PDA

View Full Version : Използва ли ме?



CandyInViolet
01-18-2011, 10:05
Добър ден на всички. Първо искам да ви се извиня за малуното заглавие на темата, но друго е ми идва на ум в момента, после може и да едитна.
Моля ви за съвет относно следната ситуация в която съм изпаднала.

Преди около 1 -2 месеца се запознах с едно момче от една игра. Заговорихме се там, разменихме скайповете, снимки и започнахме да си пишем усилено. Оказа се, че сме от един град и той има роднина който живее в моя квартал. Предложих му да идем на кафе и той се съгаси ( в последствие беше разходка, понеже времето ни притисна ). Остави ми много добро впечетление на тази наша първа среща и може да се каже, че леко си паднах по него. После замина за празниците ( коледа и нова год ) в чужбина и се прибра през първата работна сед. на новата год. След като се прибра изчаках 1 -2 сед. и направих намек че искам да се видим пак. Е да ама не, явно от намеци не разбира, наложи се пак аз да поема инициативата и да го поканя на кафе. Уж каза да, но понеже не беше сигурен ми каза, че през деня ще ми се обади да се оточним. Така и не ми звънна, потърсих го аз. Отказа ми обаждането. Не се и видяхме него ден. Вечерта ми писа в скайп и ми се извини, че не ми е дигнал, но е имал много работа. разбирам го, на всеки се случва, но ме съмнява, че ме използва понеже в играта в която се запознахме, аз съм администратор и може да се каже, че му удрям по едно рамо ( разни дребни услуги и тн ). Вчера му казах " ние хубаво играем заедно, ама кога ще ходим да пием едно кафе ", а той ми отговори ще видим ( или нещо от тоя сорт ). напоследък все за играта ме търси да играем заедно, ностане ли думада се видим никакъв го няма.
Моля ви дайте ми съвет как да процедирам от тук нататък. Мразя такива неясноти да има, идеми да му кажа всичко което си мисля, ноне върви ...
пс незнам дали си има приятелка или не ( не вървеше на 1ва среща да го питам " абе ти имаш лиси гадже " )

Благодаря на всеки един направил си труда да изчете дългият ми пост.

lunichkataaa
01-18-2011, 10:22
Може пък да не те е харесал. Иначе според мен е по-добре да го оставиш и да не го търсиш повече. Не ставай досадна. Той ако има желание ще ти се обади.

blackvelvet
01-18-2011, 10:36
Може пък да не те е харесал. Иначе според мен е по-добре да го оставиш и да не го търсиш повече. Не ставай досадна. Той ако има желание ще ти се обади.

+1 Съгласна съм.

kiki1991
01-18-2011, 11:10
Може пък да не те е харесал. Иначе според мен е по-добре да го оставиш и да не го търсиш повече. Не ставай досадна. Той ако има желание ще ти се обади.

+1 Съгласна съм.

да най вероятно нещо не те е харесал,защото ако има интерес той ще те търси и ще настоява,а не ти.Не го търси повече изчакай той да го направи или да те покани на кафе или разходка..ако и това не стане,не се занимавай повече,явно нямате шанс заедно!

CandyInViolet
01-18-2011, 11:12
Явно просто ме използвазада му помагам в играта. За миг да си помислиш, че не всички мъже са кретени и хоп разбираш, че са си баш такива.

vesito13
01-18-2011, 11:18
Това, че ти си попаднала на кретен, не прави всички мъже кретени. :? Пък и надали момчето е кретен, не си му станала приятна, но това не го прави кретен. По-добре спри да му досаждаш, ако сам реши ще те потърси.

Zombie_Art_Lady
01-18-2011, 11:59
Според мен не те използва,а просто или нещо го притеснява в това да излезе с теб или не те е харесал. Ако разкажеш как е минала първата среща, може и по това да се разбере защо се държи така.

А иначе съм съгласна, отдръпни се и изчакай, може да му правиш някой друг намек, когато си пишете по скайп но само от време на време и така по-лекичко.

Успех!

CandyInViolet
01-18-2011, 12:33
Причината да си мисля, че ме използва е защото в играта от това, че съм админ получава някой блага, който не би трябвало да му предоставям и с който другите играчи могат да се сдобият само чрез влагане на истински пари в играта.

пс помагам му по свое желание, но все пак съм сигурна, че си е направил сметката кое му е по изгодно.

vesito13
01-18-2011, 12:42
Ти, ако беше поне малко справедлива, нямаше да му предоставяш тези блага. :? Какво като ти е приятел или познат? В тая игра си за да следиш дали се спазват правилата, не сама да ги нарушаваш. :?

CandyInViolet
01-18-2011, 12:44
Да така е, това немога да го отрека. А и тази тема, не е за личните ми качества и мой деиствия, а за зададеният в първият ми пост казус. Ще помоля да не се спами ;)

пс В никакъв случей не искам да прозвучи като оправдание ( би било глупаво да го правя ), но нали знаете, че когато се намесят чувства всичката колегиялност отива подяволите.

vesito13
01-18-2011, 13:07
"когато се намесят чувства всичката колегиялност отива подяволите" бля бля бля. Това, че нямаш достатъчно воля, си е твой проблем. И да, той най-вероятно те използва, и да, ти сама си си виновна. Сама си си надробила тая попара. От тук нататък спри да му досаждаш. Момче не се сваля, като го каниш по 100 пъти на кафе и той пак ти отказва. Ако един човек иска да те види, сам ще те потърси. ;)

CandyInViolet
01-18-2011, 13:13
vesito13 ще те помоляя да спреш със спама ;) Не е нужно да повтаряш едно нещо 100 пъти ;)

GossipGirl89
01-18-2011, 13:21
Не злоупотребявай с правата си на админ - това, че ти е приятел, познат и т.н. не значи, че е привилегирован. Щом ти отказва вече няколко пъти среща явно не е заинтересован - не го търси повече и не настоявай. И спри да му предоставяш блага в играта

Bonita1991
01-18-2011, 14:24
аз съм малко по - директен човек и ако бях в така ситуация щях да питам дали не му досаждам, но ако теб те притеснява да го направиш както вече другите казаха просто се отдръпни :) ако иска нещо с теб сам ще подхване темата :) аа и да спри да му помагаш с тази игра той сам ще започне да задава въпроси :)

CandyInViolet
01-18-2011, 15:09
Темата е за ситуацията с мен и него, не къде каква съм и какво правя с дадените ми права. Спама не ми допада ;) Надявам се да спрете, за да не се налага да викам модератор да заклва темата ;)

Bonita1991 евала ти за отговора, поне ти не се нахвърляш ;)

FamousFLAWLESS
01-18-2011, 15:16
Определено те ъм, използва ... и явно не си му станала приятна
и затова отказва да излезете .. По-добре не му досаждай..

CandyInViolet
01-18-2011, 15:30
Ще спра да го търся по скайпа пък да го видиме какво ще направи, но най вероятно, ако ме потърси пак ще е във връзка с играта. А тогава вече хипотезата ми за жалост ще се окаже истина.

jghgh
01-18-2011, 17:16
Мъжете са тия, които трябва да свалят, а не жените.
Ако наистина те харесваше, щеше да отговаря на поканите ти положително, и даже да се надъха, че го каниш, а не да си измисля оправдания и т.н. Все пак мъжете не са като жените да отказват срещи само за да се правят на голямата работа и т.н.
Не ти е надъхан.


И между другото, не го приемай като "нападка", но защо не приемаш критиките? Критиките са нещо полезно и умните хора се възползват от тях и си взимат поука. Никой в този форум не ти говори на въпреки, нито ти се нахвърля. Факт е, че наистина сама си направила така, че да те използва и това че не ти харесва да чуеш истината, не значи че някой ти се нахвърля. Всички сме с добри чувства, а и човек греши, за да се учи как да постъпва по-успешно в бъдещи ситуации.
Горе главата и следващия !

CandyInViolet
01-18-2011, 17:35
Аз на критиките внимание грам не им обръщам ( не си заслужава ). Все пак само той губи от тая работа, достатъчно красива съм и интелигентна за да си намеря друг ;)

dedodekster
01-18-2011, 20:50
Ако беше достатъчно интелигентна изобщо нямаше да пишеш това за критиките. От отговорите по темата до момента можеш да си направиш извода как изглежда ситуацията отстрани. А по въпроса за заключването на темата - ти търсиш отговор, ти губиш като я заключат... И от любопитство - коя е играта, да почна да играя, току виж и на мен ми върже някоя администраторка... :lol: :lol:

VampireLover3
01-18-2011, 21:11
Ама чакай никой не ти спами на темата ..? Всеки си има мнение и го изразява по собствен начин и + т0ва са си много прави! Няма да му даваш всичко на готово нека сам се потруди тогава ще видиш как ще ти тича след д-то. :-o
Според мен пък само те използва защото вижда,че му даваш всичко от което се нуждае в тази игра и каквото и да направи ти пак ще му угодиш. Сама си, си виновна.
п.с. : Според мен не заслужаваш да бъдеш администратор ..
И не се обиждай :shock:

umri
01-18-2011, 21:42
Коя е играта?

Щом ти овърта, не ти вдига и не те търси да излизате... не те иска. Ако прави секс с теб те използва, ако не прави секс с теб - пак те използва. Угодия няма, тва жените.

FCB
01-18-2011, 22:04
Не бъразай и не му настоявай да се виждате.едва ли те използва.Според мен или не те е харесал или му е нужно повече време.На момчетата им е нужно повече време да загрея , че наистина са влюбени или харесват някой.Но станеш ли досадна ще се отдръпне.

CandyInViolet
01-19-2011, 11:24
За играта ще кажа само, че е броузерна нищо повече. Иначе днеска веднага след като се прибрал от даскало ми писа по скайп и не за играта ... много почва да ме обърква това момче, прекалено разногласни сигнали ми подава ...

пс VampireLover3 няма как да ти се обидя, като такива дребнави и завистливи нападки изобщо не ги отразявам.

cinderella_gugutka
01-19-2011, 11:34
остави го-ако иска нещо повече от играта от теб ще те потърси

flyingmonkey
01-19-2011, 11:42
хаха, използва те :D даже мога да сложа някой лев, че чете и този форум :D

VampireLover3
01-19-2011, 17:35
хаха .. чакай,чакай няма за какво да ти завиждам? :lol:
Или пък ти си мислиш,че бих ти завидяла за това,че си админ на някаква безмислена игра или,че излизаш с момче дет дори не би те отразило ако те види някъде на улицата .. или за нещо друго ?! 8)

CandyInViolet
01-19-2011, 19:46
За личните нападки използвай ЛС то! Тука не ти е място за спам или само реклама.

katericArofl
01-19-2011, 22:00
гъделичкаш му егото :lol:
не падай толкова ниско да му се молиш едва ли не, като го каниш и търсиш постоянно..
честно казано, аз ако напиша на някого “ще видим“ 100% го режа.. шанс
ако толкова искаш да разбереш кво що става или го питаш директно, или по заобиколен начин се почват някви др „игрички„ от рода на: спираш да му пишеш и да му помагаш, той я те търси я не, ти тъгуваш, той търси спонсорство в играта, ти не му го осигуряваш, той спира да се занимава с теб и т.н.
решавай си 8-)

FATALITY
01-20-2011, 16:43
По-добре не му досаждай, може да нe тe e харесал :)

sexychicka
01-20-2011, 17:11
Може би наистина не те е харесал.Не знам,но не си струва да се чудиш къде е ,защо не ти пише или звъни и тем подобни.Повечето така правят.Остави го и не се занимавай с него щом няма желание да ти отговаря и да се вижда с теб.
Бившето ми гадже по същия начин,когато му говорех ,затова как чакам да излезем или сменяше темата ,или изобщо не пишеше.Бяхме гаджета от дълго време,живеехме в един квартал,но уви ..всичко е въпрос на желание,старание и любов! :)

Niakoitam
01-21-2011, 12:56
Според мен може и само да те използва заради играта вече.
Като сте си говорили по скайп и ти е видял снимки може и да си му допаднала щом е излязъл с теб, но като сте излезли ти и неговите очаквания за теб може и да са се разминали. Нещо в теб може да го е поотблъснало, нещо в характера ти. Ето например тук проявяваш малко големичко самочувствие (може и да е само за прикритие, което не е рядкост), но хората ти говорят нещо съвсем добронамерено ти им се репчиш все едно след малко ще ги набиеш. Разбери че не всеки трябва да е на твоето мнение. Ако и с него си се държала така ясно. И на мен не би ми било приятно да се занимавам с момиче, което на всяка дума ме контрира, не се вслушва, мисли си че само нейното мнение е правилно и не се държи уважително. Ако така си се държала и с него ясно. Някои мъже не обичат да се съобразяват с капризи, но пък защо да не се възползва от благинките ти докато може. :)

Undying
01-21-2011, 15:36
Oпределено момчето просто не си пада по теб по начина, по който ти си падащ по него, това е.