PDA

View Full Version : Нещо тъпо ...



Oxygen
01-17-2011, 20:01
Здравейте, като цяло това е тъпа тема даже бих казала поредната ... ама вика аре и аз да се допитам до повечко хора :-D Та значи става на реч за момче (разбира се 8-) ) та като цяло до скоро с това момче не се обичахме особенно :o движехме заедно заради общи приятели ма иначе супер много се тварехме и мразехме :? Обаче нещо се случи ... и изведнъж той стан супер мил с мен :shock: започна постояннно да ме вика да излизаме започна да ми споделя.... сега всяка вечер сме навън с приятели но винаги той ме вика ... денем се чупим само 2та от час и си ходим на кафе ... наскоро ми умря костенурката и той доиде с мен да я погребем ... изобщо коренна промяна ... 8-) Много пъти съм правила неща които да го ядосат , но той винаги го приема доста добре .... Постоянно се закача с мен .... зяпа ме ... Знам че ви звучи ужасно тъпо ама чесно незнам кво да си мисля .... Мисля си че ме харесва , но .... и аз незнам даите идеи как да разбера със сигурност ... но без да ми се налага да показвам че го харесвам или да му показвам че предполагам че той ме харесва 8-)

lubomirky
01-17-2011, 20:17
к'во повече очакваш да направи, за да ти покаже, че те харесва? ако и ти имаш някви симпатии, започни и ти да му правиш намеци и виж как реагира..

AmPfibian
01-17-2011, 20:25
100% има симпатии към теб,може да си му направила някакво впечатление дори незначително и това да е била причината за промяната.Ако ти не го харесваш,добре ще е да му го кажеш за да не си прави планове.

Macallan
01-17-2011, 20:33
](*,) какво чакаш да ти каже "искаш ли да станем гаджета?" ако питаш мен не го заслужаваш, зарежи го от сега.

sexyt0o
01-17-2011, 20:39
целуни го :P

FromAutumToAshes
01-17-2011, 20:43
Умря ми костенурката, и той дойде с мен да я погреба - :shock: Е не знам 8-) 8-)

Като цяло съм съгласен със съгражданина Любомирко :)

DiabolicalSoul
01-17-2011, 20:50
Целуни го!

ае бе тва момичетата не разбрахте ли, че вие треа да поемате инициативата...

Macallan
01-17-2011, 20:55
Целуни го!

ае бе тва момичетата не разбрахте ли, че вие треа да поемате инициативата...
Като е някаква тъпа кифла, която се ослушва като офца в тръстика, как да я целунеш??

DNA
01-17-2011, 20:58
Изчакай да умре още някой, ако е с теб на погребението действай...

Oxygen
01-18-2011, 19:33
е не :razz: :razz: :razz: това с тъпата кифла ме срази .... :razz: :razz: :razz: не съм 8-) 8-) та значи притеснявам се бе хора .. разберете до вчера се мразехме пък сега .... харесвам го и то много но ме естрах да не би да греша и да уплескам всичко и пак да се намразим затова по-точно писах не съм тъпа кифла ако ме питате веднага ще го млясна 8-) :lol: :lol: :lol: ама просто не съм сигурна дали или .... :oops:

SmilezZz
01-19-2011, 05:56
По нещата,които е правил си личи,че те харесва..
Ако и ти го харесваш - действай..Направи му намеци
или пък директно го целуни..

Относно промяната - Всеки може да се промени..Но може
би си му направила впечатление и той си е променил мнението
за теб..

Спокойно..Опитай,нищо не губиш..

BlindedAngel
01-19-2011, 09:08
От написаното ми звучи че те харесва, ОБАЧЕ си имай едно наум.Може да го прави нарочно да ти се хареса, да искаш да си с него за да те преебе и да ти е гадно после :) Все пак допреди има няма 2 седмици сте се товарили 8)

Daydreamer3
01-19-2011, 14:44
Изчакай да умре още някой, ако е с теб на погребението действай...Хах! Браво +1 :-D

nymphadora
01-19-2011, 16:51
Изчакай да умре още някой, ако е с теб на погребението действай...Хах! Браво +1 :-D


Хахахаааа,колко остроумно.

beachy_bunny
01-19-2011, 18:36
От написаното ми звучи че те харесва, ОБАЧЕ си имай едно наум.Може да го прави нарочно да ти се хареса, да искаш да си с него за да те преебе и да ти е гадно после :) Все пак допреди има няма 2 седмици сте се товарили 8)

апф т'ва може да го направи само едно момиче ... Момчетата не сте толкова умни ,че да измислите нещо такова ... А и какво ще спечели от това на нея да и е гадно ?

MaGuSs
01-19-2011, 20:29
Еми как да разбереш???

Ето тука малко по-надолу има нещо за мъжете :)
http://www.lover-bg.com/2379/

Успех :)

BlindedAngel
01-20-2011, 04:34
От написаното ми звучи че те харесва, ОБАЧЕ си имай едно наум.Може да го прави нарочно да ти се хареса, да искаш да си с него за да те преебе и да ти е гадно после :) Все пак допреди има няма 2 седмици сте се товарили 8)

апф т'ва може да го направи само едно момиче ... Момчетата не сте толкова умни ,че да измислите нещо такова ... А и какво ще спечели от това на нея да и е гадно ?
Ти ще кажеш кой колко е умен така ли ? Това нямаше да го напиша ако не го бях правил, но както и да е...А какво ще спечели ли ? (примерно) един вид като победа, някви такива детски истории, то реално погледнато за какво се нареждат и се товарят да ги питаш няма да ти кажат, тъй че...

mecho8888
01-20-2011, 05:55
](*,) какво чакаш да ти каже "искаш ли да станем гаджета?" ако питаш мен не го заслужаваш, зарежи го от сега.


докато се науча да не я ползвам тая фраза ме отрезаха 3 готини мадами дето ми бяха хвърлили око

при мен беше по-жалко като малък - многу тъ хъръсвам, ама съм малко срамежлив и хич нъ мъ бива въ флирту искаш ли да си бъдеме гаджета

Oxygen
01-20-2011, 08:37
BlindedAngel написа:
От написаното ми звучи че те харесва, ОБАЧЕ си имай едно наум.Може да го прави нарочно да ти се хареса, да искаш да си с него за да те преебе и да ти е гадно после Все пак допреди има няма 2 седмици сте се товарили

Чесно казно и аз така си мисля затова не смея да направя квото и да било да не накрая да бъда прецакана защото чесно казано не съм напълно сигурна в искреноста му и все пак много ми се иска да не е само една игра .... защото ако е така много жалко ... онази вечер трябваше да излизаме по тадиция нали ама в крайна сметка се оказа че ще сме само аз и той при което той каза че имал да учи и не излязохме.... :? което ме наведен намислата че той не иска да излиза с мен :x :x после обаче на следващата вечер излязохме с компаниятапри което е крайна сметка останахме само аз и той в цялото заведнеие и аз му викам нали да си ходим и той ми не аре да постоим при което ок нали станахме :D :D :D попринцип той живее в единия краи на града а аз в др и преди се съм намеквала нали да ме изпрати поне до някаде понеже не ми се ходи сама ама се без успех и като видя че няма желание и не мрънкам нали обаче снощи почна да ми разправя как една негова притялка (обща по-точно) успявала да го накара да я изпрати ... и аз на шега вика ми съпер и аз знам вече как да те накарам и той вика ми добре ще доида а аз го казах на шега :shock: :shock: както и да е изпрати ме и някво седим лафим нали и поседно време млъкнахме и аз реших нали да казвам чао и да си хода при което той някво седи мълчи мисли си там нещо и не реагира .... :lol: :lol: при което аз вима като гледам май не ти се иска да си ходим аре да седнем на пейката ( това беше в 11 вечерта) при което седнахме и си лафихме яко нали ... можеше да си се прибере на топло и да си рови в нета ама седя с мен ..... и сега незнам всмисъл хора не смея да предприема нещо ... зашото в краийна сметка ако греша ... губя добър приятел ... и печеля супер много товар и кофти емоций :x :x

BladeDancer
01-20-2011, 16:21
И цял живот с приятел дето обичаш? Мацко целувай го докато не е късно. Харесваш го, а и той те харесва какво искате. Доброволно те е изпратил не му се е тръгвало и ти седиш и го чакаш. Осамотете се и си излей чувствата по най-креативния начин и той ще го оцени споко :).

Oxygen
01-23-2011, 17:01
BladeDancer
МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2011 8:21 pm Заглавие:
И цял живот с приятел дето обичаш? Мацко целувай го докато не е късно. Харесваш го, а и той те харесва какво искате. Доброволно те е изпратил не му се е тръгвало и ти седиш и го чакаш. Осамотете се и си излей чувствата по най-креативния начин и той ще го оцени споко Smile :D :D :D :D е чак пък да го обичам звучи ми пресилено .... като се има предвид всичко написано по-горе 8-) 8-) 8-) абе реших като цяло да оставя времето да си покаже ..... :lol: :lol:

Hilary_
01-23-2011, 17:12
Момичееее от срам файда нЕма!! :lol: :lol:
Следващия път не чакай, а поеми нещата в свои ръце!! ..


п.п. ии стига с тая "омраза" .. не се намразва човек толкова лесно!! :wink:

RaisedOnRock
01-23-2011, 17:33
Харесва те.И ти го харесваш.Какво чакаш?Действай смело,няма какво да губиш. :) :smt023

4o4ina
01-23-2011, 17:50
Той направо ти е казал,че те харесва (с действията си),а ти се чудиш!

DiDinKaKiSs
01-23-2011, 18:06
За мен всичко е ясно харесва те,но ако не има някаква там моя прогноза,че може би другите от компанията са го накарали да се държи по-мило с тебе.Питай някой. :)

rtpghhfcz
01-23-2011, 18:33
От написаното ми звучи че те харесва, ОБАЧЕ си имай едно наум.Може да го прави нарочно да ти се хареса, да искаш да си с него за да те преебе и да ти е гадно после :) Все пак допреди има няма 2 седмици сте се товарили 8)

апф т'ва може да го направи само едно момиче ... Момчетата не сте толкова умни ,че да измислите нещо такова ... А и какво ще спечели от това на нея да и е гадно ?
слагай под един знаменател,браво. Така правят "умните" като теб.

theonlyone123
01-23-2011, 20:19
От написаното ми звучи че те харесва, ОБАЧЕ си имай едно наум.Може да го прави нарочно да ти се хареса, да искаш да си с него за да те преебе и да ти е гадно после :) Все пак допреди има няма 2 седмици сте се товарили 8)

апф т'ва може да го направи само едно момиче ... Момчетата не сте толкова умни ,че да измислите нещо такова ... А и какво ще спечели от това на нея да и е гадно ?

Офф бате тва са ми го правили и е адски адски гадно . Но аз си знаех ,че той нарочно го прави и не му се получи много номера 8-) .. както и да е ..
Към авторката : Не бързай .. ако случайно ти предложи първо го попитай дали говори сериозно или се базика .. според мен те харесва , но все пак внимавай с действията си . :)

Oxygen
02-01-2011, 17:30
в караина сметка реших да изчакакм малко да видя кво ще стане ... та стана следното... когато сме компанията не идва да ме изпрати дори да да се налага да се пребирам в 1 през ноща сама ... а когато сме само аз и той идва да ме изпрати до нас дори без да го карам 8-) 8-) 8-) 8-) онаи вечер озлязохме само 2та понеже никой не искасше и някво лафихме си и аз му вика ами аз те харесвах в 9 клас при което настъпи някво безкраино мълчание .... :( :( :( вече когато излизаме се държи някво супер дръпното да го кажем ... (не се закача вече ) е да... не спира да ме зяпа :D :D :D дори и да говори с някои друг ако види че го гледам и слушам забравя всички наоколко и почва да ме зчпа и да ми говори на мен макара да нямам нищо общо с темата ... до скоро му бях взела една висулка и я носих някаде от порядъка на седмица и повече и една вечер ми беше докривяло че вече не се закача и я свалих и той вднага забеляза ... а после му я върнаха ... абе като цяло ту ми показва че ме харесва ту понякога се държи така се едно ... не :(

PyCoKoCkA93
02-03-2011, 15:44
ХАРЕСВА ТЕ!А на колко сте?

freakylikeme
02-03-2011, 20:20
в караина сметка реших да изчакакм малко да видя кво ще стане ... та стана следното... когато сме компанията не идва да ме изпрати дори да да се налага да се пребирам в 1 през ноща сама ... а когато сме само аз и той идва да ме изпрати до нас дори без да го карам 8-) 8-) 8-) 8-) онаи вечер озлязохме само 2та понеже никой не искасше и някво лафихме си и аз му вика ами аз те харесвах в 9 клас при което настъпи някво безкраино мълчание .... :( :( :( вече когато излизаме се държи някво супер дръпното да го кажем ... (не се закача вече ) е да... не спира да ме зяпа :D :D :D дори и да говори с някои друг ако види че го гледам и слушам забравя всички наоколко и почва да ме зчпа и да ми говори на мен макара да нямам нищо общо с темата ... до скоро му бях взела една висулка и я носих някаде от порядъка на седмица и повече и една вечер ми беше докривяло че вече не се закача и я свалих и той вднага забеляза ... а после му я върнаха ... абе като цяло ту ми показва че ме харесва ту понякога се държи така се едно ... не :(

Просто му покажи, че и ти го харесваш. Той няма да чака вечно! ;)

Macallan
02-03-2011, 20:58
в караина сметка реших да изчакакм малко да видя кво ще стане ... та стана следното... когато сме компанията не идва да ме изпрати дори да да се налага да се пребирам в 1 през ноща сама ... а когато сме само аз и той идва да ме изпрати до нас дори без да го карам 8-) 8-) 8-) 8-) онаи вечер озлязохме само 2та понеже никой не искасше и някво лафихме си и аз му вика ами аз те харесвах в 9 клас при което настъпи някво безкраино мълчание .... :( :( :( вече когато излизаме се държи някво супер дръпното да го кажем ... (не се закача вече ) е да... не спира да ме зяпа :D :D :D дори и да говори с някои друг ако види че го гледам и слушам забравя всички наоколко и почва да ме зчпа и да ми говори на мен макара да нямам нищо общо с темата ... до скоро му бях взела една висулка и я носих някаде от порядъка на седмица и повече и една вечер ми беше докривяло че вече не се закача и я свалих и той вднага забеляза ... а после му я върнаха ... абе като цяло ту ми показва че ме харесва ту понякога се държи така се едно ... не :(

иди се гръмни...сериозно!

Deni9688
02-08-2011, 16:47
според мен те харесва ако и ти го харесваш започни да правиш и ти намеци смятам ,че ще се получи ,но както каза и един човек по темата имай си едно наум ,че може и тва да е измама :) :) :) айде късмет :)