PDA

View Full Version : В автобуса...



MaGuSs
01-18-2011, 12:59
Здравейте.Потърсих малко и намерих една тема само че там проблема на автора е на самата спирка (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=383229&highlight=%E0%E2%F2%EE%E1%F3%F1%E0) ,а моя е в самия автобус.Та ето какво стана...Днес поради някакви си причини майка ми ме накара да се кача в автобуса /да не ми е било уш студено.../ и ми даде пари за билет.Аз код а прая,за ко да вървя и се качих.След една спирка/значи това ще е някъде в кватала/ се качиха много момичета и едното адски красиво /предполагам и умно/ седна точно до мене,после си показа картата и т.н.След минута-две дойде времето да слизам .Аз и казах най-любезно "Извинете,мга ли да стана" ,тя се обърна към мене засмя се и стана.След като слязах от автобуса я погледнах и и намигнах,а тя естествено пак се усмихна.Та моля ви понеже съм 99% сигурен ,че утре пак ще видя,какво да и кажа или вообще как да я заговоря и там да я поканя на среща...

П.П.Благодаряяя вииии МНОГО !!

TheNewReligion
01-18-2011, 13:02
Напиши си номера на едно листче и й го дай на слизане. Сестра ми така се започна с едно от гаджетата си. ^^

MaGuSs
01-18-2011, 13:55
Напиши си номера на едно листче и й го дай на слизане. Сестра ми така се започна с едно от гаджетата си. ^^

Я разкажи малко по-подробно за това,Мерси.

П.П.Това ми хареса и ще ми е любопитно как ли ще реагира,но пък ако погледнем по навътре в твоето рпедложение,ще забележим ,че все пак сестра ти е дала бележката.Естествено,всяко момче ако получи такава бележка ще разбере ,че момичето го харесва/евентуално"влюбено" е в него/.При мен има малък шанс и да не се получи ,защото момичетата са малко тъй,"по-затворени" да ги нарека ,че да не ги обидя...

MarkKnight
01-18-2011, 14:18
пишеш си номера/скайпа/facebooka на билета или на малко листче и като търгнеш да слизаш и го оставяш в ръцете или и го пъхаш в джоба :D

koko95
01-18-2011, 14:25
Здравейте.Потърсих малко и намерих една тема само че там проблема на автора е на самата спирка (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=383229&highlight=%E0%E2%F2%EE%E1%F3%F1%E0) ,а моя е в самия автобус.Та ето какво стана...Днес поради някакви си причини майка ми ме накара да се кача в автобуса /да не ми е било уш студено.../ и ми даде пари за билет.Аз код а прая,за ко да вървя и се качих.След една спирка/значи това ще е някъде в кватала/ се качиха много момичета и едното адски красиво /предполагам и умно/ седна точно до мене,после си показа картата и т.н.След минута-две дойде времето да слизам .Аз и казах най-любезно "Извинете,мга ли да стана" ,тя се обърна към мене засмя се и стана.След като слязах от автобуса я погледнах и и намигнах,а тя естествено пак се усмихна.Та моля ви понеже съм 99% сигурен ,че утре пак ще видя,какво да и кажа или вообще как да я заговоря и там да я поканя на среща...

П.П.Благодаряяя вииии МНОГО !!
И ЗА КОЙ НОМЕР АВТОБУС СТАВА ВЪПРОС ЗА 83 ЛИ ИЛИ КОЙ?

Охаа видял си адски яко момиче.Заговори я примерно питайя как се казва,и като тръгваш да слизаш и пусни в ръцете името ти+скайпа/гсм номаре/фейсбука/или нещо от сора.И ДА ЗНАЕШ ВИНАГИ МОЖЕШ ДА ПИТАШ ПРОСЛОВУТИЯ КОКО95,А НЕ КАТО В ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ ЗАЩО ПУСКАШ ПО 15 ТЕМИ НА ДЕН.оМфГ

MaGuSs
01-18-2011, 15:07
И ЗА КОЙ НОМЕР АВТОБУС СТАВА ВЪПРОС ЗА 83 ЛИ ИЛИ КОЙ?


Искаш да ми я откраднеш ли?

Pa3yMeH
01-18-2011, 16:42
^С кой автобус си наистина ? Щото помня, че си от МГ Варна ^^

MaGuSs
01-18-2011, 16:50
^С кой автобус си наистина ? Щото помня, че си от МГ Варна ^^

Хехе.Аз тука съм бил известен е 8) Еми с десетката слизам на ХЕИ или на Спартак и после на 7,15,209,101,115 кот дойде и слизам на Явор или на онази другата пред OMV-то...

Pa3yMeH
01-18-2011, 18:35
Не, не си известен, веднъж ти писах ЛС :lol: :lol:
Кви са тия сложните схеми дето ги прайш бе 8-) Ще се прикачваш на 100000 автобуса.

ПТ : Питай я от кое даскало е, нещо такова :)

TheNewReligion
01-18-2011, 18:52
Напиши си номера на едно листче и й го дай на слизане. Сестра ми така се започна с едно от гаджетата си. ^^

Я разкажи малко по-подробно за това,Мерси.

П.П.Това ми хареса и ще ми е любопитно как ли ще реагира,но пък ако погледнем по навътре в твоето рпедложение,ще забележим ,че все пак сестра ти е дала бележката.Естествено,всяко момче ако получи такава бележка ще разбере ,че момичето го харесва/евентуално"влюбено" е в него/.При мен има малък шанс и да не се получи ,защото момичетата са малко тъй,"по-затворени" да ги нарека ,че да не ги обидя...
ТОЙ на НЕЯ й е дал бележка с номера си. Може да пробваш и със скайпа. Ако ти звънне/ те добави, хубаво. Ако не, здраве да е. ^^

TheNewReligion
01-18-2011, 18:55
Дочетох ти поста... Ти от Марс ли падаш, извинявай? Да обидиш тях? С кое? Ти си харесал нея, даваш на нея номера си. Тях ги игнорваш. Съжалявам, не всички момичета ловят окото от пръв поглед.

xinfamous
01-18-2011, 18:57
http://vbox7.com/play:ba1e7f08

Не съм някой мазник,няма да ти намигна
Аз съм мръсник и ща настигна. :)

umri
01-18-2011, 21:57
Напиши си номера на едно листче и й го дай на слизане. Сестра ми така се започна с едно от гаджетата си. ^^
Това е добре, но за момиче. Никога не си давай така телефона на някоя кифла и да чакаш да ти се обади, ако въобще го направи. Целта е да й искаш телефона и тя да чака ти да и се обадиш. Преди тва питаш как се казва, разбира се... Гледай другия път като я видиш да го направиш, щото може да не я и видиш повече.

TheNewReligion
01-19-2011, 16:56
Само не знам как реши, че ние момичетата трябва да чакаме вас момчетата да ни звъните.
Ако тя е с приятелки, би било още по-тъпо да й поиска телефона пред всички, нали от т'ва се притеснява. Освен това, давайки й номера/ скайпа си, й оставя избор. Тя може да се обади, но може и да не се. Така ще разбере дали му се кефи или не.

MaGuSs
01-19-2011, 17:43
Ха вижте ко намерих ,та реших да го споделя и с вас...

http://www.lover-bg.com/2379/

П.П.А търсех нещо по психология :lol: :lol: :lol:

BlackEyedPeas
01-19-2011, 17:48
И ко стана? Днеска видя ли я пак?? Че ми стана интересно :-D

MaGuSs
01-19-2011, 19:12
И ко стана? Днеска видя ли я пак?? Че ми стана интересно :-D

Да видях я,но не седна до мене /а една грозна от старото ми даскало/,а зад мене /даже си бях приготвил листче с телефона си :lol: :lol: :lol: /.На слизане я погледнах и тя гледаше мене :-o ???Ако ми го разстълкуваш това е браво щи кажа :)

MarkKnight
01-19-2011, 19:18
аххахаха тука стана интересно ще следя темата :D то не е казано,че трябва да седне до тебе,може на слизане да отидеш до нея и да и пуснеш листчето :D

MaGuSs
01-19-2011, 19:27
аххахаха тука стана интересно ще следя темата :D то не е казано,че трябва да седне до тебе,може на слизане да отидеш до нея и да и пуснеш листчето :D
Да на слизане аз ще стана ще отида до задната седлака "ще и пусна" листчето и ще отида до вратата :lol:

MarkKnight
01-19-2011, 19:35
миии да,така ще види че си направил "усилие" да се добереш до нея и да и пуснеш листчето 8)

MaGuSs
01-19-2011, 19:42
миии да,така ще види че си направил "усилие" да се добереш до нея и да и пуснеш листчето 8)

Не мога да го направя.

/Ако някой друг може вместо мен му давам 50 лв./

П.П.Шегувам се :D

Утре ще видим как ще е.Този път нистина ще я гледам постоянно.Ако има обърнати седалки назад ще седна на тях... Да видим къв знак ще ми даде :)

BlackEyedPeas
01-19-2011, 19:51
И ко стана? Днеска видя ли я пак?? Че ми стана интересно :-D

Да видях я,но не седна до мене /а една грозна от старото ми даскало/,а зад мене /даже си бях приготвил листче с телефона си :lol: :lol: :lol: /.На слизане я погледнах и тя гледаше мене :-o ???Ако ми го разстълкуваш това е браво щи кажа :)

Е, щом те гледа - Това е добър признак :wink: А ако те е гледала постоянно - ОЩЕ ПО-ГОЛЯМ!

GaBs_BaBs
01-19-2011, 19:57
Тука става забавно.. ще следя с интерес развитието! Успех с момичето, тва с бележката наистина е готино :P

umri
01-19-2011, 22:38
Аве шматка, резил ще си, ако го направиш това. Искай номера, не и давай хварчащи листчета от халваджийски тефтери. Ако те е страх да я заговориш и искаш телефона си недостоен. Край.

anonimchetou
01-20-2011, 05:38
И аз мисля така. Просто поискай номера и. Да забавно е тва с листчето , но за 10 годишни. Искаш и номера и тва е . После може да и се обадиш, да обясниш кой си , да предложиш да пиете по едно кафе. А не като някой олигофрен да отидеш, да и бутнеш някъв номер и да слезеш набързо и после да чакаш над телефона. Представи си гледаката от страни .. как ти се струва?

niq17
01-20-2011, 05:48
Ами можеш да започнешп от там , първо се запознайте, вземи и номера, излезте някъде :)

mecho8888
01-20-2011, 05:59
Аз също имам случка в автобус като бях в средното. Една неометълка ме отреза след ключовафа фраза многу съм срамежлив и нъ мъ бивъ...

ама точно тогава станах пич и след 3 месеца я видях как и увисна езика след мен ама не нъц нанайсе :D

fenastz
01-20-2011, 08:58
дайте своя вод за мен

](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) моля, застреляй се

MaGuSs
01-20-2011, 16:41
Аве шматка, резил ще си, ако го направиш това. Искай номера, не и давай хварчащи листчета от халваджийски тефтери. Ако те е страх да я заговориш и искаш телефона си недостоен. Край.

Шшш.Пич по-шпокойно ,че нешпокойштвото убива. :)

Шмога да я заговоря шякак си ,ама си представям:
" Здравей!
-здравей
Приятно ми е ,Атилла
- и на мен .......
Дай си номера, моля те да ти се обадя довечера да излезем на кафе
-Я са гръмни
Нямам пистолет
-Ето ти ти пинсета,ръгни си я в окото... "

Добре това на края беше съпер брутално ама де да знам имам чувството ,че неа стане ,това момиче не е като предишните :-D


Тука става забавно.. ще следя с интерес развитието! Успех с момичето, тва с бележката наистина е готино :P

За днеска никви новини.Аз нямам първи час и не се видяхме...

BlackEyedPeas
01-20-2011, 19:49
Ех, жалко! :( Дано утре има нещо ново 8-)

asp1r1n94
01-20-2011, 20:25
Яко... преди година и аз пуснах една тема ,бих казал за същото нещо и същото заглавие.Авторът ще попита какво се случи ... е видях я преди няколко месеца и вече не изглеждаше толкова добре ,както преди :?

asp1r1n94
01-20-2011, 20:32
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=338081&highlight=
ето

korpin
01-20-2011, 20:39
Ооо и аз така колко яки момчета съм виждала по градските транспорти.Обаче аз повечето не ги виждам повечето или пък много рядко :(
А по темата...И аз мисля,че ще е по-добре да я заговориш.Щом те гледа всеки път,това според мен определено е знак,че те харесала.Кажи и здрасти!Няма да те изяде!Дори най-вероятно ще и стане кеф :D

Интересна тема,и аз ще я следя! :)

MissChocolate
01-21-2011, 06:32
Пич, качвай се на 31 .. и мен да видиш.. xD
Базикам се .. по-добре се представи на въпросното девойче, разменете скайпове,фейсбуци и прочие .. поразпитай я там къде учи, какво харесва .. после си я кани на кафенца и така ..
Успех с мацето .. и нека силата е с теб .. xD

BlackEyedPeas
01-21-2011, 10:43
Е, нещо ново днеска? Цялата съм в слух *четене* :D

FromAutumToAshes
01-21-2011, 10:46
Ur a pussy? Or just don't have the balls to tallk to a girl in the fuckin buss? IDK oO Pick your answer :lol:

burpp
01-21-2011, 11:24
Дай и номера на кредитната карта или един тлъст и солиден чек.
Шегувам се, разбира се

Иначе ... няма определени напътствия как да съблазниш (свалиш) некое девойче. Ако си свободен и общителен човек, няма да имаш затруднения.

britzy
01-21-2011, 13:40
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=212933&postdays=0&postorder=asc&start=0

MaGuSs
01-21-2011, 23:42
Е, нещо ново днеска? Цялата съм в слух *четене* :D
К'во да стане.Днеска се качи и отиде на задните седалки.Добре ,че автобуса беше с 3 врати и аз като ще слизам се обърнах към задната врата.Не знам,забелязах ,че се е замислила за нещо и гледаше надолу и слязах.


Ако си свободен и общителен човек, няма да имаш затруднения.

-Проблем...


Ur a pussy? Or just don't have the balls to tallk to a girl in the fuckin buss? IDK oO Pick your answer Laughing

-Уча Немски и Руски език.Само не ме занимавай и с Английския иначе разбрах какво казваш...Имаш няколко грешчици...

BlackEyedPeas
01-23-2011, 22:17
Ех, жалко, дано днеска поне успееш да я заговориш :)

valdesbg
01-24-2011, 06:29
Иба ма'а му... толкоз ли е страшна таз девойка че видните ни форумски гурута цяла седмица обсъждат как ще бъде заговорена и нещата са още на етап планиране?

Ако ти стиска под лъжичката е друг въпрос де.

britzy
01-24-2011, 07:06
Айде чакаме вече резултати -не е толкова трудно-не бива да ти пука изобщо-един живот живееш айдеее :lol:

burpp
01-24-2011, 10:57
Рискуваш единствено да ти открадне парите. :-|

WhereIsTheLove
02-19-2011, 12:34
ее айде направи първата стъпка .. и на мен ми стана интересна темата , ще я следя с интерес!

RaisedOnRock
02-19-2011, 13:10
Какво стана?

againstyou
02-19-2011, 13:17
Седни до нея в автобуса.Кажи и " здрасти,как си ",то разговора ще си тръгне от само себе си ако и тя има интерес.Ако ли не - заеби я,не си заслужава.

BoBa4eWeR
02-20-2011, 15:35
Брат ти все пак си Атилла вождът на хуните давай по смело... според мен си изпусна шансът още 2рият ден :(

webmast3rche
02-20-2011, 22:29
Не знам, но явно само на мен ми се струва странно да заговориш някое момиче в автобуса с репликата : "Здравей как си" или нещо от сорта..
8-) 8-) :D

Pa3yMeH
02-21-2011, 06:03
Не знам, но явно само на мен ми се струва странно да заговориш някое момиче в автобуса с репликата : "Здравей как си" или нещо от сорта..
8-) 8-) :D

Не си само ти, споко 8-) :lol:

dunce
02-21-2011, 12:24
" Здравей!
-здравей
Приятно ми е, Атилла
- и на мен .......
Виждам, че слизаш еди си къде, от еди си кое даскало ли си?
лалала
лалала"
Следващият път в автобуса пак я заговаряш, и като ти се отдаде добра възможност й искаш телефона.



"Добре това на края беше съпер брутално ама де да знам имам чувството ,че неа стане ,това момиче не е като предишните :-D" Братле, ако си имал толкова предишни, до сега да си излязал с нея 100 пъти.

Mamar4o
02-21-2011, 12:44
Няма от какво да се притесняваш ! Щом сте се видяли няколко пъти намигни й усмихни й се нещо и като те погледне или ти отвърне отиди при нея и я избазикай нещо от сорта " Нещо много често се засичаме с теб " нз си кво и и се представи :) успех

sunnyreni
02-21-2011, 20:35
Интересна темаа :D Абе какво стана с тва момиче, побързай да не я изтървеш :o

FEN_NA_MOTORI
02-21-2011, 21:11
Айде бе пич, ще черпиш ли какво стана ?!

Tennnnn
02-21-2011, 22:07
Е на тва му се вика драма , запознай ме с нея аз ще действам , вместо теб :D.

radybt
02-21-2011, 22:27
Значи, заставаш до нея, вкарваш и едно рамо и викаш: "Еее, да не караш чувал с картофи бе шофьорче!" Тя пада на земята, чупи си крака, ти почваш да и се извиняваш закарваш я в болницата и уж от чувство за вина почваш да и ходиш на свиждане всеки ден, така 100% ще се заговорите! Обещавам! Закле'ам се!

Tennnnn
02-21-2011, 23:02
Значи, заставаш до нея, вкарваш и едно рамо и викаш: "Еее, да не караш чувал с картофи бе шофьорче!" Тя пада на земята, чупи си крака, ти почваш да и се извиняваш закарваш я в болницата и уж от чувство за вина почваш да и ходиш на свиждане всеки ден, така 100% ще се заговорите! Обещавам! Закле'ам се!
Доста срещано по филмите , но наистина ще проработи :D.

assd
02-22-2011, 07:45
тва с листчето е яко, трябва да пробвам като се возя, ама на моите години не е яко да се возиш в адския транспорт. шанса да забиеш нещо е нищожен 8-)

и кво му е странното на тва "здрасти, как си?"

domatensok
02-22-2011, 08:12
добре човек то момиче е ще чака ти да я заговориш не тя тебе . другия път видиш ли я отиваш до нея срамежливо (повечето харесват това) и казваш ... "здрвей .... малко съм срамежлив но немога да отлепя очи от теб просто и.. аз съм петканчо (или там както се казваш) и подаваш ръка тя си казва името и ти продължаваш с думите "малко странно ми се струва защото рядко се запознавам така но дано не е проблем за теб ..." тя казва нещо и ти почваш с стандартните въпроси "къде учиш , как да даскалото , разкажи някоя интересна случка (ТИ не да я питаш за такава) ако трябва излъжи ГРАБНИ И ВНИМАНИЕТО . Попитай я като тръгваш или тя преди теб -"ам... утре дали ще се видим" тя ако каже да ти просто учтиво отвръщаш "добре хайде чао и приятен ден... " или нещо такова измисли никой не те иска да си надут и да се гъзарееш (не казвам че го правиш щом още не си я заговорел кротичък си значи) и така другия път като се видите говорете си искай скайп 1во станете приятели после мисли за друго.Имаш ли търпение имаш всичко

assd
02-22-2011, 08:22
как никой не каза "карти и минети за проверка!"

NqkfaNikakva21
02-22-2011, 13:10
ааааааааайде обаче авторът да се яви и да каже какво става 8-)



п.п хъм, сетих се за една друга такава тема
'' глигани '' :lol:

radybt
02-22-2011, 19:51
Значи, заставаш до нея, вкарваш и едно рамо и викаш: "Еее, да не караш чувал с картофи бе шофьорче!" Тя пада на земята, чупи си крака, ти почваш да и се извиняваш закарваш я в болницата и уж от чувство за вина почваш да и ходиш на свиждане всеки ден, така 100% ще се заговорите! Обещавам! Закле'ам се!
Доста срещано по филмите , но наистина ще проработи :D.
Аз кво ви разпраам :D

nerwna
02-22-2011, 21:41
http://vbox7.com/play:ba1e7f08

Не съм някой мазник,няма да ти намигна
Аз съм мръсник и ща настигна. :)

а/у слушаме димчоу (;

П.П-Просто бъди себе си (; Попитай я как се казва ,къде учи .. толкова ли е сложно (;! :-D [/i]

MaGuSs
03-08-2011, 19:19
Дам такос е хорца.Извинявам Ви се за едномесечното чакане,но такава бе съдбата /нещо напоследък много започнах да използвам тази дума ма здраве му кажи :D / . Та значи ето я истината... Минах втора смяна и вече не се засичаме... Времето става топло мисля пешачката на даскало тъй че никакви шансове.. Инак благодаря на всички ви за страшните предложения и падам на колене пред radybt, той ме разби !!!