PDA

View Full Version : Сайтче за качествени хранителни добавки?



Nebezizvestniq
01-17-2011, 18:07
Препоръчайте ми сайт за хранителни добавки, по възможност качествени и на добри цени :). Искам да си поръчам протеини, така че ако някой разбира може да ми препоръча нещо за бързо възстановяване от тренировки и качване. мерси :)

FlipY
01-17-2011, 18:49
Sila.bg ; fitness1.bg(com) не помня точно как беше. Това са уж лидерите на българския пазар и от време на време имат доволно промоции.
Качеството на добавките в малко случаи зависи от дистрибутора , а по-скоро от фирмата производител.

monsternutritions
01-19-2011, 15:25
За онлайн консултация, както и хранителни добавки, бихте могли да ни потърсите на кординатите по-долу.

Поздрави и приятна вечер!

TheManTheLegend
01-19-2011, 20:27
www.sila.bg
www.fitneshrani.com
www.monsternutritions.com
www.healthstore.bg
www.fitness1.bg

HHristov
01-20-2011, 04:42
http://www.power-beauty.com/

play23
01-20-2011, 12:42
sila.bg От личен опит, много точни никакви проблеми беше станал един гаф само бяха ми пратили друг продукт на следващия ден пратиха куриер който ми донеса правилния и си взе другия, разбира се всичко за тяхна сметка. При втората поръчка без проблеми. Имам и 15% отстъпка от там и съм Вип клиент 8-) :lol:

kreatin4o
01-20-2011, 12:47
Sport-x-pert.(com) и Sportlements.(com) :) Супер са и съм много доволен от тях, качество, консултации, абе всичко

Rhoads
01-20-2011, 13:25
fitnesmagazin.com
скъпи но качествени

DownloadVirus
01-20-2011, 16:53
Препоръчайте ми сайт за хранителни добавки, по възможност качествени и на добри цени :). Искам да си поръчам протеини, така че ако някой разбира може да ми препоръча нещо за бързо възстановяване от тренировки и качване. мерси :)

Виж сега кажи горе-долу каква цена за килограм..Защото аз под добри цени може да разбирам 150 лева на килограм а ти да разбираш 50 лева на килограм..А и плюс това доста друдно ще намериш добро качество+ниски цени..Качеството струва..Ако нямаш възможност това е друга тема..И тогава ще гледаме средно ниво на по-ниски цени..