PDA

View Full Version : Коса ;(



crazyme
01-18-2011, 16:05
Такамм да ви запозная с моя проблем - постригах се преди 1 ден, но косата ми взе, че стана много къса и бухна в долната си част а отгоре стои като зализана и е супер грозно, сутрин ставам рано и нямам възможност да си правя кой знае какви поправки по косата (имам време за 1 бързо изправяне г/д) и се чудя как да си я хвана та да заприлича на нещо поне (или какво друго да я направя) .... ако се сетите за нещо - ще чакам с нетърпение :) мерси предварително :-)

titinkaa
01-18-2011, 16:30
Дай снимка.

crazyme
01-18-2011, 16:36
Ами в момента нямам, но и да имах пак нямаше да кача... за повече инфо. - косата в момента ми е до раменете, горната половина сплескана, долната бухнала и приличам на бърсалка за прах... :X:X:X

LoveHurT
01-18-2011, 16:37
изправяш предимно краищата,
а нагоре леко я топираш

crazyme
01-18-2011, 16:42
изправяш предимно краищата,
а нагоре леко я топираш хмм.. ще пробвам - а нещо освен лак за да стои по-дълго изправена (какво ползвате вие) :?

malkasladkaku4ka
01-18-2011, 18:29
Не си третирай косата най-добре ,че в един момент ще искаш да излезнеш без преса и лак за коса и няма да приличаш на нищо.Пресите изтощават косата ужасно много ! Просто най-добре я връзвай :) . А през това време при всяко къпане използваи балсам за коса и маска за коса. Слагаи по повечко и главно по краищата , където косата ти е по-бухнала :) ! Успех!

crazyme
01-18-2011, 19:52
Не си третирай косата най-добре ,че в един момент ще искаш да излезнеш без преса и лак за коса и няма да приличаш на нищо.Пресите изтощават косата ужасно много ! Просто най-добре я връзвай :) . А през това време при всяко къпане използваи балсам за коса и маска за коса. Слагаи по повечко и главно по краищата , където косата ти е по-бухнала :) ! Успех! Мерси много :) Btw: Намерих едно алтернативно решение, което не изтощава косата (за тези, които имат моя проблем) - значи няма нужда косата да е мокра - взимаш си ластика, намокряш го и си връзваш кокче с него като гледаш да е по-високо, приспиваш с кока на главата - получава се обемна коса в цялата част и много сладурски къдрички :):):) Още веднъж мерси, че ми отговорихре :-) :-) :-)

01-19-2011, 02:52
Моята коса седи постоянно сплетена и така нямам проблем. Иначе като се събудя ще изглежда мннн рошава и странна :D

FuckingFreak
01-19-2011, 06:23
Ако си постригана на черта е нормално да имаш този проблем. А това с кока е много добро решение,да. Косата ми е под раменете, но са ми нужни поне 3-4 ластика - един за самия кок, и други които да го придържат и да 'къдрят' косата, колкото повече ластика минават през кока, толкова по-къдрава става.

crazyme
01-19-2011, 10:51
ами в момента съм почти на черта, а преди това бях на пластове с коса под раменете и пак беше същата работа - отгоре сплескана, отдоло бухнала, но тогава я изправях повече и седеше хубаво, а сега като ми е по-къса и нещо не ми харесва изправена, а и просто нямам никакво желание да се къдря с преса/маша всеки ден та затова ще си я карам с кокчето, от време на време ще я сплитам и така.... а дали ви идва на ум някакъв продукт (освен лак), който да държи косата ми къдрава за по-дълго :? Мерси за отговорите до сега :-) :-) :-)