PDA

View Full Version : МРАЗЯ ГОО!!!!



mariqemiliq
01-18-2011, 19:21
мразя този педерассс мразя гоооо моля ви гласуваиттеее моля вии мразя го тои е 6ибан скапан геи плс гласуваите за него !!!! http://www.mrazia.com/719/Tup-mangall.html

SmilezZz
01-18-2011, 19:33
"Много е тъп и прост и толкова мн ме нерви 4е ако го видч в даскало 6е го спукам от боии (puke) . Дееба еи такива пиклиовци мразч наи мн дееба и селянина и кшо се пули с тея мазни зуби и грозни о4и все едно е краси пхааа БОКУК
Има и о6е един болкук които се мота с него и него 6е го спукамм доло педерасите мрасни мазни с мангалски лица като тояяя"

- Първо като го видях това,направо се разочаровах от поколението си (не слагам всички под общ знаменател)..Толкова неграмотно написано,толкова детско е изразено,че просто няма накъде..

- Второ: Какво ти е направило момчето,че го мразиш..

- Трето - Въобще не е грозен,даже си е супер сладък..Този сайт ми се струва тъп - сякаш така някои хора си избиват комплексите на чужд гръб..

- Четвърто - Гласувах с "НЕ ГО МРАЗЯ"..

britzy
01-18-2011, 19:36
Вие сте болни бееее -_-

jghgh
01-18-2011, 19:53
Целта на този сайт е да се види обратната страна на нещата - не какво харесваме и обичаме, а какво мразим. Всеки може да попадне тук. Никой не е застрахован от хорската омраза. Знаем какво обичаме, но даваме ли си сметка какво мразим? И защо? В този сайт може да попадне всеки – от президента до съседа. Гласувайте – така ще разберете дали някой или нещо е силно мразен или обичан. И не на последно място - всеки, който се регистрира, може да добави обект за гласуване.

АхахахХахХАХххахХАХахХА! А само някой жалък човек ще тръгне да качва снимки на хората, които мрази.
Толкова отчаян вой е това... вой на настъпано по опашката куче, което обаче не може да се защити и е пораженец. Много слабохарактерно.
И аз не харесвам някои хора, но не бих тръгнала да им качвам снимките по сайтове, все пак не съм реваншистка, и не мисля толкова много за тях, че да си хабя нервите и усилията да ги качвам по сайтове.

И ще ме бОли онова дето го нямам, ако някой някога ме качи.

Колко високопарно само.. Създателите на сайта си въобразяват, че продуктът им е качествен и има наистина добра и стойностна цел, ХА ХА ХА!

FuckedUp
01-18-2011, 20:02
Sad story.