PDA

View Full Version : Често уриниране и още един проблем



kiki1991
01-17-2011, 14:18
Имам следния проблем..постоянно ходя до тоалетна..на ден между 10-15 пъти,някой дни е и повече,и то по малко количество изпишквам.Нямам парене,болки,неразположени е,смадене или някакви други симптоми на цистит,затова се притеснявам защото явно не е цистит.Само да кажа че миналата година имах упорит цистит и в края на есента уж ми изчезнаха симптомите.Затова искам съвет от хора който имат такъв проблем с уринирането какво може да е...???

Имам и друг въпрос свързан с яйчниците:Преди 2 месеца ми откриха при преглед при гинеколог поликистозни яйчници,но лекарката ми каза понеже имам редовен цикъл,и овулация и нямам повишено окосмяване че не трябва за сега лечение,чак когато реша да забременявам да потърся гинеколог в случей че не се получи забременяване..аз много се притесних защото четох разни теми из форуми за жени който не могат да забременеят със ПКЯ и се чудя дали да се колсултирам със дръг гинеколог???Има ли някой със ПКЯ,но без симптомите който споменах,и да са му казали да не се лекува доакто не реши да има дете ???

anonymous768631
01-17-2011, 14:46
Имам следния проблем..постоянно ходя до тоалетна..на ден между 10-15 пъти,някой дни е и повече,и то по малко количество изпишквам.Нямам парене,болки,неразположени е,смадене или някакви други симптоми на цистит,затова се притеснявам защото явно не е цистит.Само да кажа че миналата година имах упорит цистит и в края на есента уж ми изчезнаха симптомите.Затова искам съвет от хора който имат такъв проблем с уринирането какво може да е...???
Мастурбираш ли често? При мен се получава от това. Примерно ако е по един-два пъти на ден, нищо, но ако ги докарам до 4... Тогава ходя често, защото ми се пикае, но не пикая почти нищо...

kiki1991
01-17-2011, 14:51
Имам следния проблем..постоянно ходя до тоалетна..на ден между 10-15 пъти,някой дни е и повече,и то по малко количество изпишквам.Нямам парене,болки,неразположени е,смадене или някакви други симптоми на цистит,затова се притеснявам защото явно не е цистит.Само да кажа че миналата година имах упорит цистит и в края на есента уж ми изчезнаха симптомите.Затова искам съвет от хора който имат такъв проблем с уринирането какво може да е...???
Мастурбираш ли често? При мен се получава от това. Примерно ако е по един-два пъти на ден, нищо, но ако ги докарам до 4... Тогава ходя често, защото ми се пикае, но не пикая почти нищо...

Не вообще не мастурбирам,нямам нужда понеже имам приятел и правим през няколко дена секс..не знам от какво е но е много гадно,и мисля да ида до личната да ми пусне изледвания но не знам дали ще иска понеже нямам никакви симптоми за цистит или нещо свързано с бъбреците:(

anonymous768631
01-17-2011, 15:00
Ъъъ, на няколко дни? Едва ли е от това. Иди!

kiki1991
01-17-2011, 15:02
Ъъъ, на няколко дни? Едва ли е от това. Иди!

казах през няколко дни правим:)))

anonymous768631
01-17-2011, 15:06
Ами, да де. Нали това казах! :D