PDA

View Full Version : Nokia E5-00



breathslow
01-18-2011, 17:32
Здравейте, трябва да си взимам нов телефон и съм се насочил към това телефонче , но ще помоля разбиращите от такива неща хора да кажат едно мнение за самия телефон, защото на мен ми харесва външността му но това въобще не е всичко. Мерси предварително :-)

DarkAngelOfHope
01-18-2011, 17:55
край ... изядоха те ... :D сега ще ти обеснят колко по добър е Android WP 7 и разни ОС и как Symbian за нищо не става защото само Nokia я ползва :D

телефона не изглежда зле на параметри, но на мен не ми харесва на външен вид :) иначе лични наблюдения нямам как е като апарат :)

дано да имаш късмет и някой да сподели мнение относно апарата :)

ThEKiNgG
01-18-2011, 19:04
Много ясно че няма да ти дадем да си купиш бракма на нокиа щот всички сме патили от това те имат големи реклами ма за нищо не стават зимай андройд или ios за седмицата нищо немога да кажа нямал съм опит с нея. А й недей гледа рекламате ще можеш да бъдеш в фейсбуй или туйтър всичко аз сега пробвах да браузвъм с моя ц6 и след като отворя по голям сайт ме изхвърля а й няма да можеш да гледаш видео освен от youtube

Nam3less3
01-18-2011, 19:06
За Windows 7 - http://www.gsmarena.com/windows_phone_7-review-521.php

ThEKiNgG
01-18-2011, 19:08
Знам за седмицата но мисля че още не се е доказала като андройда и на ейпъла

Nam3less3
01-18-2011, 19:10
Е много ясно още доста хляб има да изяде.

Utopia
01-19-2011, 05:37
кеш лимит ?!

val181
01-19-2011, 17:01
Не е лош телефон но мисля че нокиа х6 ще ти върши повече работа

Utopia
01-19-2011, 17:18
като цяло съм голям фен на нокиата

до сега нокиа 5110, 3210, 3310, 3330, н90, е51, е52, 5670, .. и още около 4 други вида, вече не ги помня а и не ми се рови в нета да ги видя как се казваха

но и като цяло нокиата последно време се излагат

гледам на телефоните made in ... Унгария, Индиа, Румъния.
телефона е52 дето уж мн класен бизнес телефон, .. 4 пъти в сервиза, един път до унгария ходи да му сменят части и софтуер.

единственото от което съм много впечатлен е Nokia care
във Варна имаме такъв сервиз, мн коректно и приятелски са настроени хората. Колегата беше загубил гаранционната карта, никой нищо не му каза, провера имеи номера за дада на покупка (в няква база данни) и каза "да, гаранционен е"

но иначе, .. последно време дефектират:/

от доста време авера ме мотивира и май накрая ще сменя нокиата с HTC

Nam3less3
01-19-2011, 18:03
С HTC ама какво HTC. С Android, Windows Mobile или Windows Phone 7? Важна е операционната система, не марката. Но във всички случай е добър избор :)

Utopia
01-19-2011, 18:53
С HTC ама какво HTC. С Android, Windows Mobile или Windows Phone 7? Важна е операционната система, не марката. Но във всички случай е добър избор :)

с някоко тела с андроид си играх
андроид е боза

уиндоуса е май як.

каквото и да си говорим, майкрософт покоряват всичко което се развива яко, и го преобразяват в нещо още по достъпно и яко :)

Nam3less3
01-19-2011, 18:56
С HTC ама какво HTC. С Android, Windows Mobile или Windows Phone 7? Важна е операционната система, не марката. Но във всички случай е добър избор :)

с някоко тела с андроид си играх
андроид е боза

уиндоуса е май як.

каквото и да си говорим, майкрософт покоряват всичко което се развива яко, и го преобразяват в нещо още по достъпно и яко :)Точно Андроид и иОС са най-добрите мобилни системи, Windows Mobile вече е мъртъв(а и беше доста скапан) а Windows Phone 7 е по-ограничен и от иОС и даже още няма копи/пейст в него...

Utopia
01-19-2011, 18:59
добре,
работи си на Ъндроида :)

evangelinelilly
02-15-2011, 20:30
По твоята тема: Преди 20 дена закупих нокия Е5-00 и сега толкова съжелявам! Няма по голям боклук от това,ако не бяха парите,които съм дала,вече да съм го ударила в земята! Менте, поредната излагация на Нокия.Закупих го, тъй като имаше доста положителни коментари за него.Но не е така-батерията пада на 2 дена,изключила съм 3джи-то и другите неща,който и дърпат тока и пак пада мнага бързо,ходих да правя рекламация-не установиха за момента проблем.2-ро този евтин дисплей и тази ниска резолюция-забрави да гледаш филми и видео,с хубаво качество.Звукът не е нещо особенно,иначе камерата я бива и някои приложения.Интернета е доста бърз,qwerty-клавиатурата също е удобна, но не се лъжи като мен! За тази цена има много по-качествени модели.
П.С някой може ли да ми обясни причини за бързото падане на батерията-не се дължи на разговори или ръчкане, както и защо не мога да си инсталирам друг браузър и защо при опит да кача филм,форматът на който телефонът поддържа,се качва до едно време и накрая ми дава:Неправилен параграф?

Jus7DreamBoy
02-15-2011, 20:36
андроид е боза
хахаха добра шега сигурно никога не си боравил с Android ...

Nam3less3
02-15-2011, 20:54
андроид е боза
хахаха добра шега сигурно никога не си боравил с Android ...Ами то сякви хора има, да кажеш че мъртвия windows mobile с ужасен интерфейс и малко приложения бил як, а пък новия и функционален андроид с 200000 приложения и хубав интерфейс бил боза :D
Microsoft се изложиха с Windows Mobile, а сега се излагат и с Windows Phone 7, а нокиа вече спират симбиана и те ще минават на WP.

А evangelinelilly не си заслужава да си купуваш телефон от нокиа и със симбиан...