PDA

View Full Version : Сексссс



gigiii
01-17-2011, 08:32
Ммм как да му кажа ,че вече искам да правим секс :)
До сега не съм искала,защото мислих че има и друго момиче,и че не изпитва чуства към мен.
Вече мисля че е време за секс,разбах че държи на мен и че ме обича ,може да не е по начина по който аз искам ..смисъл(че не ми казва обичамте) доказвал го е... Не искам да му го кажа направо - Аиде да правим секс,да не е направо,ами по някакъв др начин

kalpazanka
01-17-2011, 08:36
Наближава 14-ти февруари. Викни го да гледате филмче и изскочи пред него с прозрачна нощничка или с панделка през бюста.
Сега сериозно- не му намеквай, просто когато следващият път подходи по-така към теб, не го спирай.
Що ми се струва, че си на 14-15, най-много 16? И че сте заедно от месец?

gigiii
01-17-2011, 08:42
аз съм на 18 а той е на 22 ,от различни градове смеа й тои 14 фев.не го обича този празник ,може би защото 1 подарък не значи нищо и че на слд ден може да се разделим примерно,иначе мин год бяхме заедно тогава..а и ние ще се видим по рано в началото на февр,защото сега е зает

kalpazanka
01-17-2011, 08:43
Да разбирам, че сте заедно от повече от година и той не е спал с теб? Браво за теб. Но той дали си седи мирно и кротко на дупето?
Като се видите, не го отблъсквай. Кое му е трудното да го измислиш? Намекни му със специално бельо и обстановка, ако толкова ти е мерак.

CTPAXX
01-17-2011, 09:26
Ммм как да му кажа ,че вече искам да правим секс :)
До сега не съм искала,защото мислих че има и друго момиче,и че не изпитва чуства към мен.
Вече мисля че е време за секс,разбах че държи на мен и че ме обича ,може да не е по начина по който аз искам ..смисъл(че не ми казва обичамте) доказвал го е... Не искам да му го кажа направо - Аиде да правим секс,да не е направо,ами по някакъв др начин Покажи му един кондом и той ще разбере. :-D

TheBeliever
01-17-2011, 09:31
Съдейки по предишните ти теми те съветвам да се дообразоваш на тема секс и тогава да си искаш от гаджето си.

gandalfepi4
01-17-2011, 09:48
ААА НЕ! :shock:

ти секс няма да правиш! :x

утре си представям само как ще е флууднат форума даже до "музика и тв" със теми тип "свърши ми в ухото, бременена ли сам?", "пипна ме по пъпа и май имам хемориди!" и "нали е безопасно да свърши 32 пъти в мен, когато съм в овулация ако след това кажа 2 пъти молитвата на св. павел?"

ако не знаеш как да поискаш секс даже значи не си готова :-o


още я помня онази тема дето мислеше че от целувка си се заразила със спин :shock:

бог да ни е на помощ ако наистина започнеш да правиш нещо рисково

Justify
01-17-2011, 09:58
ААА НЕ! :shock:

ти секс няма да правиш! :x

утре си представям само как ще е флууднат форума даже до "музика и тв" със теми тип "свърши ми в ухото, бременена ли сам?", "пипна ме по пъпа и май имам хемориди!" и "нали е безопасно да свърши 32 пъти в мен, когато съм в овулация ако след това кажа 2 пъти молитвата на св. павел?"

ако не знаеш как да поискаш секс даже значи не си готова :-o


още я помня онази тема дето мислеше че от целувка си се

заразила със спин :shock:

бог да ни е на помощ ако наистина започнеш да правиш нещо рисково


АааАААаа Аре стига бе...... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

DarkTemplar
01-17-2011, 10:24
Рано ти е за секс авторке. Калпазанке, ако й прочетеш предишните теми, ще ти стане лошо..

Extremescream
01-17-2011, 10:24
Гиги,първо придобий някаква сексуална култура,по-добра от сегашната ти,пък тогава мисли за секс.Усещам как след като го правите наистина ще има супер култовите теми от теб.Ти не само че си необразована,започвам да мисля,че нещо не ти е наред наистина.Не е нормално за всяко нещо,свързано със интимния ти живот да питаш непознати във форум.Порасни малко умствено,пък тогава прави секс.

kalpazanka
01-17-2011, 10:30
Калпазанке, ако й прочетеш предишните теми, ще ти стане лошо..
Стана ми. Но не искам да си трия постовете с предложения.

Интересно ми е, авторке, от колко точно време сте заедно? Знаеш ли как да се пазиш? Знаеш ли да смяташ овулация? Можеш ли да си понесеш последствията от воденето на полов живот?
Заведи го да си направи тест за СПИН в КАБКИС.

kiki1991
01-17-2011, 11:25
Калпазанке, ако й прочетеш предишните теми, ще ти стане лошо..
Стана ми. Но не искам да си трия постовете с предложения.

Интересно ми е, авторке, от колко точно време сте заедно? Знаеш ли как да се пазиш? Знаеш ли да смяташ овулация? Можеш ли да си понесеш последствията от воденето на полов живот?
Заведи го да си направи тест за СПИН в КАБКИС.

много станаха нещата дет не знае момичето май..рано и е за секс :D :D :D

thefreak
01-17-2011, 12:30
аз съм на 18 а той е на 22 ,от различни градове смеа й тои 14 фев.не го обича този празник ,може би защото 1 подарък не значи нищо и че на слд ден може да се разделим примерно,иначе мин год бяхме заедно тогава..а и ние ще се видим по рано в началото на февр,защото сега е зает

МнениеПуснато на: Сря Апр 07, 2010 8:58 pm
16 a toi na 21...toi mi e 2 -to gadje Very HappyVery Happy s 1 bqhme mesec i polovina

Последно на колко години си? Ако преди 8 месеца си била на 16, ся как така си на 18?
Има ли смисъл да ни лъжеш, ама честно?

Sirius
01-17-2011, 13:01
"Айди са ибеми ва сладурчи"

Wikzinka
01-17-2011, 13:05
оо не gigiii се завърна :razz: Момичето има напредък .... в първата си тема питаше дали е нормално момче да си пипа к**а :D
След това попита как се прави свирка и сега вече е на тема секс :D
Момиче , не знам дали лъжеш , че си на 18 , но вземи се образовай малко преди да пишеш подобни теми ..... не ти ли идва на акъла , че щом не знаеш как да му предложиш да правите секс , значи още не е дошъл момента за това :)

anonymous768631
01-17-2011, 13:08
Джиджи!! Ти си едно загоряло бебе!

И все пак като един добър форумец ще ти помогна. :-D

1. Убеждаването е най-лесно. Просто "дай дупе"... ;)
2. НЕ прави секс с презерватив, от субстанцията по презерватива може да се хване СПИН или евентуално поне сифилис.
3. Хората са измислили една простовата на вид формула за пресмятане на шанса да се забременее:
(c*d+c*e)/(sin45)((22/7)*(a^2+b^2+a*b))
Където:
a = годините на мъжа.
b = годините на жената.
c = минутите, в които сте правили секс.
d = броят пъти, които мъжът е свършил.
e = броят пъти, които жената е свършила.
Сиреч ако правите секс 1 час. Той свърши 3 пъти, докато е в една стая с теб, а ти свършиш 4 пъти, след като ти си на 18, а той на 22, то следва, че шансът да забременееш е от около 60,7%! Хвърляте заровете и готово.
П.П. към 3: има и друг момент. Ако не си в овулация, шансът намалява наполовина. Затова се надявай да не си в овулация. Така ще имаш около 30,35% шанс за забременяване.
П.П. 2 към 3: Всяко хапче Ескапел смъква с 5% твърдо шанса. Затова те съветвам да изгълташ седем хапа за 100% сигурност, че няма да забременееш.
4. Винаги има минимален шанс да не съм прав на 100% в нещо. Затова си измивам ръцете.

Extremescream
01-17-2011, 13:22
Недей,че тя наистина ще ти повярва,но признавам,че беше добро. :lol:

anonymous768631
01-17-2011, 13:31
Е, 1/3 от всичко не е лъжа... Всъщност ако броим и първия ред, то половината. :oops:

kiki1991
01-17-2011, 13:47
що не земе някой да я банне тая с тея глупави теми и с тея лъжи !!!!!!!!!!

Loooooser
01-17-2011, 13:53
Тема на гиги.. 8) :D Трябва да се види!!
А сега по въпроса ...
Остави го да си свърши работата и той ще разбере ,че си готова :-D
Късмет!
Сега чакаме теми как е минало.. 8-)

anonymous768631
01-17-2011, 13:58
що не земе някой да я банне тая с тея глупави теми и с тея лъжи !!!!!!!!!!
'Що бе, баннаха Юлиан, сега и Джиджи ако мине под ножа... Кой ще е форумен шут!

kiki1991
01-17-2011, 14:00
що не земе някой да я банне тая с тея глупави теми и с тея лъжи !!!!!!!!!!
'Що бе, баннаха Юлиан, сега и Джиджи ако мине под ножа... Кой ще е форумен шут!


оо все ще се намери;)))