PDA

View Full Version : Какво да правя?!



ivosf
01-18-2011, 15:06
Проблема ми е следния,може на доста хора да им се стори смешно(и на мен понякога така ми идва), но за мен си е доста сериозно.

Запознах се с едно момиче преди известно време,и честно да си призная още първия път щом се видяхме си казах че е най-красивото момиче което съм виждал. Първо излязохме няколко пъти,след това започнахме да ходим и така за мен доста добре вървяха нещата,обаче след време се появи проблем,въпросното момиче се сърди за най-малките неща. Ами аз не съм човек,който обичам тези неща,но това не ми правеше проблем защото много я обичам. Обаче след около месец(може би малко повече) се разделих,след това се сабирахме 2-3 пъти. Блокирахме си скайпове,фейсбук и така нататък и пак всичко от начало. Обясних и за мойте чуства към нея питах я дали иска да бъде с мен,а въпросното момиче казва че разбирала чуствата ми,но нещата отново не се получиха. Виждахме се,известно време,но тя ми заяви че ще си помисли дали иска да бъде с мен,защото неможела да се отдава на всичко без тръпка. :( Дочух от нейна приятелка ,че не е имала намерения е да се събира с мен. Но аз все пак не се отказах,докато не почна пак същата изтория сърдене,писане на глупости и т.н. Сега момичето което обичам повече от самия мен,ми се сърди за кой ли път(а аз имам вина за това) и незнам как да постъпя.

Въпроса ми е,какво да правя в тази ситуация,аз вече просто незнам. Опитвах да приключа всичко това,но не минава ден без да мисля за нея. Незнам какво да и кажа и какво да направя вече,а ми е адски трудно да живея така..Исках просто да сме приятели,но това не виждам как ще стане,и как ще реагирам ако я видя с друго момче. Моля за адекватни отговори,ако изобщо може да се отговори адекватно на това.

П.С. Изивнявам се за правописни и други грешки,просто толкова си мога..










:oops: :oops: :oops:

magita
01-18-2011, 15:46
За колко време си я заобичал толкова силно :-o

ivosf
01-18-2011, 15:51
Може да звучи глупаво,но я заобичах веднага щом я видях,и с всеки ден това се засилва,дори сега.

bogzfaggot
01-18-2011, 16:24
Зарежи я.Очевидно не си пасвате и няма смисъл да се тормозиш.Млад си.

jghgh
01-18-2011, 17:10
Сега момичето което обичам повече от самия мен,ми се сърди за кой ли път(а аз имам вина за това) и незнам как да постъпя.

Чакай, чакай. :-o
Къде ти е вината? Нали тя се сърди за всякакви глупости?
Или пък ти си адски нетактичен?
Помисли си дали с причина си посипваш главата със сол! ;)

И друго, тя може и да не те харесва кой знае колко и да си търси оправдания да не е с теб.
Като гледам как пишеш изглеждаш на по-влюбен от нея.
А тия оправдания с тръпката, какво да ти кажа ... жена търси ли си оправдания, не е много добре работата
Когато жена шикалкави, значи не те харесва достатъчно, за да търси начин да е с теб, затова и намира по-лесният начин - оправдания, извинения, да си измисля глупави причини да не е с теб.

Даже да приемем, че си някакъв пълен идиот, който постоянно обърква работите, тая работа с тръпката как ще я обясниш?
Може би не те иска много-много.

ivosf
01-18-2011, 17:36
Това и аз немога да си обясня,и смятам че това е глупост. Знам че е така ама,излизах с други момичета през тия месеци който не съм с нея,и това не ми помага изобщо. Иначе да тя се сърди за глупости,но в тази последната ситуация аз си имам вина,няма да обяснявам защо но е така ;) Много съм го мислил,и постоянно си казвам че няма да я търся повече и отново и пиша (например на нова година се бях понапил),случвало се е и тя да ми пише. Мисля да оставя нещата както са и да става каквото трябва,няма какво да направя аз в тази ситуация... :(

jghgh
01-18-2011, 17:44
Като нищо да те е приела за даденост - тичаш й подир д-то, не издържаш без да й пишеш, всячески й показваш че я харесваш с поведението си, извиняваш се за съмнителни неща. . .

Все повече почвам да си мисля, че просто отсреща няма същите чувства.

ivosf
01-18-2011, 17:56
Бъди сигурен,и аз съм убеден че ме е приела за даденост. Говорил съм с приятели за това,и те ми винаги ми казват заеби я тази "курва" и т.н. Ами там е въпроса че за мен тя не беше курва,а човек с който можеш да си кажеш всичко,човек с който се разбирахме винаги освен в тези глупави моменти,и изведнъж каква стана. Тя ми е казвала " Не трябва да се занимаваш с мен,незнаеш каква съм" и "не съм за теб,по добре ме остави,аз не търся нищо сериозно" и всякакви подобни.

angel_spirit
01-18-2011, 18:15
Бъди сигурен,и аз съм убеден че ме е приела за даденост. Говорил съм с приятели за това,и те ми винаги ми казват заеби я тази "к***а" и т.н. Ами там е въпроса че за мен тя не беше к***а,а човек с който можеш да си кажеш всичко,човек с който се разбирахме винаги освен в тези глупави моменти,и изведнъж каква стана. Тя ми е казвала " Не трябва да се занимаваш с мен,незнаеш каква съм" и "не съм за теб,по добре ме остави,аз не търся нищо сериозно" и всякакви подобни.

Според мен и да си можел да си кажеш всичко с нея,тя сама ти е казвала да я оставиш и ти е натяквала,че не търси нищо сериозно.Не се занимавай повече с нея..това че само ти е се е сърдила за глупости и даже те е обвинявала (доколкото разбрах) показва що за стока е.Ако си уважаващ себе си мъж,остави я да вгорчава живота на някой друг!Има толкова много момичета,а щом заради нея живота ти е труден не си заслужава да си блъскаш главата.. :)

ivosf
01-18-2011, 18:30
Имаш право. Само че тя не ме е обвинявала никога,каза че просто е такава и неможе нищо да направи,тоест търсела разнообразие. ;) Инче да мерси за съветите,ще ги послушам. ;)

jghgh
01-18-2011, 19:10
Брато, откажи се от тая.

Аз самата съм проклетия и е адски трудно да се поддържа връзка с мен. /момиче съм/
Факт е обаче, че когато ИСКАМ да бъда с някого, се опитвам да бъда по-добра, и въпреки всичките ми проблеми на характера, оставам с този човек и ако е казал Бог - той ме зарязва след панаирите ми, а не аз да го "гоня" да ме зарязва, щото видиш ли, съм толкова ужасна. Тва са пълни глупости.
Никоя жена ако те обича и иска да е с теб няма да те "кара" да късаш с нея, като си се обяснява "колко е ужасна" и "как не те заслужава". Ако наистина не е стока и тя самата го знае, ще се опитва някак да скрие недостатъците си, но не и да ти разказва как не те заслужава и един вид да ти казва: "Хайде, хайде, остави ме!" . Това са пълни глупости, които са НЕЕСТЕСТВЕНО поведение на влюбен човек. Човек, който иска да го отрежеш, определено не е влюбен в теб :lol:

Такива жалки оправдания използват хората, когато искат да се отърват от някоя връзка, ама не им стиска. Тая ти говори глупости, за да измие съвестта си, че си играе с теб (повярвай ми, тя го знае), и за да не се наложи да те отреже директно. Повечето жени мразят да режат директно и използват намеци, шикалкавения и т.н. Да не говорим, че най-вероятно й действаш много добре на самочувствието, и затова не иска да те отреже веднъж завинаги и окончателно, а ти пуска някакви половинчати въдички от сорта на "Не знаеш каква съм", и ти като някакъв рицар се опитваш да променяш това, като й доказваш, че не е толкова лоша, че можеш да издържиш при нея и т.н. ... 'Щото тя, видиш ли, ти пуска въдички, че един вид няма да издържиш с такъв човек като нея, обаче ти си влюбен, и се нахъсваш да й докажеш, че всъщност си готов да си с нея и че ще изтърпиш всичките й кусури, и така кръгът се затваря. Храниш й самочувствието, но храниш и угризенията й, че тя си играе с теб, и така тя продължава да се опитва да те среже "деликатно" и изобщо ....... батак работа.
И тя не знае кво иска, но е сигурно, че не те харесва. Приела те е за даденост и само те разиграва.
Може би наистина трябва да се откажеш от нея, след като е такъв чепат характер, а не е изключено и да има личностни проблеми.
И без друго не изглежда подходяща за връзка.

GossipGirl89
01-18-2011, 19:10
Имай достойнство. Казала ти е, че не търси нищо сериозно => не я търси, не й пиши, не й звъни. В началото ще ти е трудно да се въздържаш, но си дай малко повечко воля и ще успееш да се справиш :)

ivosf
01-18-2011, 19:53
Така и смятам да направя,вече незнам на кое ми е втръснало. А и вярвам че това гадно чувство което имам,все някога ще изчезне. Единственото в случая което ще ми пречи,по независещи от мен причини,аз няма как да не я срещам и то доста често. Но смятам че ще го преодолея. Не смятам да съм даденост за някой,независимо какъв боклук съм. ;) А колкото до достойнството,незнаеш до каква степен паднах за това момиче,и накрая какво-"нищо". Както и да е. :D

angel_spirit
01-18-2011, 20:15
Така и смятам да направя,вече незнам на кое ми е втръснало. А и вярвам че това гадно чувство което имам,все някога ще изчезне. Единственото в случая което ще ми пречи,по независещи от мен причини,аз няма как да не я срещам и то доста често. Но смятам че ще го преодолея. Не смятам да съм даденост за някой,независимо какъв боклук съм. ;) А колкото до достойнството,незнаеш до каква степен паднах за това момиче,и накрая какво-"нищо". Както и да е. :D

Това,че си давал всичко за това момиче и си останал без достойнство не трябва да продължава..причиняваш си сам болка като непрекъснато мислиш за нея, за това гадно чувство и как ше я срещаш..За да я забравиш,просто спри всякакви контакти с нея,спри да мислиш за всичко свързано с нея и се опитай да си убиеш времето с някакви други полезни занимания.Мисля че ще се чувстваш много по-добре :-D

ivosf
01-18-2011, 20:34
Да това е така,прав/a си ,почнах тренировки на фитнес ходя убивам си деня,и изобщо не ми е до това тогава. Но вечер прибера ли се.. :? Дано спре по бързо,че.. :oops:

VampireLover3
01-18-2011, 20:57
Много се дразня когато някой започне да се цупи за дребни неща.И аз имах подобен проблем с приятелят ми,но с времето поотмина .. макар,че той продължава да се цупи. Или я зарежи или започни да правиш като нея,покажи и,че не ти пука за нея, започни да се сърдиш и ти - може да има полза :) Знам какво ти е сега, чувството не е никак приятно и не е никак лесно да забравиш някой който обичаш.Но не виждам смисъл да продъжаваш с такъв човек. Успех. :-|

angel_spirit
01-19-2011, 04:45
Ако си го направиш да отмине бързо,ще отмине.Желая ти успех с това и дано успешно я превъзмогнеш! :smt001