PDA

View Full Version : Трябва ми съвет,наистина незнам какво да правя..:х



Sometimes
01-17-2011, 15:22
Здравейте.. моята история е дълга,но ще се опитам да я съкратя..
Имах си приятел 3 години, единственното момче с което сме правили всичко и сме преживели много. От година насам сме разделени
много лоши думи си казахме,които не мислехме..много се наранихме.
Но още се обичаме. Аз сега си имам приятел,момче .. което
наистина заслужава да бъде с мен. Старае се,доказва го..немога да кажа.,че ми е безразличен защото не е!Когато сме заедно наистина ми е много хубаво.. Но някакси вечер когато съм сама
ми изплуват толкова спомени с бившия.. Съсипвам се,
липсва ми! Само докато затворя очи и вече усещам неговия мирис..неговите ръце погледа му. Бяхме опитали да сме заедно отново
но наистина беше хубаво първите две седмици но после .. /
Вчера бившия ми се обади да ми каже,че заминава за Русе да работи и да живее там.. пожела да отида с него.
Незнам какво да правя хора. Знам всеки един от вас какво може да ми каже,но тези спомени наистина ме съсипват. Няма ден в който да не се сетя за него... Чувствам се много зле,че стигнахме до тук.
Измъчвам се. Измина година а немога да го забравя а наистина се опитвам. Не очаквам да ме разберете.. просто си ми тежи и исках да си го излея. Незнам какво да правя :Х

kristal3
01-17-2011, 16:07
Зная какво ти е .. и аз съм била в подобна ситуация. Ти все още го обичаш, но просто се опитваш да излъжеш себе си с другия само, за да го забравиш. Казваш, че сте си казали лоши думи, но си спомни какво ти е казал той. И, ако не се е държал така както заслужаваш то тогава не си струва да се върнаш при него. Но ако той е давал максималното от себе си за теб, ако е правил всичко, за да си щастлива помисли добре какво искаш. Но ти все още го обичаш и това не може да се оспори. Мислиш постоянно за него, а дали, ако не го обичаше щеше да е така.. най-вероятно не. Сега всичко зависи от теб и от това какво искаш. Но те съветвам.. Внимавай какво ще направиш, защото от тази една постъпка зависи всичко и няма връщане назад!

Успех във всичко! :))

Vilencety
01-17-2011, 16:32
Мисля че все още го обичаш! Направи това което сърцето ти желае! :)

Cucko0
01-17-2011, 16:36
Прецени дали си струва да зарежеш живота които си живяла досега и да отидеш в друг град с бившия си ..при положение ,че дори не си сиг дали е с сериозни намерения

w0sh
01-17-2011, 16:39
Мисля че все още го обичаш! Направи това което сърцето ти желае! :)

Щом сърцето ти желае, продавай цял живот банички!!!

ДАВАЙ!!

sladur4etyYy
01-17-2011, 18:22
като отидеш там, какво ще правиш? там нямаш приятели, познати, всичко ти е чуждо и непознато. да не си луда, да зарежеш всичко, което имаш?

Paramour
01-17-2011, 19:14
и той очаква да ти се обади една година след като сте скъсали, да ти каже, че заминава някъде да живее и ти да отидеш с него ей така?
пф.. тва да не е някой американски филм.
помисли си дали си заслужава да ходиш в Русе заради него. Дали си заслужава да оставиш момчето, с което си в момента.. дали си заслужава да се разделиш с приятелите си и с хората, с които си свикнала да се виждаш всеки ден..

babity
01-17-2011, 19:20
Няма лошо в това да си спомняш приятните мигове с него, дори напротив. Просто го прави с нагласата, че е просто един приятен спомен и толкова. За да се разделите е имало причина и ти малко или много от позицията на времето я омаловажаваш. Върви напред!

Sometimes
01-18-2011, 11:50
Благодаря ви за съветите. Незнам какво ще направя.. мисля да продължа напред, аз виждам че и той си има друг живот..
и двамата сме много променени. Но не знам наистина кое е по добре
за мен,това е все пак момчето, за което бих умряла и още е така.
Дори да е далеч това е единсвтвеният човек за който ми пука и
който ще ми липсва. Снощи мислих мислих изплаках си очите и реших,
че по добре е да си продължим напред... Та времето ще си
покаже дали съм сгрешила при избора си или съм постъпила правилно.
Макар,че знам.. и без мене може,на него ще му е по лесно
да ме забрави,той е по силния от нас двамата. Не искам да го задържам и да му припомням нашите моменти,за който той едва ли се
сеща толкова често колкото аз..
Стана ми ясно че при мен болката няма да отмине и раните ми няма да зараснат.. явно просто времето и живота ще ме научи как да живея с тях :cry: ..................... :/

Bonita1991
01-18-2011, 14:47
Казваш че сте опитали отново да сте заедно и не се е получило ами ако сега пак нещо се обърка??? Оставаш сама, без хората които ще ти дадат нужната подкрепа :) Затова помисли още.........ако той те обича също толкова силно колкото ти него няма да остави нещата така ще те потърси дори да се е преместил и ще ти покаже, че няма да те нарани отново :)

buba4ko
01-18-2011, 15:00
Обикновено когато обичаш някой не трябва да чакаш от него реакция. Просто давай от себе си потърси го и му признай че още го обичаш.

Sometimes
01-18-2011, 18:22
Той знае че го обичам.. знае за малката част която изпитвам към него.. другата част дори неможе да си я представи.
Но живота му е друг сега, с други хора.. има някакво момиче,
което познава от 3 4 месеца и твърди че му е като сестра...
спят на едно легло, ходи до аптеката за нея, масажира я.. и сега за втори път избра нея пред мен.. Затова казвам, не виждам
за какво да се боря.. нека да е щастлив и без мен след като може.
Поне единия от нас ще е щастлив. Хората са казали, като обичаш някой пусни го на свобода... а той ако те обича ще се върне.
Аз се връщах много пъти,но винаги ще ме боли затова че предпочита човек който познава няколко месеца.. отколкото мен,която е била до него 3 години... когато човек разбере това, се чувства изолиран ..

Sometimes
01-18-2011, 18:23
Той знае че го обичам.. знае за малката част която изпитвам към него.. другата част дори неможе да си я представи.
Но живота му е друг сега, с други хора.. има някакво момиче,
което познава от 3 4 месеца и твърди че му е като сестра...
спят на едно легло, ходи до аптеката за нея, масажира я.. и сега за втори път избра нея пред мен.. Затова казвам, не виждам
за какво да се боря.. нека да е щастлив и без мен след като може.
Поне единия от нас ще е щастлив. Хората са казали, като обичаш някой пусни го на свобода... а той ако те обича ще се върне.
Аз се връщах много пъти,но винаги ще ме боли затова че предпочита човек който познава няколко месеца.. отколкото мен,която е била до него 3 години... когато човек разбере това, се чувства изолиран ..

Mi6inka
01-18-2011, 19:36
Помислете и ДВАМАТА защо сте разделени, какви грешки допуснахте и се опитайте да ги поправите...помисли добре, дали си струва, заради спомените и дългото време, през което си била с него да вземеш такова крайно решение...След толкова дълга и сериозна връзка наистина е трудно да се отърсиш напълно от всичко.. трябва време, трябва много време... Щом се обичате, защо не сте заедно? Щом ти предлага да отидеш с него, значи и той все още те обича... отговорете си на тези въпроси, направете равносметка и преценете ЗАЕДНО как би било най-правилно. Успех :)