PDA

View Full Version : Перли за лице



ScarletBite
01-18-2011, 19:22
Здравейте, момичета! :)
Търся си хубави перли за лице. Всъщност, търся си точните перли за лице. Ха-ха.
Проблемът е, че никога не съм ползвала перли - само руж. Има сигурно стотици нюанси, някои са и блестящи, а други обещават да прикрият я крив нос, я големи бузи.

Не ми се намират актуални снимки (иначе имам някъде в сайта, ама те са отпреди година), затова едно описание накратко:
Аз имам кръгло лице, светла кожа, леко широк в основата нос, но с правилна форма, трапчинка в брадичката и също трапчинки точно до устните (забележими са при усмивка, но само, когато се вгледаш). Очите ми са синьо-зелени, а косата ми в най-скоро време ще стане платинено руса ала Гуен в този клип. (http://www.youtube.com/watch?v=TGwZ7MNtBFU&feature=related)
Ползвам пудра на Манхатън - антибактериалната серия, цветът ми е 70 ванилия или 75 бежово. Червилата ми са от розовата или телесната гама.

Та, препоръчайте нещо. :) Цена: макс 20 лв

hugelipsskinyhips
01-19-2011, 06:47
във всеки каталог на ейвън има перли моите са такива.Май арабски блясък се казват 8-) .Около 17-18 лв, а имам и такива, които са 7 лв на голдън роуз и също ми вършат перфектна работа.Само внимавай да не ги изтърваш много много, че моите се изпотрошиха

albi951
01-19-2011, 07:17
аз лично не съм ползвала но, до колкото знам н ейвън перлите са добри и в сегашната брошура са 15,90

Cucko0
01-19-2011, 09:45
перлите на avon са добри и са три вида "диамантен блясък","арабски блясък" - тези са за бронзов загар и озаряващи перли ,но тей като сега е зима в никакъв случай не си вземай перли за бронзов загар ако си с светла кожа ..стой грозно :P по - добре озаряващи или нещо не толкова тъмно :)

girl91
01-19-2011, 10:51
Има перли, които са пастелни и такива, които са с блестящи частици. По обикновените магазинчета има и евтини перли за по 2-3лв., има и на Golden Rose, които са към 6-7лв, има и други.
Иначе за перлите на AVON - аз имам озаряващите. Тези за бронзов загар "Арабски блясък" не съм ги имала, но мисля, че нямат блестящи частички, но са за по-тъмна кожа или кожа с тен, т.е няма да ти вършат работа, защото си с по-светла кожа. Тези с диамантен блясък като цвят мисля, че са като озаряващите, но са по-блестящи.
В каталог 3 перлите са на цена 12,90.
Разгледай в магазините какво има (някъде могат да ти дадат да пробваш на ръката, за да видиш какъв цвят са и как ще стоят на кожата ти) или си поръчай от AVON, но може да изчакаш да влезе в сила кампания 3, защото тогава са по-евтини.