PDA

View Full Version : Есе...



sexystranger
01-17-2011, 17:39
Трябва ми спешна помощ за едно есе !! Трябват ми материали по една от тези теми:
-На листата приличаме ние
-Вехнат и чезнат делата, живее само словото
-Трудно е когато човек прави велики дела да се харесва на всички

Мерси предварително !!! :-)

minionka
01-17-2011, 18:06
Трябва ми спешна помощ за едно есе !! Трябват ми материали по една от тези теми:
-На листата приличаме ние
-Вехнат и чезнат делата, живее само словото
-Трудно е когато човек прави велики дела да се харесва на всички

Мерси предварително !!! :-)

Мда, ти не почете ли другите теми за есета...хора, не ви ли стана ясно, че никой няма да седне да ви напише есетата..пробвайте се в друг форум :D .. или потърси в google, или седни си го напиши сама, не е толкова трудно!! Аман!!

zlatit0o
01-17-2011, 18:22
minionka

+1 така е, няма кой да седне и да ви пише есетата..

sexystranger
01-17-2011, 18:41
Явно не всички сме толкова литературно надарени като вас... :?

Runaway11
01-17-2011, 19:28
Докато пишеше това можеше да се сетиш за какво да пишеш...в есето изразяваш лично мнение...но явно си доста мързелив и си мислиш че всичко в тоя живот идва на готово! :(

sexystranger
01-19-2011, 07:07
Добре добре .. веднъж да поискаш помощ и гледай каквото става .. какъв е смисълът да ми отговаряш като няма да ми помогнеш ,а само ще ме обиждаш ?
Егати хората.. :?

minionka
01-19-2011, 07:59
Добре добре .. веднъж да поискаш помощ и гледай каквото става .. какъв е смисълът да ми отговаряш като няма да ми помогнеш ,а само ще ме обиждаш ?
Егати хората.. :?

Виж сега, едно е помощ..ама ти не питаш за конкретно нещо..ти направо молиш да ти се напише домашното... Помощ е когато искаш да научиш нещо как да го правиш, а ти не целиш точно това..