PDA

View Full Version : На изпит по химия



webmast3rche
01-18-2011, 11:22
Направо ужас.
Както писах и в една друга тема,химията хич не ми върви..
Текущите ми оценки са : 2,3 и днес трябваше да правя още две контролни.. но реших да не ходя,понеже не можах да науча.. до 5 часа сутринта стоях и вече свят ми се виеше направо..

Та сега съм почти 100% сигурен,че ще ме остави на изпит за първия срок (понеже нямам достатъчно оценки) и каквото изкарам на изпита,това ще ми пише в дневника..

Та искам да попитам.. някой от вас случайно да му се е случвало да ходи на такъв изпит? ... Аз сега отивам да си взема учебник за 8 и този за 9 и почвам да се готвя сериозно.. (10 клас съм) (но в езикова и затова уча по учебник за 9 клас)

scrooper
01-18-2011, 11:40
ох, тая Химия :Х
Аз също съм мн зле, оформям се за 3 за края на срока, поради куп недоразумения. А определено знам за повече от 3, всъщност и за повече от 4. Учителката е заета и няма кога да и покажа, че знам и че лошите оценки са едно голямо недоразумение... Може би за тоя изпит ще е проблем, че и аз съм от езикова, 10 клас, но не е ясно дали ще ми изпитват на материала за 9 клас...

Мога ли, въпреки че имам достатъчно оценки, да се явя на такъв изпит?

tArIkAt
01-18-2011, 12:40
ох, тая Химия :Х
Аз също съм мн зле, оформям се за 3 за края на срока, поради куп недоразумения. А определено знам за повече от 3, всъщност и за повече от 4. Учителката е заета и няма кога да и покажа, че знам и че лошите оценки са едно голямо недоразумение... Може би за тоя изпит ще е проблем, че и аз съм от езикова, 10 клас, но не е ясно дали ще ми изпитват на материала за 9 клас...

Мога ли, въпреки че имам достатъчно оценки, да се явя на такъв изпит?
има такъв вариант, да се явиш на такъв изпит, ако не си доволен от оценката си и смяташ, че си ощетен ..

scrooper
01-18-2011, 15:27
има такъв вариант, да се явиш на такъв изпит, ако не си доволен от оценката си и смяташ, че си ощетен ..

Наистина ли?! А как става това, смисъл аз знам, че след 12 клас може да се поправят 3 годишни оценки, но сега какво трябва да направя, да викна комисия ли?

01-18-2011, 15:34
Радвам се.За такива които ги мързи да се явяват на контролни и учат ..ще се явяват на изпити :P

anonymous546178
01-18-2011, 17:05
за пръв път да съм на едно мнение с кифлата... не си учил, ямямаш се на изпит изкарваш, толкова, колкото знаеш и така...
Аз в края на годината ще държа изпит за повишаване на оценката по математика от 9 клас... що ми трябваше да псувам госпожата.... :D :D :D :D

fenastz
01-18-2011, 17:33
Да го еба и в ненужния изгъзен предмет...бори се за 3 :o

vesito13
01-18-2011, 17:53
има такъв вариант, да се явиш на такъв изпит, ако не си доволен от оценката си и смяташ, че си ощетен ..Такъв вариант има чак след 12 клас, изпит за промяна на оценката.
Сега може да се яви на изпит, ако учителят реши да те остави без оценка. След това колкото изкараш на изпита, толко ти се пише за срочна.

01-18-2011, 21:11
Да го е** и в ненужния изгъзен предмет...бори се за 3 :o

За Тъпи е елементарни като теб които ги мързи да мислят....химията им е ненужна! да
И Като нямаш нормално мнение..не пиши.

Extremescream
01-18-2011, 21:56
Да го е** и в ненужния изгъзен предмет...бори се за 3 :o

За Тъпи е елементарни като теб които ги мързи да мислят....химията им е ненужна! да
И Като нямаш нормално мнение..не пиши.

Ми ако ще стават юристи,преводачи,икономист и,много ясно,че ще е ненужна!
Да,няма да е лошо и ако човек разбира и от химия,ама и да не я чаткаш,не е болка за умиране.