PDA

View Full Version : Древните тайни на света - пирамиди, фараони



Nam3less3
01-17-2011, 20:01
http://www.teenproblem.net/s/25436.html
Случайно видях тази статия(май някой наскоро е чел Мулдашев) та какво мислите за тибетските мистерии, за пирамидите, статуите, връзката между тях и т.н.?

gandalfepi4
01-17-2011, 20:06
Пирамиди, фараони и балъци за милиони.
Куче влаче, рейс, диря няма няма хей,
kуче влаче, рейс, диря няма няма хей.

:smt002 :smt034

npp
01-18-2011, 07:56
Ето какво пише в Св. Писание относно нечистата вяра/духовност:

"MYSTERY, BABYLON THE GREAT(т.е. човешка(-та)/сатанинска(-та) вяра/духовност, която съществува още от времето на древен Вавилон, та и от преди това), THE MOTHER OF HARLOTS(т.е. майка на сатанинските вярващи/духовнници) AND ABOMINATIONS OF THE EARTH(т.е. и на всички верчески/духовни неправди, лъжи, и заблуди)."(Откровение 17: 5).

gandalfepi4
01-18-2011, 08:44
брато я наистина питай майка или татко и кажи на колко си години че ми става доста интересно какъв е човека дето ги пуска тези интересни мнения.

спри да се дърпаш най-накрая.

поне 5 пъти съм те питал само аз.

има десетина начина най-малко да разбереш кога си роден, пиши да ми задоволиш любопитството.

учтиво е само

01-18-2011, 12:57
npp, чоек спри с тея простотии....религиите са пълна глупост...инструмент за манипулация...и ето, че действа...разделя...и се владее после...

Еми тибетските мистерии много обширно казано...
Пирамидите...еми египедската цивилизация всъщност е от Атлантида...следоватено и пирамидите...
А за кои статуи?
А за връзка...ем пирамидите(за Хеопсовата и по-малките около нея)...са наредени по определен начин...Хеопсовата е разположена точно успоредна на екватора, следователно и на Гринуичкия меридиан...това не може да е направиено от прости орица...а и 3 пирамиди обозначаваха колана на Орион(ако не се лъжа, че съм забравил вече)...
Няма случайни неща...

slicky
01-18-2011, 15:56
за онова време начина,по който са ги направили е просто уникален

01-18-2011, 18:31
за онова време начина,по който са ги направили е просто уникален

Еми въпроса е, че не точно хора са казали как да се правят...

Nam3less3
01-18-2011, 19:22
Македонците са ги строили още преди хората да стъпят на земята.

ZipFail
01-18-2011, 19:33
Македонците са ги строили още преди хората да стъпят на земята.
Говориш глупости. Те първо са създали земята, и след това чак са ги посторили..

Nam3less3
01-18-2011, 19:42
Македонците са ги строили още преди хората да стъпят на земята.
Говориш глупости. Те първо са създали земята, и след това чак са ги посторили..Не е вярно, Бог е искал да създаде света за 20 дни, но македонците са му дали само 7...

01-19-2011, 07:06
Браво...вие сте много забавни...направо се насЕрам от смях....