса уморих! :lol:


(това е нещо като начин да разбера колко държи на мен и дали ще се сети да ми подари без подсказка )

Ти сериозно ли вярваш, че това показва дали държи на теб?! ОМГ!

Вчера ми изникна една идея, благодаря на един форумец за нея :)
Мисля да му цъфна на вратата в бизнес облекло и с хубав алкохол... и да го поглезя доволно. Примерно с масаж... но няма да се оливам, че предният път беше на път да заспи.

Lorein
02-05-2011, 10:18
... и ще й е кеф да се грижи за него.

Или ще го убие (цветето, не момчето :Д), ако е саката като мен 8-) Баси, 2 кактуса уморих! :lol:


(това е нещо като начин да разбера колко държи на мен и дали ще се сети да ми подари без подсказка )

Ти сериозно ли вярваш, че това показва дали държи на теб?! ОМГ!

Вчера ми изникна една идея, благодаря на един форумец за нея :)
Мисля да му цъфна на вратата в бизнес облекло и с хубав алкохол... и да го поглезя доволно. Примерно с масаж... но няма да се оливам, че предният път беше на път да заспи.

Е аз за това споменах, само ако обича цветя и се занимава с такива работи. 8-) Иначе с масажите наистина трябва да се внимава. :D Аз един път много бях изнервена за нещо и той тръгна да ме успокоява, леко ме разтриваше... и аз взех, че заспах. :lol: После ме бъзика, вика сега верно, че исках да се успокоиш, ама чак пък толкова... 8-)

assd
02-05-2011, 11:53
йес, има тема за свети вазелин!
и са кво че подарявате 8-)

teenems
02-05-2011, 16:49
Колко лигаво. Тоз празник е толкова изкуствен и фалшив, че няма на къде. Листа от рози...още по-лигаво и неромантично... О.о

На мен пък ми звучи романтично и нежно,макар че не съм почитателка на розите ,обожавам разпръснати по леглото листа от рози.

-Не сме решили как ще го празнуваме :)

lovey0u
02-05-2011, 19:10
поздраФчи за всички които празнуват свИти валИнтин 8-)

По-добре пиян след Трифон Зарезан, отколкото със СПИН след Св. Валентин. :razz: :razz: :razz:

TheNewReligion
02-05-2011, 23:55
Ще си купувате копринени гащи само защото на 14.02 американците почитат светия, за който половината от вас си нямат и идея? Уоу...

getthefuckout
02-06-2011, 12:29
Хе Хе а пък ние с моят приятел правим 2 месеца точно на 14,02 :D :D
И много се чудя за подаръка , хем е двоен празника трябва да е нещо специално . Смятам да му взема някакви палави боксерки ии още нещо ''влюбенко '' там :-) :P

SugarLolLipoPsS
02-06-2011, 17:38
Боксерките са хубава идея.. :-) ^^

roadrunner
02-07-2011, 07:06
Всяка година едно и също и тук във форума, по медий, в магазините...
Аз лично не го харесвам този празник и сме решили, че няма да го празнуваме въпреки че всичките ми приятелки са възмутени от факта..
Но ще си призная, че ми е приатно като мина покрай някоя хубаво украсена витрина :)
Сигурно ще го изненадам с една валентинка, защото не очаква да има подарък :) И само да попитам да я купя от някъде или ръчно изработена е по-добрият вариант

Taam
02-07-2011, 12:49
Никакво настроение за тоя празник... Не ,че някога е имало, обаче тая година съм крайно против.
Но пък е яко да гледаш хората как се радват. о.О

lovey0u
02-07-2011, 17:26
Ще си купувате копринени гащи само защото на 14.02 американците почитат светия, за който половината от вас си нямат и идея? Уоу...

:razz: :razz: :razz:

vanessa101
02-08-2011, 16:18
Всяка година едно и също и тук във форума, по медий, в магазините...
Аз лично не го харесвам този празник и сме решили, че няма да го празнуваме въпреки че всичките ми приятелки са възмутени от факта..
Но ще си призная, че ми е приатно като мина покрай някоя хубаво украсена витрина :)
Сигурно ще го изненадам с една валентинка, защото не очаква да има подарък :) И само да попитам да я купя от някъде или ръчно изработена е по-добрият вариант
Ми според зависи :) Ако имаш талант в изработването на картички, имаш дарбата да рисуваш (която аз нямам :( ) е по-добре да си я изработиш ръчно. Но ако не можеш или се затрудняваш по-добре би било да я купиш, без това вече има най-различни валентинки. Късмет с валентинката и весело изкарване :grin:

snowlady
02-13-2011, 12:17
И аз се чудя какво да подаря на приятеля ми,тъй като сме заедно от 2 седмици.Намислила съм един часовник,но нз дали ще е удачно...все пак сме от скоро заедно :) Вие как мислите-добра идея ли е ??

ChildOfBodom
02-13-2011, 12:54
такива празници не зачитам.

anonymous708973
02-13-2011, 14:15
И аз се чудя какво да подаря на приятеля ми,тъй като сме заедно от 2 седмици.Намислила съм един часовник,но нз дали ще е удачно...все пак сме от скоро заедно :) Вие как мислите-добра идея ли е ??

Ако имаш финансовата възможност и усещаш, че с момчето ще се задържите, защо не?
Ние бяхме заедно от 5 дни и на рождения му ден му подарих сребърна гривна.

againstyou
02-13-2011, 15:04
С моята половинка се разделихме седмица преди СВ.Не съм католичка,не го празнувам тоя тъп празник. :D Боли ме к*ра.

qna0115
02-13-2011, 20:37
Абееее е*ала съм го и в празника и чудото :D нищо не празнувам ! напоследък при мен настроението го няма никакво !.. :(