PDA

View Full Version : имат ли право на мнение младите хора днес и защо ?



keti1000
01-18-2011, 15:07
темата може д авис е строри глупава ни искам да видя какво мислите по този въпрос защото повечето хора казват че нямаме и аз исках да се уверя и да разбера ,защо нямаме , макар да невярвам :D

djipsito
01-18-2011, 15:13
Всеки има право на мнение. Разликата е там, че като сте по-малки се приема по-несериозно, нещо което за мен е грешно, защото съм виждала и малчогани, които имат много акъл и са много компетентни.

Зависи как говориш и какво е мнението ти, може да бъде възприето различно...

Balmy_I
01-18-2011, 16:26
Кой пък е казал,че някой няма право на мнение.Щом си здравомислещ човек,значи възприемаш света по някакъв начин,което пък значи,че естествено ще имаш мнение за всичко и то не е нужно да се застъпва с мнението на другите.Хубаво е понякога да се вслучваме и в другите,но това не означава,че не бива да имаш собствен усет....Незнам вероятно има и ситуации,в които даден човек не бива да си дава мнението,защото примерно не е запознат толкова добре колкото другите,но пак зависи.

FuckedUp
01-18-2011, 17:03
Нямаме никакви права в тая "държава"..Doubt it.

windowlicker
01-18-2011, 18:03
"търся тема за есе имат ли право на свободно мнение младите хора днес много щте съм ви благодарна ако помогнете ако някой зне нещо да пише,съжалявам че непиша по темата любов но... благодаря предварително Razz"

Това е тема пусната от същия автор преди седмица в ЛЮБОВ!!!

Не ти ли омръзна вече??

fenastz
01-18-2011, 18:36
Ние сме фейсбук зомбита...какво мнение ?!

ledenakrasota
01-18-2011, 19:06
Който е на 18г. има право на каквото си ще! 8-) :lol: :booooomb: