PDA

View Full Version : Дълбоки черни точки



mmm_sweet
01-17-2011, 16:39
Моите явно са толкова дълбоки че направо кремовете не ги достигат.Пробвала съм вече какви ли не откачени глупости,които явно не са за толкова дълбоки черни точки. Те са основно в зоната на носа и дори с изтискване пак не се махат. Отчаяна съм,моля ви дайте съвет :(

kiki1991
01-17-2011, 17:00
уместо да се мъчиш като са толкова упорити защо не идеш на козметик ???там ще ти ги махнат със някоя по ефикасна процедура

kalpazanka
01-17-2011, 17:06
Вземи си пилинг маска Регал.

mmm_sweet
01-17-2011, 18:01
уместо да се мъчиш като са толкова упорити защо не идеш на козметик ???там ще ти ги махнат със някоя по ефикасна процедура



Толкова ми е натоварен графика през седмицата,че не мога да отделя време да ходя на процедури и гледам каквото мога в къщи да го свърша :oops:

mmm_sweet
01-17-2011, 18:04
Вземи си пилинг маска Регал.

ти пробвала ли си я? Има ли ефект?

kalpazanka
01-18-2011, 05:51
Има ефект. Кожата става по-мека и по-малко се омазнява. Отделно след втората-третата процедура комедоните излизат по-лесно.
Не разчитай само на пилинг-маската. Трябва ти и подходяща козметика за почистване на лицето.

Greennight
01-18-2011, 07:11
А мойте преди имах няколко толкова дълбоки,че дори козметичките не можаха да ги махнат.После ги мазах с некви кремове и 1 път след баня ги изтисках.... :lol:

kalpazanka
01-18-2011, 07:20
А мойте преди имах няколко толкова дълбоки,че дори козметичките не можаха да ги махнат.После ги мазах с некви кремове и 1 път след баня ги изтисках.... :lol:
Ми не става изведнъж. Грижата е комплексна. Започва се с измиващ препарат, който да не ти засилва мастната секреция и се забравя за сапуна. Гримове от сорта на пудри, основи за грим, фон дьо тени се зарязват. Нанасям пудра в изключителни случаи, не ежедневно. За себе си действам с Имекс- тетрациклин с ефект като на фон дьо тен. Нямам възпаления, но не пречи да си се мацам профилактично, тъй като в определени дни от МЦ съм си склонна към появата на подобни работи.
За измиване си бях адски доволна от Ексфолиак, но за съжаление спряха вноса. Заслужаваше си парите. Смених доста гелове за измиване на лице- от българските Елеа, които ми влошиха кожата до неузнаваемост през Виши Нормадерм, от който само първия месец имаше добър ефект и сега съм с Балеа.
Дневни кремове слагам изключително рядко и предимно когато съм си вкъщи. От тях кожата ми изглежда мазна и затова предпочитам да съм си "натюр".
Един или два пъти в седмицата си правя пилинг маска.

crazyme
01-19-2011, 11:19
мм аз ползвам Гарниер Пюр 3 в 1 (по-доло на снимката) и той горе долу маха черните точки и когато имам време си правя маска - смесваш пяна за бръснене + сода бикарбонат (готварската) и да ви кажа разкарва черните точки, прави кожата мека, но няма дълготрайно действие, след която и да е маска ползвам 1 крем от Ейвън (картинка по-доло) , който намаля омазняването на кожата ии така си я карам... фон дьо тен и пудра не ползвам... :)
http://prikachi.com/images/48/2878048o.jpg
http://prikachi.com/images/52/2878052U.gif