PDA

View Full Version : Любовно терзание



milionera00
01-18-2011, 13:20
Та значи става въпрос за мен и моята приятелка .Всичко започна преди 4 месеца харесахме се, много си допаднахме , влюбих се страшно много в нея ..... проблема иде от там ,че преди да се "намерим" с нея бях приключил много болезнено една връзка след края на която наранения бях аз .Сега се притеснявам отново от това понеже аз имам много силни чувства към нея , а ме е страх дане стане стане пак да страдам .Говорил съм с нея за това и тя твърди ,че няма да допусне да бъда наранен... Понякога не мога да спя през ноща мисля замо за нея и какво ще правя ако я загубя .. Не знам как да се успокоя и какво да направя за да ми мине това мислене за най-лошото ...

GossipGirl89
01-18-2011, 13:25
Нормално е да те е страх да се довериш след като вече един път си си патил... Тя самата трябва да те предразположи, трябва постепенно да ти доказва, че си заслужава да й вярваш и че няма да постъпи като предишната. Доверие се печели трудно, още повече, когато вече един път си се разочаровал от хората, така че не насилвайте нещата. Постепенно с времето всичко ще се нареди както трябва

milionera00
01-18-2011, 13:32
Добре , но с времето което минава от връзката ни , моите чувства се засилват ,а нейзвестността за бъдещето на връзката ни съчетана с мойте нараставащи чувства поражда едно ежедневно мъчение.За да й давам време аз трябва да забавям изкустено чувствата ми към нея ,а не мога .

Bonita1991
01-18-2011, 14:11
чувството е мн познато, просто се опитаи да мислиш само за положителните неща които ти носи връзката ви, защото няма да спреш да се измъчваш. А и този твой страх може да влоши нещата защото примерно ще те кара да си мислиш неща, които не са точно така :) затова опитай се да не мислиш за това и мисли само за хубавите моменти :)

djipsito
01-18-2011, 14:22
Нормално е ама се опитай да не мислиш толкова много, щото накрая сам ще направиш така че да свърши всичко.
Моя бившия и той така беше, обеснявах му 100 пъти... а той вместо да ме чуе и да престане, винаги ми говореше за тва, за чувства, почна да ме притиска и да ме задушава ... Почна да си съчинява някви работи дето въобще не бяха вярни и излишно само се карахме за глупости. Накрая като видя, че няма да стане така почна да ми посяга и т.н.. Отблъскваше ме по този начин.
Ако виждаш, че момичето е стока и не ходи като цветарка, ако не ти дава излишни поводи за ревност, не се притеснявай.
Гледай реално на нещата, връзките рано или късно свършват, от нас самите зависи колко дълго ще продължат. Прави си кефа, забавлявайте се, стига си си блъскал главата излишно...

milionera00
01-18-2011, 14:27
С нея сме говорили ,че и двамата не искаме да избързваме , но до там я докарах ,че не мога дане бързам.Тя не насилва нещата ,както и аз, но душицата ми желае връзката ни да се развие по бързо . Момента на "безтегловност" е много лош (имам прекалено силни чувства, не подкрепени от толкова развита връзка) . Надявам се разбирате колко е лошо тка да имаш чувства много силни ,а връзката дане е в толкова напреднал стадий.

djipsito
01-18-2011, 14:36
И с моя приятел беше така... уж говорим, стигаме до някво решение и той пак почваше...

Не знам, опитай се да не пришпорваш нещата... момичето няма да ти избяга, с теб е.
Ако си много ревнив и те избива на агресия се сдържай,.. мен тези неща ме отблъскват. И недей да я командваш и да й държиш сметка.

milionera00
01-18-2011, 14:47
Не ревнувам , тя си има пълна свобода , не я командвам просто сме мааалко по-големи вече ... .Ще опитам да се спра да се тревожа и да видя как ще продължим .

CaseyAshley
02-19-2011, 23:17
1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я
4.Месецът ти на раждане 5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
6.Напиши името на човек от същия пол като теб 7.Любимото ти число
8.Калифорния или Флорида
9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът 10.Напиши желание.


Отговорите:
1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал: Червено - Ти си жив и изпълнен с любов. Черен - Ти си скромен и агресивен. Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие. Син - Ти си човек със спонтанен характер. Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3.Ако инициалът ти е: А-Р - Имаш много приятели и любов в живота Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне. С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през: Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се влюбил в този, който не си очаквал. Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго. Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени. Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще откриеш сродна душа.
5.Ако избереш: Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много промени и ще се радваш на тях. Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш: Калифорния - Обичаш приключенията. Флорида - Романтична душа си.
9.Ако избереш: Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран. Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснеш това в друг форум до 1 час!!! УСПЕХ!!!!

VaMpiRKaTaaa
02-20-2011, 06:29
Опитай се да не мислиш за това.
Мислите нараняват човек.
Чувствата пpечат.

ivcheto0o
02-20-2011, 07:15
Спри да мислиш за това.Гледай нещата да вървят,не знаеш дали и този път ще се получи така.А този твой страх може много да навреди на отношенията ви.