PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата



abvgde93
01-18-2011, 16:05
Здравейте,обръщам се към женския пол от форума.
Може да ви прозвучи малко тъпо въпроса,но...

Какво ви е мнението за момчетата с акне по лицето ?
Когато видите едно такова момче с пъпки по лицето какво си казвате??
Този е мноу грозен т.н....?
Питам просто,защото съм сигурен,че има момичета които си го казват(повечето).
Както и си казвате този не се поддържа и т.н

Какво мислите ?

01-18-2011, 16:10
ами аз не се заглеждам по момчета..така че не мога да кажа :D

xoxodessitoo
01-18-2011, 16:14
Зависи. Ако пъпките са в насипни количества определено е гадно, но иначе не е голям проблем. А и ако момчето има други хубави качества - дори и на външен вид- това не е проблем за мен. :)

britzy
01-18-2011, 16:16
Ами като не се заглеждаш защо пишеш?Смис. стига трупа мнения ей така.

ПТ-амиии противни са ми-виж сега с няколко пъпки ок,обаче с кратери по лицето си вече се отвратявам и съм сигурна,че не правят нищо по въпроса за това.Повече ме погнусява този факт,че не се поддържат отколкото самите пъпки ;)

MegiBoOm
01-18-2011, 16:45
Зависи. Ако пъпките са в насипни количества определено е гадно, но иначе не е голям проблем. А и ако момчето има други хубави качества - дори и на външен вид- това не е проблем за мен. :)

bloodyF
01-19-2011, 07:34
ако има няколко и са непостоянни ок както и да е..тийнейджъри случва се..
обаче от моя клас примерно има едно момче със засилена розацея..и съм убедена че нищо не прави защото си му е една и съща покрита с пъпки кожата през цялото време..

WaterLilly
01-19-2011, 07:39
Е простено е да има няколко пъпки, в тая възраст повечето сме така. Ама без гнойни или лицето му да е като пица. 21 век сме, има си продукти за борба с акне, така че няма оправдание. Няма спор, отблъскващо е.

brokeninside13
01-19-2011, 07:42
Зависи колко са пъпките...
Имам един от класа който има пъпки ама цирей направо и по лицето и по врата...УЖАСНО Е! Супер гнусно....убедена съм, че нищо не прави по въпроса....няма как 4 години вече така да му е лицето ако правеше нещо,ако се грижеше за него...

Rebirthing
01-19-2011, 09:20
Една, две пъпки ок, но лице покрито с пъпки ме отвращава :).

britzy
01-19-2011, 12:33
Абсолютно съм сигурна,че нищо не правят за проблема си.Вчера се убедих колко НАШИТЕ момчета са зле-едното заяви ,че не ползва парфюми/деодоранти :? :? и сигурно си мислят,че е гейско и женствено да ползват например козметика за лице или да се консултират с дерматолог.Абеее няма да коментирам :booooomb:

LipSy
01-19-2011, 14:16
Ами понякога е наистина неприятно. Най-вече зависи дали акнето е много или не. То когато кожата е неподдържана си личи, че е мазна и "занемарена". От друга стана пък трябва да се замислим, че не само момчетата имат акне. Има и момичета, които имат много акне и не се поддържат и въобще не ги интересува! Зависи до характера!

britzy
01-19-2011, 14:48
Дааа-има една от даскало като торта й е лицето-цялото на дупки и отгоре намазано с фон дьо тен -баси ужасъъът :shock: :shock:

abvgde93
01-19-2011, 15:24
До някъде сте прави да ,но аз примерно имам пъпки по лицето както и мазна кожа(в момента даже и зачервена).
Ходя на дерматолог,ползвам медицинска козметика + един антибиотик.
И всяка сутрин и вечер се мажа с тях по лицето. Вечер особено когато сам изморен толко не ми се занимава ,но го правя всеки ден !
Примерно,когато ми излезне гнойна пъпка с бяло връхче,не я махам с ръце,а я цапам с това което ползвам и чакам да се махне (може от начало да стой гадно но после се маха)
Толкова искам омазняването да спре напълно,да нямам пъпки и черни точки ,че си нямате на представа!

Какво ще кажете в този случай ?
Не можете да кажете ,че не се поддържам.

Като цяло ползвам доста неща за да изглеждам добре,но с тези пъпки не си личи че се поддържам

Коментирайте :)

AraBella
01-19-2011, 15:39
Какво да коментираме? Не разбира ли, че не харесваме лице с много пъпки.
Аз, ако те видя по улицата няма да мога да кажа дали ходиш на дерматолог и ползваш антибиотик.
Както и да го сучеш никой няма да ти каже, че харесва момчета с пъпки.

BaffaLsc
01-19-2011, 16:27
Пъпки или не - пубертет..
Никой не е виновен, ако има пъпки.. това си е природа..

sexystranger
01-24-2011, 15:25
Гнусно ми е само,когато се вижда ,че момчето нищо не прави и не му пука или когато пъпките са разранени

Hilary_
01-24-2011, 18:33
мм първото, което ми идва на ум е защо не е взел мерки, за да не го причисляват към пъпчивите грозници .. :?

Pamaa
01-24-2011, 20:06
мм първото, което ми идва на ум е защо не е взел мерки, за да не го причисляват към пъпчивите грозници .. :?

Infinity
01-25-2011, 08:53
За мен е отблъскващо и веднага си помислям, че момчето и нечистоплътно. Не мога да кажа , че е " природа " това да си като торта с лешници в лицето , когато на пазара има тоолкова много козметика.
За всичко си има продукти и лечение вече , така че не приемам такива оправдания. 8-) :)
Още повече , че ако момчето е поддържано не смятам, че ще се допусне до това положение.

FuckingFreak
01-25-2011, 08:59
^+1

Ако едно момче има проблем с пъпките и отиде на дерматолог и използва нещата които са му предписани съм почти сигурна че на 1вия месец ще има разлика .. Няма такова нещо като "Отидох на дерматолог, ама нещата не ми помогнаха" ,, не може да се намажеш 1-2-3 пъти и да чакаш да изчезнат като с магическа пръчица.. От най-скъпата медицинска козметика до най-евтиното, което ще рече дори салицилов спирт всичко помага, малко или много всяка кожа е различна, просто се иска постоянство.. Никой не е застрахован от това нещо, но все пак тези пъпки няма да се появят от веднъж, нали така? Щом веднъж се види, че има такъв проблем, всеки добре мислещ човек, поддържащ елементарна хигиена и външност ще започне някаква терапия ..