PDA

View Full Version : Мъжко дупе



YeahItsMe
01-17-2011, 20:53
Здравейте! (:
Въпросът ми е от 2 части:

*Към момичетата:
Забелязъл съм, че вие отделята много внимание на мъжкото дупе .. Аз обаче (както и много други момчета (надявам се)) не мисля че имам реална представа за това кое мъжко дупе е по-привлекателно за нежния пол :) Споделете мнения и снимки ако имате.

*Към момчетата:
Ако някой има някакви упражнения с тренировки - да даде линк или да сподели мнение :)

Ако някое момче или момиче е компетентно към 1вата и съответно 2рата тема също да пуска коментари :)

katericArofl
01-17-2011, 21:06
офф гъза пък е последното нещо, което гледам в едно момче.. да не би да ходя с гъза му 8-)
много по-важно е в лицето да не мязаш на гъз .. :lol:

01-17-2011, 23:18
..Акоо е с бели дънки или такъв панталон .......може и го гледам :oops:

whitebunny
01-18-2011, 07:36
Аз лично не гледам само дупето. В смисъл гледам цялото тяло и лицето най-вече. Ако има мусколи е перфектно, но не някакъв да пръщи от мускули, ами само релеф за мен е по-секси

FuckingFreak
01-18-2011, 07:48
Аз лично не гледам само дупето. В смисъл гледам цялото тяло и лицето най-вече. Ако има мусколи е перфектно, но не някакъв да пръщи от мускули, ами само релеф за мен е по-секси

+1

Не ме впечатляват анаболите и стероидите, на маса да е огромен ама релеф да няма. 90% от момчетата които са с "големи" мускули взимат нещо, предпочитам да знам че наистина е силен и може да се нарече мъж, а не външността му да бъде само обвивка, отвътре да е кух.

А ако толкова много държиш, мисля че всички обичаме стегнато, без значение формата..

MeLikesPie
01-18-2011, 10:06
Щом толкова искаш да се харесваш на момичетата, първо се идеализирай във всичко останало, накрая в ГЗ.

ПП Момичетата биха предпочели красавец с отвратителен задник пред крокодил с идеален.

stelkastel
01-18-2011, 15:20
Ооо, момчета, я си признайте!Не знам дали ние си падаме толкова много по ''мъжки дупета'', колкото вие по ''женски дупета''! :-D
Относно това, че явно се притесняваш, че дупето ти не е в идеалната си форма - не се тревожи!Момчето, което съм харесала има ''клъощаво'' дупе, така че не е никаква гаранция ако имаш напращели задни части, че някое момиче ще те хареса!

LoveHurT
01-18-2011, 16:34
хах заглеждам,
особено когато са в яки анцузи 8-) сиви да речем

MegiBoOm
01-18-2011, 16:43
честно казано, досега само на едно момче ми е правило впечатление якото му дупе 8-)

art
01-18-2011, 17:21
Аз лично не гледам само дупето. В смисъл гледам цялото тяло и лицето най-вече. Ако има мусколи е перфектно, но не някакъв да пръщи от мускули, ами само релеф за мен е по-секси

ScarletBite
01-18-2011, 19:54
Аз пък изобщо не се впечатлявам от мъжки задници. Нормално е момчетата да гледат нашите, ама... ние ги гледаме отпред. :-D
Има само едно условие за задника: да не е трътлест!!
Авторе, наблегни на упражнения за увеличаване на гръдната маса - рамене, силни ръце и т.н. Ето от това откачам!

Sunshin3
01-18-2011, 20:07
аз пък много обичам изпъкнали, стегнати мъжки дупета :D
гледам си ги, не ме кефят плоски задници,
но това не би ми попречило да харесам някое момче, което има други хубави черти и качества

YeahItsMe
01-20-2011, 09:46
Благодаря за мненията :) Аз в момента съм почнал да работя по моето тяло и за това реших да питам тук и за упражнения за "ГЗ" (както някой беше написал :-D )

sweetsunshine
01-23-2011, 22:34
аз пък много обичам изпъкнали, стегнати мъжки дупета :D
гледам си ги, не ме кефят плоски задници,
но това не би ми попречило да харесам някое момче, което има други хубави черти и качества
дъ сейм 8-)
но естествено се разтапям и по някой с мега яките ръце и гръб 8-)

Sigrina
01-24-2011, 20:00
аз пък много обичам изпъкнали, стегнати мъжки дупета :D

И аз така :) Даже бих казала, че много повече държа да има яко дупе, отколкото мускулести ръце.

rakiQ
01-24-2011, 20:08
аз оък обръщам.. :D такова щръкнало ,изпъкнало средно.. не мн малко но не и голямо :D