PDA

View Full Version : Прителство...



Zar4e
01-18-2011, 12:23
Здравейте!
Ако може да дадете съвет за тази ситуация. Познаваме се с нея от многооо време, винаги сме били заедно, беше ми най- близкият човек, разбираше ме. Колко пъти ме е зарязвала, пре**авала, предавала, но за мен пак си беше специален човек до скоро. Не издържам вече. Караме се постоянно, само гледа да ми скапе настроението... Случва се да се прави, че ме няма, като се опитам да помогна или просто споделя, че закъсняваме (от тази година учим заедно) само казва ми тръгвай си кой те спира и тн... Всички забелязват, че не сме същите като преди... Искам да и кажа до тук бяхме, но просто не мога... Не знам дали съм по- добър човек от нея, но поне тези неща не ги правя. Няма да търпя да се отнася с мен като с боклук, но и не може човек просто да зареже човек, с който е прекарвал години и е споделял всичко.

p0lina
01-18-2011, 16:01
Защо не поговориш с нея? Може да има някакви проблеми, които да са довели до това поведение. Обаче ако не се оправят нещата според мен няма смисъл.. Не знам..попадала съм в такива ситуации,но или ще ме потърсят за да си оправят кашата или ако аз съм виновна,искам и мога я оправям.. Най-доброто решение за мен е да говорите и да изясните всичко!

Zar4e
01-19-2011, 13:30
Говорили сме хиляди пъти... И нищо, сдобряваме се и така до следващото каране. :( Няма някаква главна причина... Когато я попитам защо ме зарязва и се държи така, тя само казва ако искаш ми бъди приоятелкаи до там... Вече толкова много ревнувам заради нея... Във всичко е по- добра от мен, учене, извънкласни занимания (каквито и да са), намиране на приятели... Е омръзна ми! Но като си помисля всичко, което двете сме преживели, колко ми епомагала и тн... Просто не знам има ли смисъл да продължаваме така...

webmast3rche
01-19-2011, 14:10
НЕ. няма смисъл. Без да овъртам много много :-o

Feliz
01-19-2011, 15:17
Ами ситуацията е такава, че ти преценяваш- ако държиш много на нея, ще продължавате така и рано или късно ще свикнеш, ако ли не просто край- ако не държиш толкова на нея, и щом не ти харесва как се държи...