PDA

View Full Version : и сега какво



Balmy_I
01-17-2011, 10:05
Здравейте! :) Толкова отдавна не съм писала тук,че чак ми е странно...
Ами историята започна тогава,когато намерих едни стари приятели от детството във фейсбук.Писах си малко с тях и после излязохме,посмяхме се и тн.След това аз продължих да си пиша с едното момче и усещах,че го харесвам,но незнаех какво да правя и дали да го накарам пак да се видим.Накрая събрах смелост и го попитах дали не му се излиза на кафе и сякаш по ирония на съдбата,той ми отговори,че няма да може,защото трябвало да организира рожденния си ден.Та както и да е след рожденния си ден пак ми писа,но не ме покани на среща.И понеже майка ми е близка с тяхото семейство,а аз си говоя с нея за почти всичко,тя ми разказа,че той се държал дръпнато с момичетата,защото бил нараняван и незнам си още какво и сега на всичкото отгоре нямал и много пари и гледал да спестява и не обичал да излиза много по кафета.Да,обаче аз нали съм си твърдоглава реших да не очаквам кой знае какво,но все пак исках да го видя.Писах му смс и той не ми отговори и тогава се отказах и му писах,че няма да го притеснявам повече.Той сега няма интерет и не си пишем и не се чуваме и така до тази събота,когато го видях в дискотеката.И понеже бях с приятели и една съученичка,която пък ходи с момче,което е от класа на момчето което харесвам :D и въпросната съученичка явно е споменала тази подробност на приятеля си и той ме замъкна да се видя с въпросното момче.Е видяхме се,тоест аз го видях,но той беше доста пиян и не ни обърна особено внимание.Аз се посмях и се върнахме,където си бяхме.След това той дойде при нас и ме погледна и дойде да ме прегърне,но нищо не ми каза.После приятеля на съученичката ми ми каза,че го е карал да говори с мен,но той е казал,че "неиска да се срами",а на въпроса,защо не ми е писал е отговорил,че е много пиян и че ще говори с мен,когато е по-добре...Мале,че дълго...извинявам се.Та сега незнам какво да очаквам и какво да правя.Не ми е писал,нищо не се е случвало от тогава на сам.Не се и надявам честно казано,но просто се чудя на цялата тази ситуация...

wolf23
01-17-2011, 10:13
Eми да ти кажа всичко е възможно възможно е да те харесва. Защото и аз ако съм пиян няма да искам да се излагам пред някое момиче което харесвам... макар че имам този навик :D. Но все пак с времето ще се разбере но продължавай да държиш връска с него :):):)

Balmy_I
01-17-2011, 17:46
да благодаря ти,ще се опитам да държа връзка с него до колкото това е възможно :)