PDA

View Full Version : Още една 'Дали ще се обади' тема...



FataMorgana
01-17-2011, 10:49
Какво стана:
Бях на парти у една приятелка където имаше към 16 момчета и 4 момичета. Не беше особенно балансирано. На всичкото от горе имаше повече алкохол и цигари от колкото може да бъде изпито и изпушено от една армия. В резултат всички бяхме яко пияни и правехме супер пиянски истории. Спомням си че се целувах с две различни момчета. Но те нямат значение.

Както и да е, след няколко часа лудуване всички лежахме около стаята, кой на леглото, кой на дивана, кой на пода припаднал в локва повърнато.

Аз бях до Скот (не съм си в БГ). Скот е супер яко момче на 17 години с което сме се засичали на купони преди и сме си приказвали. И така, лежахме си ние на дивана, и си държахме главите защото и на двамата текилата не ни понася след няколко часа. После му направих малко масаж на главата, за когато те боли глава, просто така. Той е много сладък. Облегнах се на неговото рамо и той си сложи главата на моята и слушахме пиянските истории на тези които още не бяха отрезнели и изблиците на тези които се бяха събудили без вежди защото някой ги беше обръснал. Супер много се смяхме, и по едно време ме целунна. Лампите бяха загъсени след малко и никой не ни гледаше а и се бяхме завили с един юрган. После нещата леко се разгорещиха иии ами почнах да му правя чекия, но ме помоли да спра защото не искаше да измърсим чаршафите на момичето. Отидохме в банята където се целувахме и той ме помоли да му направя свирка... беше ужасно! Не знам защо не можах да го накарам да свърши сама! Никога не ми се беше случвало и той трябваше да помогне леко. Както и да е, върнахме се в стаята, легнахме, естествено имаше бъзици защото бяха забелязали че ни няма... И цяла вечер се гушкахме и си приказвахме и се целувахме, той искаше да ми върне услугата но аз не бях разположена.

На следващия ден той трябваше да си тръгне рано, помоли ме за моя номер. Дадох му го но не поисках неговия.. лошо ли постъпих? Защото го имам в фб и скайп.

Както и да е, това беше петък, сега е понеделник, като изключим едно от тези въпросчета по фб където отговаряш с да или не където ми каза че съм сладка, нищо друго. Хареса ми. Казах му че вече не съм със стария си приятел защото той пита... защо не ми се е обадил? И кога ще се обади?

ScarletBite
01-17-2011, 14:09
Щото е било пиянско изпълнение. :) Тоест нищо сериозно. А фактът, че си се натискала с двама, му го доказва.
Ама ако много му се приебе, ще ти звънне.

SorrowEyes
01-17-2011, 15:08
О, леле, момиче, много си се прецакала. По-добре не очаквай да ти звънне, ако имаш самоуважение не му пиши. По-добре и двамата да го забравите това. От тези пиянски истории нищо не излиза (sorry :( )

FataMorgana
01-17-2011, 15:32
Ех, ама ние не бяхме пияни когато това стана... вече си бяхме окей и напълно функционални. Плюс това и преди сме си приказвали...

ScarletBite
01-17-2011, 16:05
Ама сте се забили на купон и за купона. :) Същото.

FataMorgana
01-18-2011, 07:51
Ъпп плс хелп. :shock:

MaLkaTa_LaDy
01-18-2011, 08:16
Момиче, той няма да ти се обади! Замисли се малко... Ако ти имаше номера на момче и искаше да му звъннеш. Нормално е да изчакаш един ден, че да не изглеждаш неиздържала да го видиш, и тогава да му звъннеш. А не да чакаш вече... 5 дни?! И да изглеждаш незаинтересована. Ако наистина си му била направила впечатление щеше да ти звънне до сега. А да не говорим, че става дума за пиянски купон....

Успокой се и си потърси друго забавление.

FataMorgana
01-18-2011, 08:34
Във ФБ ми коментира на статуса и на някои снимки, ама тогава защо изобщо ме пита за нормера ми?

Balmy_I
01-18-2011, 08:39
Момиче, той няма да ти се обади! Замисли се малко... Ако ти имаше номера на момче и искаше да му звъннеш. Нормално е да изчакаш един ден, че да не изглеждаш неиздържала да го видиш, и тогава да му звъннеш. А не да чакаш вече... 5 дни?! И да изглеждаш незаинтересована. Ако наистина си му била направила впечатление щеше да ти звънне до сега. А да не говорим, че става дума за пиянски купон....

Успокой се и си потърси друго забавление.

Мда,съгласна съм с това и аз почти същото щях да кажа.Наистина пиянските вечери са кофти вечери,ако сгафиш някъде или просто си направиш кефа,защото някой пък отсреща може да не те иска само за забавление както ти в случая се чувстваш сега,но незнаеш за него какво е означавало :)

w0sh
01-18-2011, 08:46
Момиче, той няма да ти се обади! Замисли се малко... Ако ти имаше номера на момче и искаше да му звъннеш. Нормално е да изчакаш един ден, че да не изглеждаш неиздържала да го видиш, и тогава да му звъннеш. А не да чакаш вече... 5 дни?! И да изглеждаш незаинтересована. Ако наистина си му била направила впечатление щеше да ти звънне до сега. А да не говорим, че става дума за пиянски купон....

Успокой се и си потърси друго забавление.

true story

SmilezZz
01-18-2011, 09:03
Съгласна съм с другите..
Той няма да се обади..По.добре недей да
храниш празни надежди ((:

GossipGirl89
01-18-2011, 09:46
Щом не ти се е обадил още първите дни не се надявай да ти звънне. Явно всичко е било за купона. Пък и ти много лесно си се поддала - не съм момче, но все си мисля че това бързо навиване за свирки, секс и т.н. не говори много добре за даденото момиче в очите на момчето.. То зависи кой какво търси де, но ако момчето иска нещо сериозно това определено би оказало влияние. Замисли се - щом сега след 2-3 целувки си се навила веднага на свирки, какво ти пречи на следващия купон да се навиеш и на секс с някой друг?

lunichkataaa
01-18-2011, 10:23
Щом не ти се е обадил още първите дни не се надявай да ти звънне. Явно всичко е било за купона. Пък и ти много лесно си се поддала - не съм момче, но все си мисля че това бързо навиване за свирки, секс и т.н. не говори много добре за даденото момиче в очите на момчето.. То зависи кой какво търси де, но ако момчето иска нещо сериозно това определено би оказало влияние. Замисли се - щом сега след 2-3 целувки си се навила веднага на свирки, какво ти пречи на следващия купон да се навиеш и на секс с някой друг?

Съгласна съм на 100%.

kalpazanka
01-18-2011, 10:25
Като го напомни нагона, ще се сети да ти се обади.

FataMorgana
01-18-2011, 10:52
Прави сте...
просто реших защото не сме си съвсем чужди... все пак сме си говорили и преди и сме се смели заедно... но май ще станем приятели скоро и от там няма мърдане за мен :D мерсиии