PDA

View Full Version : гинеколог



rahito
01-18-2011, 20:23
Здрасти,има няколко въпросчета просто за информация :P
Ходите ли на гинеколог ? Ако да колко често ? Мъж или жена предпочитате да ви е гинеколога ? Беше ли ви срам първия път ? И някой може ли да ми препоръча добър гинеколог в стара загора ? :P

01-18-2011, 20:38
НЕ ходя на такова нещо и никога няма да ида :?

rahito
01-18-2011, 20:42
НЕ ходя на такова нещо и никога няма да ида :?

Защо ? :(

01-18-2011, 20:48
защото ме е срам и не харесвам да ме гледа някой :?

rahito
01-18-2011, 20:53
защото ме е срам и не харесвам да ме гледа някой :?
ем да ама представи си че ти стане нещо какво правиш тогава ?

angel4eto966
01-18-2011, 20:56
защото ме е срам и не харесвам да ме гледа някой :?

ами ако не дай си Боже се окаже че имаш инфекция или някакво друго заболяване кво прайм,ша ходим на врачка да ти бае да се оправиш ли :D
иначе на мен до сега не ми се е налагало да ходя на гинеколог, но ако трябва най-вероятно ще ме срам ма какво да се прави се някога и на такъв лекар трябва да отида и бих предпочела да е жена

rahito
01-18-2011, 21:03
защото ме е срам и не харесвам да ме гледа някой :?

ами ако не дай си Боже се окаже че имаш инфекция или някакво друго заболяване кво прайм,ша ходим на врачка да ти бае да се оправиш ли :D
иначе на мен до сега не ми се е налагало да ходя на гинеколог, но ако трябва най-вероятно ще ме срам ма какво да се прави се някога и на такъв лекар трябва да отида и бих предпочела да е жена

дам и аз предпочитам жена .. то колкото ще ми е неудобно а пък като е мъж сякаш ще бера по голям срам :oops:

01-18-2011, 22:00
защото ме е срам и не харесвам да ме гледа някой :?
ем да ама представи си че ти стане нещо какво правиш тогава ?

еми не искам да ми става нищо..амаа ме е срам

rosencetooo
01-19-2011, 04:05
Ходя на месец , или на 3 месеца на преглед ;д
При гинеколожка съм и съм много доволна от нея :) Не , не ме беше срам
Няма нито нещо срамно , нито страшно :)

SmilezZz
01-19-2011, 06:14
Ходите ли на гинеколог ? Да
Ако да колко често ? Не много често..Просто за профилактични прегледи.. Мъж или жена предпочитате да ви е гинеколога ? Жена.. Беше ли ви срам първия път ? Да,но всъщност няма нищо срамно в това..Все пак нито си първата,нито ще бъдеш последната..На тях това им е работата..

- Препоръчително е да се ходи на гинеколог,дори и да нямате някакъв проблем..

FuckingFreak
01-19-2011, 06:17
До сега съм ходила два пъти, веднъж при генеколог и веднъж при генеколожка. Предпочитам да е жена, въпреки че не са ме гледали, а просто ме разпитваха.

anonimchetou
01-19-2011, 06:21
Всяка една жена трябва да ходи !!! Да, ходила съм. Не , не ме беше страх даже по-скоро се притеснявах докато чаках, но като влязох в кабинета притеснението се стопи. Много ми е чудно за вас, които казвате , че никога няма да отидете въобще имате ли акъл в главите си ?! И знаете ли колко е необходимо да се ходи на гинеколог?! Гениталиите са много важна част от тялото ни хора ! Не се подигравайте с тях, а се грижете !!!

FuckingFreak
01-19-2011, 06:28
^ да и аз не го смятам за нормално. Особено човекът, който го написа има доста занижена хигиена - парфюм на потно, (вместо да се изкъпе, или поне да сложи дезодорант) хем не се обезкосмява,без значение чрез какъв метод, защото никой не я гледал, сега и на гинеколог неще да ходи, няма да се учудя ако утре прочета че се къпе веднъж на месец

Mi6inka
01-19-2011, 06:48
Притеснение и неудобство няма как да няма...но в крайна сметка това и/му е работата..както казаха преди мен, нито съм първата, нито последната :) А и самия преглед минава много бързо, така че...момичета, преодолейте срама и отивайте на профилактични прегледи ( редовно ) ,особено ако водите полов живот, защото наистина е важно. Понякога има проблем, за който може да не предполагате дори, защото няма симптоми, няма прояви, но всъщност има нужда от лечение.

mynichka
01-19-2011, 07:09
Да, ходя на около 3 месеца, ако ми се наложи и по-често. Моят е мъж и това не ме притеснява. Ами да, първият път се притеснявах, няма как :)

whitebunny
01-19-2011, 07:28
Аз съм ходила само веднъж на гинеколог. Определено предпочиам да ми е жена, но за жалост беше мъж. Да много ме беше срам, но нямаше друг начин :(

Filipova75
01-19-2011, 08:29
До сега не ми се е налагало да ходя,но ако се наложи предпочитам да е жена :-D :D

silviq8888
01-19-2011, 08:29
Да ходила съм! И няма нищо страшно!При гинеколожка ходих!Беше ми трудно да се наканя да отида а срам нямаше!Ако имаш някакви оплаквания ходи без да се притесняваш :) :)

kalpazanka
01-19-2011, 08:59
Интересно ми е, кифла, как ще раждаш? През устата ли ще го изплюеш това дете?!

Локвам темата. Пускайте друга в правилния раздел.