PDA

View Full Version : какво да направя



vector2211
01-18-2011, 19:33
здравейте, значи проблема ми е следния...китката ме боли и не пиша много и ето къде идва проблема...господина ми по технологии почна да ме удря...примерно не писах...и той ми вика пиши...и аз му викам там че ме боли китката и немгоа да пиша...и той ми вика пиши...и аз не писах...и той продължи да се разхожда из стаята и като се приближи до мен ме удари по главата...имало е слуаи в които ме дърпа за бакембарда, да ме рита по крака, да ми удря шамари зад врата....ама аз ще му напукам една глава и ще се свие на земята доло целия в кръв...ама като знам че ще ме изключат после от даскало...а пък да кажа на директора...те са приятели...да кажа на класната...тя знае...освен на майка да кажа...голям скандал ще дигне....ама съучениците ми ще тръгнат ми викат глупости че немоа се оправям сам...викал съм майка и т.н....давайте идеи какво да правя...защото ще ми писне накрая и ще го спукам от бой тоз дърт педал...

Greennight
01-18-2011, 19:38
Заснеми клипче и го качи в БТВ.бг-със сигурност ще си решиш проблема.Абсолютно никой няма право да прилага насилие върху теб.още по-малко учител-"народен будител"

marin4itu
01-18-2011, 19:39
Само с теб ли се държи така? Ако не правите една подписка и го махате.. Но щом е приятел с директора най-много да не ви преподава на класа, но и това е нещо..

Vikito0o
01-18-2011, 19:39
Говори с педалогическия съветник

vector2211
01-18-2011, 19:40
ще пробвам ама ако ми види телефона и ми го земе най тогава ще ме гледате по бтв а него пак по бтв ама в болница :-D

gandalfepi4
01-18-2011, 19:41
миии едни "познати" имаха един такъв педеруга който се правеше на интересен и платиха на някакви техни "познати" които го РАЗМАЗАХА от бой...


само споделям де. да не останеш с погрешни впечатления, по-добре трай и намери някакъв друг начин да му отмъстиш - и картофи в ауспуха, и рязане на гумите, и чупене на джамовете (ако знаеш къде живее), и пъхане на пиратки под вратата в три часа през ноща...

варианти много. ако си сигурен че е хептен пишлеме плашливо му кажи директно че следващия път когато си позволи такова държание се намесва полиция, и на директора може да мине номера.

моеш да си запишеш тайно и разговор между вас ако смяташ че ще има ефект, тоест ако говори тип "александре, тъпо, смотано лайно си ти! искаш ли да ти набия още една тупалка в мутрата жалка, грозна, миризлива?!"

vector2211
01-18-2011, 19:45
той не говори ама ще накарам някой от нашия клас да заснеме ;)

ritch
01-19-2011, 06:26
Ако знаеш къде живее, купи си един "Big Tiger" (вид пиратка), отиди в 3-часа през ноща, пали му я пред вратата и бягай.. :D