PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!Свързано с приятелка!



Bonbonchencetyy
01-18-2011, 17:32
Моля,помогнете!Та,значи тая приятелка ми досажда и се вре навсякъде!Примерно аз си приказвам с най-добрата ми приятелка(а,и МД BFF седи до мен,а другата приятелка пред мен) за едно нещо и тя веднага поглежда BFF толкова гадно че... :-x А друг път аз пращам съобщение на най-добрата ми приятелка,тя го прочита донякъде,а г-жата казва да изпълним една задача,а BFF пъха съобщението под тетрадката си(ама все пак не го скрива добре) и оная тъпата го взима и го чете...А тая приятелка дето ме дразни явно е против мен!Значи на скайпа съм писала нещо,а тя ме пита до какво!А,сещам се,вчера ли,кога беше,ходя с нея и още една фр. до близкото магазинче и значи първо sи купува оная дето ми досажда,после другата и когато иде моят ред:ОЩЕ НЕ СЪМ дала пари,а змията му с змия казва на оная фр. :Айде да се връщаме в у-ще!

Моля ви,кажете ми какво да направя,не мога да я понасям вече!

fanpire
01-18-2011, 18:23
Не разбрах много,но схванах смисъла :D Еми единия начин е да я игнорираш а другия да използваш поговорката "Дръж се с другите така както искаш те да се държат с тебе" демек се дръж по същия начин с нея.Успех.

VampireLover3
01-19-2011, 10:10
Вземи напиши на ново поста си, че нищо не се разбира .. и се научи кога се слагат "," и кога не .. :wink:

SmilezZz
01-19-2011, 10:38
И аз не схванах за какво става въпрос..
Наименувай ги с "А","Б" и т.н.,защото така нищо не
мога да разбера..

ch0c0late44
01-19-2011, 14:01
И аз не схванах много,но г/д разбрах.Малко ми е позната ситуацията в която си.Според мен няма никакъв смисъл да си хабиш нервите за това момиче.Тегли и една м*йна ако те ядосва и толкова.Но ако все пак искаш да се сдобрите-поговори с нея,макар че е малко вероятно да те чуе.

slicky
01-19-2011, 15:51
хаха Тая очаква да й решим написаната загадка :D :D

Bonbonchencetyy
01-19-2011, 17:08
Благодаря за съветите,ще пробвам да я игронирам.
Обаче това с говоренето не действа,пробвала съм вече.

А за неразбралите,ето долу-горе какво е:
1.Първо да уточним едно:моите 2 BFF седят една зад друга,едната дори до мен,а гадната приятелка седи пред мен;
2.Когато пращам съобщение на BFF до мен тя го прочита до средата и точно тогава г-жата казва ,,Изпълнете * задача,, и моята най-добра приятелка първо скрива съобщението(но не много добре) и почва задачата,а змията свършва доста бързо задачата и веднага като види съобщението го грабва,прочита го и после не го връща'
3.През междучасието си приказвам с другата BFF за нещо важно и тайно,а оная смотана приятелка веднага идва да разбере за кво си приказваме или пък после ме пита и ме заплашва,че ще направи нещо гадно ако не ѝ кажа;
4.Когато ходя с една друга фр. до близкото магазинче змията се домъква с нас,купува си първо тя,после другата фр.,а като дойде моят ред още не съм дала парите и лошата приятелка вика на онази фр. ,,Да се връщаме в у-ще,, .

Е,това е.
Имам и доказателство от днес:
Наредих се първа с BFF,но се сетих,че с BFF сме си забравили шапките под чина,аз си взимам бързо моята шапка и като идвам да се строя гледам змията се строила на наше място,аз отидох до нея и тъкмо BFF се върна,бях готова да изместя змията(беше сама,мнозинството винаги печели) и една друга идва и пробва да се хваща със змията,но аз не се давам лесно.Сега идва най-гадния момент: Двете започват да ми се карат,бързали за зъболекар.