PDA

View Full Version : Толкова гадно постъпи ..



Lian4ety
01-18-2011, 16:31
Съжалявам за темата знам,че е тъпа, но исках да споделя. Чувствам се много ужасно днес стана нещо супер гадно :-# Та ето и какво стана : Падам си по едно момче от 2 месеца и днес му признах ( има малка разлика в годините, но не е проблемна) една приятелка подпомогна той да разбере и поговори с него и той е казал,че иска да говори с мен , до тук идеално! Но ето,че като излезнахме навън говорихме и той ми каза я се обърни и виж онова е гаджето ми и се усмихна и си тръгна !! :smt089 Кажете ми как да го преодолея чувствам се адски гадно ?!
Моля ви без обиди :)

Balmy_I
01-18-2011, 16:40
Пфф,ей така като стане нещо такова сякаш е края на света.Докажи на него и най-вече на себе си,че от теб по-важно нещо няма,ти трябва да уважаваш себе си,за да има такова отношение и отсреща.Там е разликата тук,че ти си попаднала на неподходящо и на всичкото отгоре обвързано момче.Е и,ся дай да ревем и да се късаме и смърчаме по цял ден,вместо да си кажеш:"Ами добре,той е зает има и други,и като съм сама пак съм силна и нищо няма да ми стане,ако не съм с него...!!!"Недей се самосъжалява,ами направи услуга на себе си и "зарови" тази случка някъде дълбоко и я подмини.Бас хващам,че само след месец,ако спреш да си повтаряш колко го харесваш ще видиш,че изобщо не е бил за теб и ще си намериш друго момче :)

Lian4ety
01-18-2011, 16:43
Пфф,ей така като стане нещо такова сякаш е края на света.Докажи на него и най-вече на себе си,че от теб по-важно нещо няма,ти трябва да уважаваш себе си,за да има такова отношение и отсреща.Там е разликата тук,че ти си попаднала на неподходящо и на всичкото отгоре обвързано момче.Е и,ся дай да ревем и да се късаме и смърчаме по цял ден,вместо да си кажеш:"Ами добре,той е зает има и други,и като съм сама пак съм силна и нищо няма да ми стане,ако не съм с него...!!!"Недей се самосъжалява,ами направи услуга на себе си и "зарови" тази случка някъде дълбоко и я подмини.Бас хващам,че само след месец,ако спреш да си повтаряш колко го харесваш ще видиш,че изобщо не е бил за теб и ще си намериш друго момче :)
Благодаря ти! Проблема е,че се виждаме всеки ден, което прави ситуацията още по-трудна! Да, разбирам,че се подигра адски с мен, и че му е все тая, но се надявам да го преодолея скоро

Lian4ety
01-18-2011, 16:43
Пфф,ей така като стане нещо такова сякаш е края на света.Докажи на него и най-вече на себе си,че от теб по-важно нещо няма,ти трябва да уважаваш себе си,за да има такова отношение и отсреща.Там е разликата тук,че ти си попаднала на неподходящо и на всичкото отгоре обвързано момче.Е и,ся дай да ревем и да се късаме и смърчаме по цял ден,вместо да си кажеш:"Ами добре,той е зает има и други,и като съм сама пак съм силна и нищо няма да ми стане,ако не съм с него...!!!"Недей се самосъжалява,ами направи услуга на себе си и "зарови" тази случка някъде дълбоко и я подмини.Бас хващам,че само след месец,ако спреш да си повтаряш колко го харесваш ще видиш,че изобщо не е бил за теб и ще си намериш друго момче :)
Благодаря ти! Проблема е,че се виждаме всеки ден, което прави ситуацията още по-трудна! Да, разбирам,че се подигра адски с мен, и че му е все тая, но се надявам да го преодолея скоро

Balmy_I
01-18-2011, 16:46
[/quote]
Благодаря ти! Проблема е,че се виждаме всеки ден, което прави ситуацията още по-трудна! Да, разбирам,че се подигра адски с мен, и че му е все тая, но се надявам да го преодолея скоро[/quote]

Ами и аз се виждам все още всеки ден с бившия си,ама колкото и да ми беше гадно реших,че на него като не му пука,защо аз да се тормозя и да му ходя зад гъза с извинение...

Lian4ety
01-18-2011, 16:48
Благодаря ти! Проблема е,че се виждаме всеки ден, което прави ситуацията още по-трудна! Да, разбирам,че се подигра адски с мен, и че му е все тая, но се надявам да го преодолея скоро[/quote]

Ами и аз се виждам все още всеки ден с бившия си,ама колкото и да ми беше гадно реших,че на него като не му пука,защо аз да се тормозя и да му ходя зад гъза с извинение...[/quote]
Мда така е права си все пак имам поне малко достойнство за да спра да се унижавам заради него щом реши да ми се изсмее в лицето и да ми посочи гаджето си ( :-x ) нека се оправя :)

Balmy_I
01-18-2011, 17:02
Мда така е права си все пак имам поне малко достойнство за да спра да се унижавам заради него щом реши да ми се изсмее в лицето и да ми посочи гаджето си ( :-x ) нека се оправя :)[/quote]

да точно така :)

ledenakrasota
01-18-2011, 17:08
Все трябва да ти се случи нещо такова,за да започнеш да цениш себе си и хората до теб! :) Благодари му искрено за това,като само си го докажеш-пред твоя милост и света! :-)

Lian4ety
01-18-2011, 17:23
Да, всяка болка ни прави по-силни, ще го преживея :) Благодаря ви за подкрепата :-)

SmilezZz
01-18-2011, 17:24
- Според мен пък въобще не ти се е подиграл..
Той просто ти е показал,че е обвързан и че няма как да
сте заедно..

- Спокойно,ще го забравиш.."Времето всичко лекува"..
Не бива само заради такава случка да плачеш и страдаш,
сякаш е дошъл края на света..
Просто приеми мисълта,че той е обвързан и че няма как нещо
да се получи между вас..

Lian4ety
01-18-2011, 18:06
SmilezZz да права си той не ми се изсмя в очите смисъл не е казал мн си зле аз си имам гадже , а най-искренно каза и показа,че е обвързан.. Да естествено стана ми гадно, но такава е реалността трябва да я приема каквато и да е ..

SmilezZz
01-18-2011, 18:26
SmilezZz да права си той не ми се изсмя в очите смисъл не е казал мн си зле аз си имам гадже , а най-искренно каза и показа,че е обвързан.. Да естествено стана ми гадно, но такава е реалността трябва да я приема каквато и да е ..Права си..Просто се опитай да не мислиш за него..Знам,че в началото е трудно,защото аз също съм го изживява - но след време ще свикнеш и няма да си спомниш за това.. ((:

umri
01-18-2011, 22:00
Бахти идиота... ако ставаш моеше и 2те да ва прасне. Така на никому добро не прави с тая си постъпка.

Lian4ety
01-18-2011, 22:36
Бахти идиота... ако ставаш моеше и 2те да ва прасне. Така на никому добро не прави с тая си постъпка.
Мисля,че помолих без обиди :)

Lian4ety
01-18-2011, 22:38
SmilezZz да права си той не ми се изсмя в очите смисъл не е казал мн си зле аз си имам гадже , а най-искренно каза и показа,че е обвързан.. Да естествено стана ми гадно, но такава е реалността трябва да я приема каквато и да е ..Права си..Просто се опитай да не мислиш за него..Знам,че в началото е трудно,защото аз също съм го изживява - но след време ще свикнеш и няма да си спомниш за това.. ((:
Да, знам, но докато дойде деня, в който няма да ми пука е времето,в което само ще си спомням за гадния момент .. за жалост

nymphadora
01-19-2011, 08:58
:shock: :shock: :shock:

не,сериозно :shock: как може да има такива хора? :?

въобще не заслужава да ти е гадно,ама въобще!

Cucko0
01-19-2011, 09:55
еми кофти е постъпил и ти за 2 месеца не си ли разбрала ,че има приятелка ? И като вземете да пускате теми "ам как да го преодолея ..как да го забравя?" ми всеки се справя сам или с приятели няма рецепта или нещо такова ...

GossipGirl89
01-19-2011, 10:20
Не го е направил по най-деликатния начин, но поне се радвай, че е бил искрен - по-добре така, ще ти е гадно известно време и ще го забравиш, отколкото да не ти беше казал нищо и ти да се надяваш, надяваш... докато накрая пак разбереш, че си има приятелка - повярвай, тогава щеше да ти е 3 пъти го-гадно и трудно

Justify
01-19-2011, 10:40
Бахти идиота... ако ставаш моеше и 2те да ва прасне. Така на никому добро не прави с тая си постъпка.
Мисля,че помолих без обиди :)

Невиждам да те е убидил.А и коментарите на "umri" са си фолклор във форума :razz: :razz:

cinderella_gugutka
01-19-2011, 11:43
пфффф еми недей да страдаш ся,вземи се в ръце и му покажи ,че си силна-хвани си някой по як от него и му покажи какво е изпуснал

BaffaLsc
01-19-2011, 14:43
- Според мен пък въобще не ти се е подиграл..
Той просто ти е показал,че е обвързан и че няма как да
сте заедно..
Тук не съм съгласна.. има хиляди други начини да й покаже, че е обвързан и че между тях няма да се получи.. т`ва само един идиот би го направил.. да излезнат и той да й покаже гаджето си ?! омг.. а колкото до авторката.. какво си му харесала на тоя.. не знам.. огледай се.. подходящият може да ти е под носа, просто не си си направила труда да се огледаш..

Lian4ety
01-19-2011, 18:09
- Според мен пък въобще не ти се е подиграл..
Той просто ти е показал,че е обвързан и че няма как да
сте заедно..
Тук не съм съгласна.. има хиляди други начини да й покаже, че е обвързан и че между тях няма да се получи.. т`ва само един идиот би го направил.. да излезнат и той да й покаже гаджето си ?! омг.. а колкото до авторката.. какво си му харесала на тоя.. не знам.. огледай се.. подходящият може да ти е под носа, просто не си си направила труда да се огледаш..
Еми смисъл да гадно си беше да ми я посочи след като е искал да говори с мен, не мисля,че беше най-подходящият начин да ми го каже, но както и да е. С това как го харесах беше дълга история с едни срещи на една тренировка, но за последното, което каза може и да си права :-) Благодаря на всички :)

sexyt0o
01-19-2011, 18:19
ебасии идиотааа :хх

umri
01-19-2011, 22:31
Бахти идиота... ако ставаш моеше и 2те да ва прасне. Така на никому добро не прави с тая си постъпка.
Мисля,че помолих без обиди :)

Невиждам да те е убидил.А и коментарите на "umri" са си фолклор във форума :razz: :razz:
аааххахахах тва от чист нарцисизъм че си го сложа в подписа.

mrazqkindergarten
01-19-2011, 22:48
Ха, тоя па. :D Ще показва чак гаджето, искал е да се направи на интересен, я му тегли една майна. Всяко зло за добро, сигурно е някой женкар и ако си била с него си щяла само да загубиш.

Justify
01-20-2011, 06:31
Бахти идиота... ако ставаш моеше и 2те да ва прасне. Така на никому добро не прави с тая си постъпка.
Мисля,че помолих без обиди :)

Невиждам да те е убидил.А и коментарите на "umri" са си фолклор във форума :razz: :razz:
аааххахахах тва от чист нарцисизъм че си го сложа в подписа.

:lol: 8-) :razz: :razz:

Slamdancer
01-20-2011, 07:15
Бахти идиота... ако ставаш моеше и 2те да ва прасне. Така на никому добро не прави с тая си постъпка.
съгласен съм 8)

Lian4ety
01-20-2011, 07:18
Бахти идиота... ако ставаш моеше и 2те да ва прасне. Така на никому добро не прави с тая си постъпка.
Мисля,че помолих без обиди :)

Невиждам да те е убидил.А и коментарите на "umri" са си фолклор във форума :razz: :razz:
аааххахахах тва от чист нарцисизъм че си го сложа в подписа.

:lol: 8-) :razz: :razz:
xAxax umri прочу се в темата ми :-D

Lian4ety
01-20-2011, 07:19
Ако искат модераторите нека заключат темата :)

nymphadora
01-20-2011, 08:24
Да не бързат да я заключват още 8-)

Я кажи как се държи сега,не го ли е срам поне малко от постъпката му? :?

Lian4ety
01-20-2011, 08:54
Да не бързат да я заключват още 8-)

Я кажи как се държи сега,не го ли е срам поне малко от постъпката му? :?
Еми аз съм 2-ра смяна, а вчера той не беше на училище. Ако днес дойде ще споделя как е постъпил ако изобщо има смелост да ме погледне в очите и ако изобщо му пука :-x

Justify
01-20-2011, 09:01
Да не бързат да я заключват още 8-)

Я кажи как се държи сега,не го ли е срам поне малко от постъпката му? :?
Еми аз съм 2-ра смяна, а вчера той не беше на училище. Ако днес дойде ще споделя как е постъпил ако изобщо има смелост да ме погледне в очите и ако изобщо му пука :-x

Невервам да му пука, а и не трябва.

jghgh
01-20-2011, 09:19
Да не бързат да я заключват още 8-)

Я кажи как се държи сега,не го ли е срам поне малко от постъпката му? :?
Еми аз съм 2-ра смяна, а вчера той не беше на училище. Ако днес дойде ще споделя как е постъпил ако изобщо има смелост да ме погледне в очите и ако изобщо му пука :-x

По-добре нищо не му казвай за начина, по който се чувстваш.
Няма да се трогне особено, нито на теб ще ти стане по-добре.
Само ще се изложиш и ще те заболи като видиш, че не го е грижа дали те е наранил или не. Той щом така неделикатно те е отрязал, мислиш ли, че му пука дали страдаш?

И между другото, за хората, които го защитават - този човек е постъпил тъпо.
Не може ли тя като му е признала че го харесва, или като е разбрал от приятелката, да е казал, че е обвързан и толкова? Защо е трябвало да направи такъв цирк? Унизително е. Поставил е момичето в тъпа ситуация, да се чувства като глупачка. А всичко може да е много по-просто, ако не искаше да се направи на мега важния пич. :?

Lian4ety
01-20-2011, 09:31
Да не бързат да я заключват още 8-)

Я кажи как се държи сега,не го ли е срам поне малко от постъпката му? :?
Еми аз съм 2-ра смяна, а вчера той не беше на училище. Ако днес дойде ще споделя как е постъпил ако изобщо има смелост да ме погледне в очите и ако изобщо му пука :-x

По-добре нищо не му казвай за начина, по който се чувстваш.
Няма да се трогне особено, нито на теб ще ти стане по-добре.
Само ще се изложиш и ще те заболи като видиш, че не го е грижа дали те е наранил или не. Той щом така неделикатно те е отрязал, мислиш ли, че му пука дали страдаш?

И между другото, за хората, които го защитават - този човек е постъпил тъпо.
Не може ли тя като му е признала че го харесва, или като е разбрал от приятелката, да е казал, че е обвързан и толкова? Защо е трябвало да направи такъв цирк? Унизително е. Поставил е момичето в тъпа ситуация, да се чувства като глупачка. А всичко може да е много по-просто, ако не искаше да се направи на мега важния пич. :?

Да сигурно си избива комплексите и се е опитал да се направи на големия тешкар, но знаете ли вече ми е все едно дали ще каже нещо или ще ме подмине. Аз няма да се правя на глупачка заради него щом ми сочи гаджето си хубаво да си ходи с нея няма лошо :)

FATALITY
01-20-2011, 15:17
Тоя трябва да е пълен идиот, за да постъпи така :? Можело е просто да ти каже, че в момента е обвързан и няма да се получи между вас. Ами просто си намери някакво хоби. Излизай често с приятели, запознавай се с нови хора и като нищо ще си харесаш някое друго момче ( по-свястно да се надяваме :D . :) )Просто не си заслужава да се хабиш с този мухльо. :D

vasko9933
01-20-2011, 15:35
ПРОСТАК, както повечето момичета/жени казват :-D

mincheto
01-20-2011, 15:45
Което,нете,убива,теправи,по-силен.
Тойсе,еподиграл,стеб...
Прависе,че,несъществува....
Дори,здрасти,немуказвай...
Да,отмъщаваш...eБЕЗМИСЛЕНО...

happylove13
01-20-2011, 16:02
След време ще се смееш на тази история :) :-)

Lian4ety
01-20-2011, 16:27
Тоя трябва да е пълен идиот, за да постъпи така :? Можело е просто да ти каже, че в момента е обвързан и няма да се получи между вас. Ами просто си намери някакво хоби. Излизай често с приятели, запознавай се с нови хора и като нищо ще си харесаш някое друго момче ( по-свястно да се надяваме :D . :) )Просто не си заслужава да се хабиш с този мухльо. :D

Мерси, ще се постарая да намеря по-свястен :-D

Lian4ety
01-20-2011, 16:28
След време ще се смееш на тази история :) :-)

Дано :)

Lian4ety
01-20-2011, 16:29
ПРОСТАК, както повечето момичета/жени казват :-D

Мда :-D

sexychicka
01-20-2011, 17:15
Недей да страдаш и недей да съжаляваш и да бъдеш тъжна за това,което си направила.Момчетата са едни и същи.Имат една и съща психика и всеки почти би направил това.Не искам да ги обиждам,но са такива.Докажи на себе си ,на това момче и на околните около тебе,че ти си много повече и че заслужаваш повече и най-важното винаги бъди щастлива и усмихната,защото точно в този момент някой може да си влюби в теб !!! :grin: :-P Така ,че BUY A BAG,SAY FUCK OFF AND GET OVER IT ! :)

sasha_90
01-20-2011, 17:21
Кофти ситуация,наистина.Няма да те обиждам-най-малко това ти е нужно сега.На всеки се случват или са се случвали такива гафове,да ги нарека.Единственото добро,което можеш да си направиш и с което да си помогнеш,е да стоиш максимално далеч от него.Това ще ти помогне и да го забравиш.Успех.

Lian4ety
01-20-2011, 17:37
Недей да страдаш и недей да съжаляваш и да бъдеш тъжна за това,което си направила.Момчетата са едни и същи.Имат една и съща психика и всеки почти би направил това.Не искам да ги обиждам,но са такива.Докажи на себе си ,на това момче и на околните около тебе,че ти си много повече и че заслужаваш повече и най-важното винаги бъди щастлива и усмихната,защото точно в този момент някой може да си влюби в теб !!! :grin: :-P Така ,че BUY A BAG,SAY FUCK OFF AND GET OVER IT ! :)

Да момчетата се държат толкова гадно, пък после виждам теми, в които пише,че жените/момичетата са били коравосърдечни, че не сме ги разбирали и т.н. Аз мисля,че едно свястно момиче/момче няма да постъпи по такъв начин, но както и да е минало заминало :)

Lian4ety
01-20-2011, 17:39
Кофти ситуация,наистина.Няма да те обиждам-най-малко това ти е нужно сега.На всеки се случват или са се случвали такива гафове,да ги нарека.Единственото добро,което можеш да си направиш и с което да си помогнеш,е да стоиш максимално далеч от него.Това ще ти помогне и да го забравиш.Успех.

Mерси :-) Ще се опитам да стоя колкото се може по-далеч от него ..