PDA

View Full Version : Грипна Ваканция През Януари 2011



Страници : [1] 2 3 4

DaveLombardoMustaine
01-19-2011, 13:37
Чудно дали ще има грипна ваканция във Варна.В моя клас им само двама-трима отсъстващи,което е нищо.По-добре да обявят ваканция тук поне докато мине грипната вълна.Но това едва ли ще стане.Все пак бих искал да чуя вашите мнения по въпроса.


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

ludiqtzubar96
01-19-2011, 14:33
Искаме ваканция,искаме ваканция........ :D
Иначе мисля,че ще имаме, обаче ще бъде февруари месец,защото грипа още не се разпространил.Обаче чух,че няколко училища във Видин и Благоевград са обявили ваканция.Така че очаквай ваканцията от 7 до поне 13 февруари. :grin:

DaveLombardoMustaine
01-19-2011, 14:36
Ще видим...

someonerandom
01-19-2011, 14:47
Скоро няма да има.Първо-няма да обявят ваканция последните 2 седмици на срока,защото жестоко ще прецакат оформянето на всички,и второ- за този грип само се говори,а реално нито има кой знае колко отсъстващи,нито нищо.

ImmortalSportFreak
01-19-2011, 14:54
Трябва 25% от учениците да отсъстват,зависи от даскалото.

bloodyred
01-19-2011, 15:05
Много кофти грип, аз още не съм напълно излекувана от две седмици вече някъде .. И кои училища в Благоевград са във ваканция, че нещо не съм чула?

SeXyMaCka
01-19-2011, 15:50
И аз съм варненка и при нас минала седмица от 26 човека бяхме 10 - 15 ( различните дни, различна бройка бяхме ), като пика беше по миналият вторник ( не този дето сега мина ами предният ). За софия знам, че 12 училища са във ваканция, но за варна не съм чула достоверна информация, само слухове от тоя и оня. Иначе е редно да ни дадат ваканция преди тея дето ходят болни на дасало понеже нямат бележки, да ни изпозаразят всичките. А и след тая гротескна подиграфка с учениците която направиха коледната ваканция, най малкото ни го дължат! Стискойте палци и който може да сбара бележка да взема, може и да е капка в морето, но може и да е тази която да прелее чашата от 25тте %

FuckingFreak
01-19-2011, 15:52
Ние сме в грипна ваканция вече :grin: Аз съм от Дупница, няма да сме на даскало до другата сряда (26.01) включително. :-|

Lucho
01-19-2011, 15:54
Има такава тема от вчера, ама карай - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=8345319#8345319

Не правете изказвания чули-недочули. В Благоевград и Петрич е обявена грипна ЕПИДЕМИЯ, а не грипна ВАКАНЦИЯ. Разграничавайте двата термина и не създавайте излишен смут. Последната информация за Благоевград и региона е 22% заболеваемост, за да има епидемия трябва да има заболеваемост 300 човека / на 10 000, за училищата процентът е 25% - 30% заболеваемост за да се обяви грипна ваканция, като тя се обявява от РИО по преценка на РИОКОЗ.


Скоро няма да има.Първо-няма да обявят ваканция последните 2 седмици на срока,защото жестоко ще прецакат оформянето на всички,и второ- за този грип само се говори,а реално нито има кой знае колко отсъстващи,нито нищо.

Грешка. Ако (както) в момента има заболеваемост 20%, има поне още 10% хора, които ходят на работа/училище без да се консултират с лекар и предприемат самолечение. Ако процента на болни се покачи, ваканция ще има, а най-логично е не да се чака обявяване на епидемия (респективно ваканция при 30% отсъстващи), а да беше обявена ваканция в предепидемиологичната седмица с цел предотвратяване на заразяването поне на 10% от работещите/учещите. Но както винаги, след дъжд - качулка.

Biskfitka
01-19-2011, 16:00
Да,в Петрич има грипна епидемия и вече има 5ма починали от грипа (в Пч.) :(
По принцип очакват в края на месеца да има най-много болни и май така ще стане,защото днес докато чаках в поликлиниката една майка каза ''моето дете е болно,но няма какво да прави вкъщи ,затова го пускам на училище,да не му е скучно'' :-x

SeXyMaCka
01-19-2011, 16:32
Да,в Петрич има грипна епидемия и вече има 5ма починали от грипа (в Пч.) :(
По принцип очакват в края на месеца да има най-много болни и май така ще стане,защото днес докато чаках в поликлиниката една майка каза ''моето дете е болно,но няма какво да прави вкъщи ,затова го пускам на училище,да не му е скучно'' :-x

Извинявам се много заспама, но не се сдържах! Що за майка е това?!? Да прати детето си болно на училище? По здраво няма да се върне от там, най много да се поболее още повече. А дава ли си сметка, че ще изпозарази всички, които си контактуват с него?

Greennight
01-19-2011, 17:50
Хах,ква грипна ваканция народе,тука по София и изобщо западна България,дето положението е най-зле не ни пускат вие искате във Варна чак хах...

kyka1
01-19-2011, 17:56
Аз също съм от Варна обаче не е обавена грипна епидемия съответно и ваканция няма :) Яяя по - добре прочетете това за бъдете информирани кога може да има грипна ваканция http://www.az-jenata.bg/article/11389/Parvata-gripna-epidemiya-za-2011-doyde/ :)

yolaiza
01-19-2011, 18:40
няма да е зле да ни пуснат. в моя клас има 2-ма отсъстващи...засега(дано да се увеличат). и без това коледната беше много малка, пък и ние сме хора все пак...не може по цял ден само да учим :-x
то ний накрая нищо чудно и в лудницата да се окажем :x

NqkfaNikakva21
01-19-2011, 18:55
Нормално, че няма толкова проценти .. кой ще се навие да отсъства точно в края на срока .. сумати изпитвания, контролни ..

Deeevilish
01-19-2011, 19:08
Грипна епидемия бе обявена в Дупница, Рила и Кочериново. :) Скоро се очаква и в Кюстендил.

TheSunShineGirl11
01-19-2011, 19:26
в нашия клас сме 28 души а на училище дойдоха само 9! :shock: така е от понеделник! всички са на легло и не могат да станат! а и аз тръгнах да се разболявам по-добре да пуснат ваканция :?

minionka
01-19-2011, 19:31
7 в нашия клас отсъстват, 10 в другия ..9 в третия и само 12 души са останали, и то не много здрави, в четвъртия...

danibebi
01-19-2011, 19:45
Само не разбирам защо в Дупница само Основните училища ги пуснаха грипна, съответно и СОУ-то..Паисий.. :-x вместо да ни пуснат и гимназиите. :-x :-x В Гимназията в Дупница също има много болни. :-x Ако ще ни пускат, да ни пуснат всички, а не само определена част. Пфф..

SeXyMaCka
01-19-2011, 19:58
няма да е зле да ни пуснат. в моя клас има 2-ма отсъстващи...засега(дано да се увеличат). и без това коледната беше много малка, пък и ние сме хора все пак...не може по цял ден само да учим :-x
то ний накрая нищо чудно и в лудницата да се окажем :x
Там е работата, че нас учениците за нищо не ни имат. Ученик ли си никой не те признава. За 12 години съм стигала до този извод не 1 или 2 пъти, а много повече. Прав си и за това че могат да те побъркат и сринат психически. Тормоза от странана учители, съученици, директори и тн. А да не говорим засреса който е в конски дози и е неизбежен. Явно трябва да се натръшкаме всичките от грип за да разберат, че все пак и ние сме хора.

someonerandom
01-20-2011, 07:33
няма да е зле да ни пуснат. в моя клас има 2-ма отсъстващи...засега(дано да се увеличат). и без това коледната беше много малка, пък и ние сме хора все пак...не може по цял ден само да учим :-x
то ний накрая нищо чудно и в лудницата да се окажем :x
Там е работата, че нас учениците за нищо не ни имат. Ученик ли си никой не те признава. За 12 години съм стигала до този извод не 1 или 2 пъти, а много повече. Прав си и за това че могат да те побъркат и сринат психически. Тормоза от странана учители, съученици, директори и тн. А да не говорим засреса който е в конски дози и е неизбежен. Явно трябва да се натръшкаме всичките от грип за да разберат, че все пак и ние сме хора.
Да,щото майка ти и баща ти(примерно)имат имунитет към грип,трябва да си ходят на работа,а учениците да почиваме,защото очевидно сме много по-податливи от всички други.И какво за Бога искаш при положение,че дори няма обявена грипна епидемия във Варна?Това,че в 2-3 класа има повечко отсъстващи,не значи,че всички сме взели да берем душа.Вече даже на мен ми писна да си търсите оправдания за ваканция.
Коледната била много малка...абе осъзнаваш ли,че сме на училище от 2 седмици и пак си просиш ваканция?Я се стегни...

SmilezZz
01-20-2011, 07:47
Грипна епидемия е "обявена" само в Софийската област и във Враца - мисля,че..Така,че скоро недей да чакаш ваканция..
Вярно е,че грипът се разпространява бързо,но това си зависи и от болните..
- В нашето училище трябва 30%-35% да отсъстват от училище,за да се обяви грипна ваканция..

XTREMEFREERIDE
01-20-2011, 08:22
В ПМГ Благоевград всеки ден правят проверки, но още не събират 30% отсъстващи. Много хора идват болни на училище поради простата причина, че имат оценки за оправяне. Мен ме съмнява да ни пуснат ваканция в последната седмица от срока, но ще видим.

fenastz
01-20-2011, 08:43
Всички в класа кашлят, което освен че ме дразни, и ме притеснява да не го прихвана тоя шибан грип.

bet3to
01-20-2011, 08:46
Само не разбирам защо в Дупница само Основните училища ги пуснаха грипна, съответно и СОУ-то..Паисий.. :-x вместо да ни пуснат и гимназиите. :-x :-x В Гимназията в Дупница също има много болни. :-x Ако ще ни пускат, да ни пуснат всички, а не само определена част. Пфф..
Аз мисля че и вас ще ви пуснат. То имеханото също учи. И не всички ОУ са пуснати например Климен Охридски не е :)

kindergarden
01-20-2011, 08:52
само не мога да разбера защо чакат да се разболеем за да ни пуснат грипна ваканция :-o няма ли по-голяма логика да ни пуснат една седмица ваканция по време на епидемията,за да не се разболеем
п.п. не че толкова рева за ваканция
но тоя грип си е бая тежък
толкова много хора са в болница с пневмония :?

yolaiza
01-21-2011, 10:14
няма да е зле да ни пуснат. в моя клас има 2-ма отсъстващи...засега(дано да се увеличат). и без това коледната беше много малка, пък и ние сме хора все пак...не може по цял ден само да учим :-x
то ний накрая нищо чудно и в лудницата да се окажем :x
Там е работата, че нас учениците за нищо не ни имат. Ученик ли си никой не те признава. За 12 години съм стигала до този извод не 1 или 2 пъти, а много повече. Прав си и за това че могат да те побъркат и сринат психически. Тормоза от странана учители, съученици, директори и тн. А да не говорим засреса който е в конски дози и е неизбежен. Явно трябва да се натръшкаме всичките от грип за да разберат, че все пак и ние сме хора.
Да,щото майка ти и баща ти(примерно)имат имунитет към грип,трябва да си ходят на работа,а учениците да почиваме,защото очевидно сме много по-податливи от всички други.И какво за Бога искаш при положение,че дори няма обявена грипна епидемия във Варна?Това,че в 2-3 класа има повечко отсъстващи,не значи,че всички сме взели да берем душа.Вече даже на мен ми писна да си търсите оправдания за ваканция.
Коледната била много малка...абе осъзнаваш ли,че сме на училище от 2 седмици и пак си просиш ваканция?Я се стегни...

НЕ МОЖЕШ ДА МИ ВЛЕЗЕШ В ПОЛОЖЕНИЕТО!!! НЕ МЕ СЪДИ!! не ми се вярва да си учил до 2:30 часа сутринта, да ставаш в 6:30 и да спиш само 4 часа!!! в правото съм си да искам малко почивка, не мислиш ли? и междудругото аз съм момиче. мисля, че си личи.

danibebi
01-21-2011, 11:29
Само не разбирам защо в Дупница само Основните училища ги пуснаха грипна, съответно и СОУ-то..Паисий.. :-x вместо да ни пуснат и гимназиите. :-x :-x В Гимназията в Дупница също има много болни. :-x Ако ще ни пускат, да ни пуснат всички, а не само определена част. Пфф..
Аз мисля че и вас ще ви пуснат. То имеханото също учи. И не всички ОУ са пуснати например Климен Охридски не е :)

Дам, вече ни пуснаха. :grin:

kindergarden
01-21-2011, 11:37
Плевен от понеделник сме грипна :oops: 8-)

Remixa92
01-21-2011, 12:30
Айде ле.Няма ли да пускат и Пловдив в грипна ваканция.Пуснаха Пазарджик днеска.
Пп:Аз съм болен и без тва.

masterbin
01-21-2011, 13:24
Ваканцията ще продължи от понеделник (24 януари) до петък (28 януари) включително. Заради скорошното приключване на първия учебен срок, директорите трябва да осигурят преструктуриране на учебния материал, така че да бъде усвоен.

wasser
01-21-2011, 16:06
Софииияя- ваканция смее!!

Remixa92
01-21-2011, 16:13
Някой чул ли е нещо за Пловдив?Само той остана.

Greennight
01-21-2011, 16:17
Честито!(на Софиянци)

bbabyy
01-21-2011, 17:16
Бях чула, че срокът ще продължи до 4 февруари. Това вярно ли е?

YSMF
01-21-2011, 17:21
Всеки ден ни броят. Минахме 30% вече, директора е подал някакви документи и вече чакаме да видим какво ще стане :D
Иначе ние от 28 бяхме 14.

IWannaBeSedated
01-21-2011, 18:00
За съжаление в моя град няма никакви изгледи да ни пуснат грипна. :-x

dob4y
01-21-2011, 18:46
Вие добре ли сте? И като ни пуснат грипна ваканция всичко ще се забие в кафетата! И ако ни пуснат (което категорично НЕ искам) ще ни одрежат и пролетната и великденската ваканция и тогава пак ще мърморите защо са ни толкова кратки ваканцийте!!!

fenastz
01-21-2011, 20:57
IN YOUR FACE !!!! :grin: ВАКАНЦИЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

wunderkind
01-21-2011, 20:59
Някой, нещо за Петрич да знае :(

RY
01-21-2011, 21:24
Много важно за няква ваканция.Предпочитам да си ходя отколото да стоя вкъщи и да се чудя къде да се дяна..Много по-забавно ми е на училище,а това че при вас е гадно и не ви се ходи е друг проблем.
:grin:

Concussion
01-22-2011, 09:49
Някой знае ли нещо за област Стара Загора? :(

bloodyF
01-22-2011, 10:29
повечето сте супер смешни :?
искали ваканция да си "починат"
първо не сте се преуморили толкоз
и второ тази ваканция е заради грипа-да си седиш у дома като те пуснат ваканция, да не разнасяш бацили наляво и надясно.
според мен ваканция ТРЯБВА да има, но да е с цел да не се разболеем.защото този грип е страшен (има починали хора вече) :o

Concussion
01-22-2011, 10:52
Еми може и тея дето ходят на училище само да пушат и да се праят на интересни да не са се преуморили, но за тези, които учат в осми подготвителен в езикова гимназия мога да кажа със сигурност че СА! На училище сме по 10 часа на ден, от мрак до мрак, и в тея 10 часа не си "търкаме задника на стола, докато си топираме косите" и да чакаме времето да мине, а УЧИМ ЗДРАВО! Не ми се навлиза в подробности какво напрежение е, колко точно учим, но аз на такова напрежение не съм била подлагана. Обаче ни третират наравно с останалите ученици, които са на училище по пет часа само колкото да изпушат по 10 цигари и после - по кафетата... и имаме толкова домашни и странични задължения колкото тях, въпреки че имаме по 8 часа английски на ден . Разберете, че все още има места, където не се ходи на училище за забавление, а за учене!

Biskfitka
01-22-2011, 11:52
Някой, нещо за Петрич да знае :(И аз това се чудя 8-)

teenems
01-22-2011, 12:14
нещо за Бургас 8-) ?Искам понеделник да отида да ме изпитат и да направя една контролна и тогава може :D

Lachko0o
01-22-2011, 15:10
В мойто даскало в повечето класове отсъстват повече от половината клас ама никой не ни е казвал нищо за грипна.. :x :x :x

djuwkata
01-23-2011, 09:42
Еми може и тея дето ходят на училище само да пушат и да се праят на интересни да не са се преуморили, но за тези, които учат в осми подготвителен в езикова гимназия мога да кажа със сигурност че СА! На училище сме по 10 часа на ден, от мрак до мрак, и в тея 10 часа не си "търкаме задника на стола, докато си топираме косите" и да чакаме времето да мине, а УЧИМ ЗДРАВО! Не ми се навлиза в подробности какво напрежение е, колко точно учим, но аз на такова напрежение не съм била подлагана. Обаче ни третират наравно с останалите ученици, които са на училище по пет часа само колкото да изпушат по 10 цигари и после - по кафетата... и имаме толкова домашни и странични задължения колкото тях, въпреки че имаме по 8 часа английски на ден . Разберете, че все още има места, където не се ходи на училище за забавление, а за учене!

И аз съм в тва положение - първа езикова, варна, осми клас. Ужасно е, искаме малко почивка.

BrianJohnsonFan
01-23-2011, 10:27
Голяма радост наистина....
Някаква идея обаче какво става със края на срока...? И последно ваканцията за София до неделя ли е... или срокът вече е свършил и понеделник ще почиваме, заради междусрочната ваканция... :D
Дебилски въпроси, ама не бях на училище миналата седмица, пък никой не можа да ми обясни от класа... :(

Lucho
01-23-2011, 10:39
Еми може и тея дето ходят на училище само да пушат и да се праят на интересни да не са се преуморили, но за тези, които учат в осми подготвителен в езикова гимназия мога да кажа със сигурност че СА! На училище сме по 10 часа на ден, от мрак до мрак, и в тея 10 часа не си "търкаме задника на стола, докато си топираме косите" и да чакаме времето да мине, а УЧИМ ЗДРАВО! Не ми се навлиза в подробности какво напрежение е, колко точно учим, но аз на такова напрежение не съм била подлагана. Обаче ни третират наравно с останалите ученици, които са на училище по пет часа само колкото да изпушат по 10 цигари и после - по кафетата... и имаме толкова домашни и странични задължения колкото тях, въпреки че имаме по 8 часа английски на ден . Разберете, че все още има места, където не се ходи на училище за забавление, а за учене!
Няма нужда от драматизации. Не сте нито първите, нито последните.


С риск въпроса ми да стане банално тъп, но някой има ли информация за Петрич или Благоевград ? Понеже се заговори вчера, че където има епидемия, ще има и ваканция, но нищо по-конкретно...

mlakniwe2
01-23-2011, 10:47
по-добре да свърши срока и тогава ако ще има ваканция да има, но да не е грипна, а да е например за лошо време или нещо такова-по принцип мене ми е все тая-аз съм се примирил, че ще почивам чак на 1-ви юли, щото дори и пролетна няя да имам, следователно 5 месеца ще уча без прекъсване :-o
много е нечовешко да искате грипна ваканция, защото това означава, че искате 25% от всечки ученици във Варна да са болни :-o

DuMbErRr
01-23-2011, 11:01
А нещо за Пловдив знае ли се? :-o

wasser
01-23-2011, 11:53
Concussion, съгласна съм.
В моето училище е нещо ужасно, когато наближи края на срока, а и не само- през цялата година се учи супер много. Естествено има часове, в които само се отбива номер, но те са 1-2. Не е нужно да само да се обяснява "българското образовение не струва", то не струва заради някои, които не си мърдат пръста, не отварят учебници, дори не пишат в час. Аз не съм от тях и искам много неща неща да се променят, но не зависи само от мен.

MidnightSun94
01-23-2011, 12:59
Бях чула, че срокът ще продължи до 4 февруари. Това вярно ли е?
Някой да знае?Понеже трябваше да ме изпитат ,а като сме във ваканция няма как да стане и учителите ще ми оставят по-ниските оценки?

Biskfitka
01-23-2011, 15:58
С риск въпроса ми да стане банално тъп, но някой има ли информация за Петрич или Благоевград ? Понеже се заговори вчера, че където има епидемия, ще има и ваканция, но нищо по-конкретно...И аз се чудя за Петрич 8-) обаче май не е обявена..ако има сигурно утре ще ни кажат :-D

Lucho
01-23-2011, 16:28
С риск въпроса ми да стане банално тъп, но някой има ли информация за Петрич или Благоевград ? Понеже се заговори вчера, че където има епидемия, ще има и ваканция, но нищо по-конкретно...И аз се чудя за Петрич 8-) обаче май не е обявена..ако има сигурно утре ще ни кажат :-D
Последното, което пише е, че към момента обстановката остава каквато е в момента, т.е утре ще се учи - http://www.blagoevgrad.eu/8711.html за Вторник може да пуснат всички.

biolojkata95
01-23-2011, 16:37
Weliko Tърново още си остава предепидемна

Biskfitka
01-23-2011, 16:52
С риск въпроса ми да стане банално тъп, но някой има ли информация за Петрич или Благоевград ? Понеже се заговори вчера, че където има епидемия, ще има и ваканция, но нищо по-конкретно...И аз се чудя за Петрич 8-) обаче май не е обявена..ако има сигурно утре ще ни кажат :-D
Последното, което пише е, че към момента обстановката остава каквато е в момента, т.е утре ще се учи - http://www.blagoevgrad.eu/8711.html за Вторник може да пуснат всички.Така ме устройва,утре ще ме изпитват :D

Wafrey
01-23-2011, 17:03
А някой да знае дали в Хасково ще ни пуснат във ваканция .. :D Направо не се търпи как София си почиват а ние не :grin:

Concussion
01-23-2011, 17:12
А някой знае ли за Старозагорска област дали утре ще се учи? :(

Wafrey
01-23-2011, 17:18
А някой знае ли за Старозагорска област дали утре ще се учи? :(

Да утре ще учим и в Хасковска и в Старозагорска област :) но вече за Вторник не се знае , най-вероятно ще сме в грипна :grin:

Concussion
01-23-2011, 17:30
Мерси. :) Ще се изкефя както другите години да отида сутринта и училището да е затворено. :D

Wafrey
01-23-2011, 17:38
Мерси. :) Ще се изкефя както другите години да отида сутринта и училището да е затворено. :D

Дано още утре да ни пуснат :)

EsteticLoff
01-23-2011, 17:43
чух, че май в Пловдив от 25ти ще има ваканция, но не се знае колко вярна е тази информация :lol:

Chemical
01-23-2011, 17:47
за Русе някой нещо знае ли?
ние винаги сме прецаканите. :(

RaisedOnRock
01-23-2011, 17:58
:grin: :grin: :grin: Грипнаааааааааа :grin: :grin: Ние петъка бяхме половината клас,тъй,че е вероятно да ни пускат. :D

Concussion
01-23-2011, 18:03
:grin: :grin: :grin: Грипнаааааааааа :grin: :grin: Ние петъка бяхме половината клас,тъй,че е вероятно да ни пускат. :D

От къде си? :)

Wafrey
01-23-2011, 18:04
:grin: :grin: :grin: Грипнаааааааааа :grin: :grin: Ние петъка бяхме половината клас,тъй,че е вероятно да ни пускат. :D

От къде си? :)

Сигурно е от София :) Хайде утре цяла България в грипна !! :grin: :grin:

DesSsi
01-23-2011, 18:09
а има ли вероятност утре сутринта като отидем да ни върнат ?

Wafrey
01-23-2011, 18:12
Мисля , че има но малка .. най-вероятно от Вторник грипна за цяла България поне така даваха по новините .. :grin:

Martio
01-23-2011, 18:26
Наще глупаци от пето (Стара Загора) сигурно ще ни пуснат, когато епидемията свърши, а ще ходим, когато има най-много болни. А от класа са адски тъпи - идват да питат колко отсъстват и защо и те глупаците няма да рекат, че са болни от грип, ами казват, че избягали и незнам си кво. Трето пък госпожата от уроците ни предупреди, че ако обявели грипна ваканция пак да сме идвали на урока :shock: .

Wafrey
01-23-2011, 18:32
Наще глупаци от пето (Стара Загора) сигурно ще ни пуснат, когато епидемията свърши, а ще ходим, когато има най-много болни. А от класа са адски тъпи - идват да питат колко отсъстват и защо и те глупаците няма да рекат, че са болни от грип, ами казват, че избягали и незнам си кво. Трето пък госпожата от уроците ни предупреди, че ако обявели грипна ваканция пак да сме идвали на урока :shock: .

Ее.. Ваща госпожа направо се ебава с вас :shock: Хайде утре да като отидем и дано ни пуснат веднага :grin: Искаме и ние ваканция не само София :-x

anonymous708973
01-23-2011, 18:49
Наще глупаци от пето (Стара Загора) сигурно ще ни пуснат, когато епидемията свърши, а ще ходим, когато има най-много болни. А от класа са адски тъпи - идват да питат колко отсъстват и защо и те глупаците няма да рекат, че са болни от грип, ами казват, че избягали и незнам си кво. Трето пък госпожата от уроците ни предупреди, че ако обявели грипна ваканция пак да сме идвали на урока :shock: .

Ее.. Ваща госпожа направо се ебава с вас :shock: Хайде утре да като отидем и дано ни пуснат веднага :grin: Искаме и ние ваканция не само София :-x

Напълно нормално е да ходите на уроци въпреки грипната. Винаги е било така.

BlackEyedPeas
01-23-2011, 18:52
а има ли вероятност утре сутринта като отидем да ни върнат ?

Дай Боже!!

RaisedOnRock
01-23-2011, 18:58
Живея в Пловдив. :)

BeZm0zAcHkA
01-23-2011, 19:21
за Русе някой нещо знае ли?
ние винаги сме прецаканите. :(

Както обикновено :) и тая ваканция ще я изкараме в класната стая ми се струва нищо ново :) ако ни пуснат няма да е от утре :) :o

BlackEyedPeas
01-24-2011, 04:09
Е, някакви новини 8-) То по-голяма е вероятността 2012 да е края на Света, отколкото да ни пуснат в грипна :D

SmilezZz
01-24-2011, 06:39
Наистина,русенците пак сме си прецаканите..
Но като гледам грипът се разпространява бързо и е обявена грипна епидемия в Плевен,наближава и в Русе..
Може другия месец да се обяви грипна ваканция и при нас :lol:

GoodForYou
01-24-2011, 07:05
За Стара Загора някой знае ли нещо ??

cherrygloss
01-24-2011, 07:07
Тази сутрин по новините казаха, че е обявена и в Шумен И Варна. В Бургас все още няма, но се надявам утре :? :?

saded
01-24-2011, 07:36
Тази сутрин по новините казаха, че е обявена и в Шумен И Варна. В Бургас все още няма, но се надявам утре :? :?
Аз утре се надявам да я обявят за цялата страна, но нищо не се знае ...

viksit0y
01-24-2011, 07:48
Тази сутрин по новините казаха, че е обявена и в Шумен И Варна. В Бургас все още няма, но се надявам утре :? :?
Аз утре се надявам да я обявят за цялата страна, но нищо не се знае ...
не знам какво са казали по новините, но във Варна все още няма ваканция .. :?

Chemical
01-24-2011, 07:48
Наистина,русенците пак сме си прецаканите..
Но като гледам грипът се разпространява бързо и е обявена грипна епидемия в Плевен,наближава и в Русе..
Може другия месец да се обяви грипна ваканция и при нас :lol:

:lol:

аз бях дочула нещо за грипна в русе до 1-2 дена. :?

п.п
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3561751

NqkfaNikakva21
01-24-2011, 08:02
не се оплаквайте
в Благоевград има грипна епидемия, но не и грипна ваканция : )
защо ли не се учудвам само : )

SmilezZz
01-24-2011, 08:27
:lol: аз бях дочула нещо за грипна в русе до 1-2 дена. :?Честно казано се съмнявам..

Remixa92
01-24-2011, 08:46
Айде ако може обяснете Как в почти цяла западна България има ваканция, в Източна България има, само във Варна.
Пък по средата във вторият по големина град Пловдив няма.

SmilezZz
01-24-2011, 08:52
В грешка си..В много малко места е обявена грипната епидемия..
Преди малко за Варна прочетох,че все още няма грипна епидемия..

Remixa92
01-24-2011, 09:03
Гледай новините.

smiirnoff
01-24-2011, 09:19
НЕ БЪРКАЙТЕ ГРИПНА ЕПИДЕМИЯ С ГРИПНА ВАКАНЦИЯ! Споко, до 1-2 дена навсякъде ще има ваканция. Грипът е супер шитав :Х .. щом аз съм болна вече трета седмица, смятайте :(

UnkNoWn12
01-24-2011, 09:19
В Перник също обявиха грипна до 31.01 включително. :grin:

dem0to
01-24-2011, 09:39
Аз у София съм си най-добре.Сега на даскало съм на 1.2.11 :grin:

Infinity
01-24-2011, 10:54
Ние сме на училище чак на 01.02.11г. 8) 8-)

awesomesheepy
01-24-2011, 11:14
за Бургас знае ли се нещо?

Бургаска област,а-у

mar7inaaa
01-24-2011, 11:29
Бургас сме на у-ще в ПЕТЪК : ) т.е 3 дена почивкаа :grin:

Wafrey
01-24-2011, 11:52
Днес Директора каза , че още не е сигурно дали утре ще ни пуснат в грипна :-x Дано поне да ни пуснат по-бързо :)

kukuchev711
01-24-2011, 11:57
Мислите ли, че утре ще ни пуснат във ваканция в Стара Загора?

Wafrey
01-24-2011, 11:59
Мислите ли, че утре ще ни пуснат във ваканция в Стара Загора?
Дано да ви пуснат :) Пуснат ли вас и нас във Хасково ни пускат :) Но мисля , че от утре цяла БЪЛГАРИЯ в грипна :grin:

kukuchev711
01-24-2011, 12:04
Мислите ли, че утре ще ни пуснат във ваканция в Стара Загора?
Дано да ви пуснат :) Пуснат ли вас и нас във Хасково ни пускат :) Но мисля , че от утре цяла БЪЛГАРИЯ в грипна :grin:
Дано, дано. Аз си мисля, че утре ще си изкараме вторника, а от сряда ще сме в грипна. :) Но нека да ни пускат, за да не се разболяваме. Щом едни имат, нека и други. По ли е добре 50% да са болни и тогава да ни пуснат. Да ни пускат живи и здрави и т’ва е. :) Те чакат да се разболеем…… :?

Wafrey
01-24-2011, 12:15
Мислите ли, че утре ще ни пуснат във ваканция в Стара Загора?
Дано да ви пуснат :) Пуснат ли вас и нас във Хасково ни пускат :) Но мисля , че от утре цяла БЪЛГАРИЯ в грипна :grin:
Дано, дано. Аз си мисля, че утре ще си изкараме вторника, а от сряда ще сме в грипна. :) Но нека да ни пускат, за да не се разболяваме. Щом едни имат, нека и други. По ли е добре 50% да са болни и тогава да ни пуснат. Да ни пускат живи и здрави и т’ва е. :) Те чакат да се разболеем…… :?

Явно ще чакат :-x Дано поне утре да ни пускат и тва е не искам и аз да съм болен заради някой други хора :o

kukuchev711
01-24-2011, 12:18
Мислите ли, че утре ще ни пуснат във ваканция в Стара Загора?
Дано да ви пуснат :) Пуснат ли вас и нас във Хасково ни пускат :) Но мисля , че от утре цяла БЪЛГАРИЯ в грипна :grin:
Дано, дано. Аз си мисля, че утре ще си изкараме вторника, а от сряда ще сме в грипна. :) Но нека да ни пускат, за да не се разболяваме. Щом едни имат, нека и други. По ли е добре 50% да са болни и тогава да ни пуснат. Да ни пускат живи и здрави и т’ва е. :) Те чакат да се разболеем…… :?

Явно ще чакат :-x Дано поне утре да ни пускат и тва е не искам и аз да съм болен заради някой други хора :o
Един приятел ми каза, че утре излизала някаква наредба и евентуално ще ни пуснат в сряда. :-P

Wafrey
01-24-2011, 12:24
Мислите ли, че утре ще ни пуснат във ваканция в Стара Загора?
Дано да ви пуснат :) Пуснат ли вас и нас във Хасково ни пускат :) Но мисля , че от утре цяла БЪЛГАРИЯ в грипна :grin:
Дано, дано. Аз си мисля, че утре ще си изкараме вторника, а от сряда ще сме в грипна. :) Но нека да ни пускат, за да не се разболяваме. Щом едни имат, нека и други. По ли е добре 50% да са болни и тогава да ни пуснат. Да ни пускат живи и здрави и т’ва е. :) Те чакат да се разболеем…… :?

Явно ще чакат :-x Дано поне утре да ни пускат и тва е не искам и аз да съм болен заради някой други хора :o
Един приятел ми каза, че утре излизала някаква наредба и евентуално ще ни пуснат в сряда. :-P

Дано :grin: Не търпя как София в ваканция ние не :D

kukuchev711
01-24-2011, 12:30
И мене ме е много яд, но просто…… България винаги ще си остане България. :)

Fistman
01-24-2011, 13:09
пффф , Пазарджик са ваканция а в Пловдив още не сме.Има много болни - те сигурно чакат от едно училище по 500 човека да бъдат болни... а ние както в руската сме 1500 човека - нека станат 1200 болни та тогава ни пуснат :-P :-P 8-) луда работа

Wafrey
01-24-2011, 13:22
Дано утре ни пуснат цяла България :grin: Така само половината много гадно :o

ludiqtzubar96
01-24-2011, 13:29
Значи разбрах,че Варна и Шумен са пред грипна епидемия и следователно пред грипна ваканция.А Русе в момента е с 225 болни на 10000 души.Следователно,за Русе ни трябват още 55 болни на 10 000 души.

SiSi7yYy
01-24-2011, 13:32
Какво грипна в Стара Загора .. в моя клас всички са налице :booooomb:

g0shoyy
01-24-2011, 13:48
Аз вече съм с двустранна бронхопневмония > след дъжд качулка

MaLty
01-24-2011, 14:19
Нещо за Враца знае ли се ?

EsteticLoff
01-24-2011, 15:12
а в Пловдив още не сме.Има много болни
не знам к'во чакат.. миналата седмица от всеки клас ги нямаше по 13 човека минимум, всички се изпонарозболяха наведнъж.. ся вече повечето г/д са на даскало, а тепърва се чудят за грипна...

Wafrey
01-24-2011, 15:21
След малко почват новините там сигурно ще кажат дали утре ще имаме всички ваканция :-D :)

iliicho1
01-24-2011, 15:26
След малко почват новините там сигурно ще кажат дали утре ще имаме всички ваканция :-D :)

едвали утре ще ни пуснат :(

biolojkata95
01-24-2011, 15:30
грипна ваканция в Велико Търново от ътре до 31.01 включително

BlackEyedPeas
01-24-2011, 15:34
Абе, хора, (Не съм чела старите простове), вярно ли е, че ако на еди-си-колко кв. км. са болни по 200 човека обявяват грипна в тази област? 'Щот в момента в Стара Загора били точно 180 :shock: :shock: Само 20 човека още ни трябват!

Concussion
01-24-2011, 15:41
Аре пускайте ни вече, бееееее :-x Чакате половината народ да се поболее и тогава... и аз почнах да се разболявам, а тъкмо се бях оправила след 3-седмично боледуване. Не е честно в София да си имат ваканция, дълга колкото ни беше Коледната, а ние тука ни живи, ни умрели да се тътрим в студовете и снеговете на училище! Някой знае ли нещо за област Стара Загора? :(

HoKKurT
01-24-2011, 15:48
Аре пускайте ни вече, бееееее :-x Чакате половината народ да се поболее и тогава... и аз почнах да се разболявам, а тъкмо се бях оправила след 3-седмично боледуване. Не е честно в София да си имат ваканция, дълга колкото ни беше Коледната, а ние тука ни живи, ни умрели да се тътрим в студовете и снеговете на училище! Някой знае ли нещо за област Стара Загора? :(

Уж чакаме срока да свърши и тогава, ама...
Аз поне така чух :)

NqkfaNikakva21
01-24-2011, 16:14
и в Благоевград сме вече ваканция : )
всички училища на теориторията на областта

BlackEyedPeas
01-24-2011, 16:16
Ама вие отидохте и ви казаха да се връщате ли или си изкарахте часовете?

kukuchev711
01-24-2011, 16:29
Говорих с един човек от РИОКОЗ и ми каза, че никаква ваканция няма да видим в Стара Загора! Не е честно т’ва!!! :x :x :x :x :x :x :x

HoKKurT
01-24-2011, 16:35
Говорих с един човек от РИОКОЗ и ми каза, че никаква ваканция няма да видим в Стара Загора! Не е честно т’ва!!! :x :x :x :x :x :x :x

Обахта ли го поне :D
Не знам, аз съм убеден, че след края на срока ще излезем във ваканция.

kukuchev711
01-24-2011, 16:37
Говорих с един човек от РИОКОЗ и ми каза, че никаква ваканция няма да видим в Стара Загора! Не е честно т’ва!!! :x :x :x :x :x :x :x

Обахта ли го поне :D
Не знам, аз съм убеден, че след края на срока ще излезем във ваканция.
Да… Точно когато няма да има никой болен…… Е това е България. :)

Concussion
01-24-2011, 16:38
Говорих с един човек от РИОКОЗ и ми каза, че никаква ваканция няма да видим в Стара Загора! Не е честно т’ва!!! :x :x :x :x :x :x :x

Пфф! И откъде на къде някои ще си почиват една цяла коледна ваканция и няма да се разболеят, а ние... Егати... :? Видяхте ли преди малко по бтв новините картата на България и там където има ваканция беше оцветено.. Сякаш всичко беше оцветено и точно нашата област я бяха заобиколили! :x

BlackEyedPeas
01-24-2011, 16:44
Оооо, писна ми вече! Утре нарочно ще се разболея, таман и вали сняг. Поне настинка.

kukuchev711
01-24-2011, 16:46
Така е. :x
Супер тъпо… Ония спат да 12 часа, а ние учим като побъркани… ДАНО ПО ДЯВОЛИТЕ НИ ПУСНАТ ВЪВ ВАКАНЦИЯ! :-x :-x :-x :-x :-x

NqkfaNikakva21
01-24-2011, 16:58
ами изкарахме си деня и мина наредба, че от утре сме ваканция : )
иии според мен до 1-2 дни ще стана национална тъй че не се косете

tman
01-24-2011, 16:59
защото някое синче на депутат се е разболяло сигурно :-x :-x :-x

kukuchev711
01-24-2011, 17:00
ами изкарахме си деня и мина наредба, че от утре сме ваканция : )
иии според мен до 1-2 дни ще стана национална тъй че не се косете
Ти от къде си???
Ами дано, всички се надяваме. :D

Wafrey
01-24-2011, 17:05
Хаххха Това е България ще ни пуснат във ваканция когато се поболеем всички :-x София тази седмица си почиват , а от другата ще бъде национална и за тях 2 седмици а за нас област Хасково и Стара Загора какво .... :-x :-x :-x

kukuchev711
01-24-2011, 17:09
Хаххха Това е България ще ни пуснат във ваканция когато се поболеем всички :-x София тази седмица си почиват , а от другата ще бъде национална и за тях 2 седмици а за нас област Хасково и Стара Загора какво .... :-x :-x :-x
Х*й, с извинение. :)

Wafrey
01-24-2011, 17:12
Хаххха Това е България ще ни пуснат във ваканция когато се поболеем всички :-x София тази седмица си почиват , а от другата ще бъде национална и за тях 2 седмици а за нас област Хасково и Стара Загора какво .... :-x :-x :-x
Х*й, с извинение. :)
Да точно .... :-x Ся другите си спят до 11 часа , не мръзнат , а нас ни остават без ваканция докато не се поболеем всички и тогава да ни пуснат тази ваканция се прави със цел хората който са болни да си стоят утях да не пръскат вируси :-x Но все пак това е БЪЛГАРИЯ

Concussion
01-24-2011, 17:13
Аз искам да попитам с какво ще ни се "реваншират" след като в повечето училища вече не се учи, а ние ходим в студовете болни на училище и още повече се разболяваме. :-x Все пак при нас материалът си тече и не можем да си позволим да отсъстваме точно в края на срока. Докато едни си седят вкъщи 10 дена, други ходят болни на училище - и к'во ще получим в замяна? Нищо!

Biskfitka
01-24-2011, 17:13
И ние сме ваканцияяя (Петрич) :-P :-P :-P

kukuchev711
01-24-2011, 17:15
За тия, които не са във ваканция - http://www.youtube.com/watch?v=htlIK14SBvI

Даже и текста за тях съвпада. :)

Wafrey
01-24-2011, 17:21
област Хасково и област Стара Загора усещам , че останахме без ваканция :-x :-x :-x :-x :-x

EsteticLoff
01-24-2011, 17:37
ай стига бее.. 1 седмица, ко ви пука :lol: :lol:

sunnyreni
01-24-2011, 17:38
Бургас са в ваканция до 31 включително.. Най - сетне :grin: :grin: :grin:

WaterLilly
01-24-2011, 17:48
И в моя град (Враца) никой не е във ваканция. :x

Wafrey
01-24-2011, 17:55
Да вече и Бургас във ваканция :-x Еми Стара Загора и Хасково къде без тях бе :o :o

Concussion
01-24-2011, 17:59
Да вече и Бургас във ваканция :-x Еми Стара Загора и Хасково къде без тях бе :o :o

То цялата страна почти вече е във ваканция.. :?
Всичките общини една по една ги пускат а нас в централна България само ни заобикалят! :x По-малоумно нещо няма от това да пуснат всички във ваканция и да чакат някои да се разболеят, за да си останат вкъщи чак тогава. Толкова ли е трудно да ни пуснат и нас до понеделник. :x Пфф, дано утре като си дадем бележниците и да излизаме във ваканция вече.

Wafrey
01-24-2011, 18:01
Между срочната четвъртък и петък ли ще е ?

Concussion
01-24-2011, 18:02
Между срочната четвъртък и петък ли ще е ?

Не - събота, неделя и понеделник. :?

Wafrey
01-24-2011, 18:04
Да вече и Бургас във ваканция :-x Еми Стара Загора и Хасково къде без тях бе :o :o

То цялата страна почти вече е във ваканция.. :?
Всичките общини една по една ги пускат а нас в централна България само ни заобикалят! :x По-малоумно нещо няма от това да пуснат всички във ваканция и да чакат някои да се разболеят, за да си останат вкъщи чак тогава. Толкова ли е трудно да ни пуснат и нас до понеделник. :x Пфф, дано утре като си дадем бележниците и да излизаме във ваканция вече.

Да ни пуска бе ... :-x кво се правят на гъзове .. :-x
Игнатов съобщи, че най-тежко е положението с грипа в София и Югозападна България. Данните показват увеличаване на заболеваемостта сред учениците. Ето защо министър Игнатов призова родителите да вземат мерки и децата им да стоят в къщи по време на грипната ваканция.

Сергей Игнатов каза още, че на срещата с БАН ще се дописва Образователната стратегия, ще се разгледат и промените в Закона за БАН. Това е втората среща между него, академиците и член-кореспондентите на Българската академия на науките по темата за успешното развитие на институцията.

Този циганин да вземе да обяви грипна ваканция за цяла България .. при 27 области 20 от тях са в ваканция .. :-x За 7 области се цигани :D

Lucho
01-24-2011, 18:09
Аз искам да попитам с какво ще ни се "реваншират" след като в повечето училища вече не се учи, а ние ходим в студовете болни на училище и още повече се разболяваме. :-x Все пак при нас материалът си тече и не можем да си позволим да отсъстваме точно в края на срока. Докато едни си седят вкъщи 10 дена, други ходят болни на училище - и к'во ще получим в замяна? Нищо!
Кой ви кара да ходите болни на училище ? Ако сте болни, няма да ходите. Първо, ходите болни, второ, разболявате всички, трето, после ревете, че няма ваканция. Е няма как. И четвърто, не само вие учите в България, не само вие имате материал, не само вие сте претрупани - нявсякъде е така. Ако са наистина студове, както ги определяш, защо никой не сезира РИОКОЗ. Не се ли правят замервания ?

ПП - Както каза Biskfitka, освен Петрич, в Благоевград в повечето училища също е обявена грипна ваканция. Информацията е от Дарик - http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=657462

Wafrey
01-24-2011, 18:14
Според вас дали ваканцията ще стане национална в понеделник :booooomb:

Camaro
01-24-2011, 18:21
Засега без грипна епидемия в Русенско
http://news.ruse24.bg/224365.html

Това е гавра с града ни.Русе сигурно е най-пренебрегнатия град в България

Concussion
01-24-2011, 18:25
Аз искам да попитам с какво ще ни се "реваншират" след като в повечето училища вече не се учи, а ние ходим в студовете болни на училище и още повече се разболяваме. :-x Все пак при нас материалът си тече и не можем да си позволим да отсъстваме точно в края на срока. Докато едни си седят вкъщи 10 дена, други ходят болни на училище - и к'во ще получим в замяна? Нищо!
Кой ви кара да ходите болни на училище ? Ако сте болни, няма да ходите. Първо, ходите болни, второ, разболявате всички, трето, после ревете, че няма ваканция. Е няма как. И четвърто, не само вие учите в България, не само вие имате материал, не само вие сте претрупани - нявсякъде е така. Ако са наистина студове, както ги определяш, защо никой не сезира РИОКОЗ. Не се ли правят замервания ?

ПП - Както каза Biskfitka, освен Петрич, в Благоевград в повечето училища също е обявена грипна ваканция. Информацията е от Дарик - http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=657462

Да, но както казах вече, материалът си тече и ако се взимат важни неща не можем да отсъстваме, защото ще закъсаме яко! :booooomb: Днес например взимахме ново време, това е ОК, обаче взимахме други много сложни неща, които дори и присъстващите не можахме да схванем добре, а предствавям си за отсъстващите. Ако ни пуснат във ваканция, болните няма да изпускат материал, а останалите няма да се доразболяваме още повече. Не е честно просто всички да си седят вкъщи, а някои да трябва да пострадат, та чак тогава да ги пуснат!

kindergarden
01-24-2011, 18:26
мале много ще е яко ако другата седмица стане национална
за пръв път Плевен сме късметлии и ваканцията ни беше обявена още в петък :D

Wafrey
01-24-2011, 18:28
Засега без грипна епидемия в Русенско
http://news.ruse24.bg/224365.html

Това е гавра с града ни.Русе сигурно е най-пренебрегнатия град в България

Не само Русе :D Хасково Пловдив и Стара Загора сме преебаните :( :-x :-x :-x :-x

viksit0y
01-24-2011, 18:30
Засега без грипна епидемия в Русенско
http://news.ruse24.bg/224365.html

Това е гавра с града ни.Русе сигурно е най-пренебрегнатия град в България

Не само Русе :D Хасково Пловдив и Стара Загора сме преебаните :( :-x :-x :-x :-x
и Варна не остава назад :o

Wafrey
01-24-2011, 18:33
Засега без грипна епидемия в Русенско
http://news.ruse24.bg/224365.html

Това е гавра с града ни.Русе сигурно е най-пренебрегнатия град в България

Не само Русе :D Хасково Пловдив и Стара Загора сме преебаните :( :-x :-x :-x :-x
и Варна не остава назад :o

Варна са във ваканция бе :D Така казаха преди малко по новините :P

Chemical
01-24-2011, 18:37
Засега без грипна епидемия в Русенско
http://news.ruse24.bg/224365.html

Това е гавра с града ни.Русе сигурно е най-пренебрегнатия град в България

Не само Русе :D Хасково Пловдив и Стара Загора сме преебаните :( :-x :-x :-x :-x

винаги сме така.. :?
аз утре мисля да ходя при личната,
че вече само кашлям и ме е боляла глава цял ден.
накрая ще се окаже,
че ще отида, ще ми даде бележка
и ще излезем във ваканция.
:lol:

JCoutureJunkie
01-24-2011, 18:40
Засега без грипна епидемия в Русенско
http://news.ruse24.bg/224365.html

Това е гавра с града ни.Русе сигурно е най-пренебрегнатия град в България

Не само Русе :D Хасково Пловдив и Стара Загора сме преебаните :( :-x :-x :-x :-x
и Варна не остава назад :o

Варна са във ваканция бе :D Така казаха преди малко по новините :P
да ама не,никаква ваканция във Варна няма :x отгоре на всичкото с твърдост ни казаха,че и утре няма да обявят...

Wafrey
01-24-2011, 18:49
Засега без грипна епидемия в Русенско
http://news.ruse24.bg/224365.html

Това е гавра с града ни.Русе сигурно е най-пренебрегнатия град в България

Не само Русе :D Хасково Пловдив и Стара Загора сме преебаните :( :-x :-x :-x :-x

винаги сме така.. :?
аз утре мисля да ходя при личната,
че вече само кашлям и ме е боляла глава цял ден.
накрая ще се окаже,
че ще отида, ще ми даде бележка
и ще излезем във ваканция.
:lol:

И аз мисля да взема да се разболея , че вече се дразня кой във ваканция , кой не :D :-D

iliyanst
01-24-2011, 19:21
Аз съм от Сливен и изобщо не знам дали ще ни пуснат. Дано! Пожелавам го и на тези които също са без ваканция! Наистина не е честно някой да учат, а други да почиват. :-x

SilverRain
01-24-2011, 19:23
Аз съм от Сливен и изобщо не знам дали ще ни пуснат. Дано! Пожелавам го и на тези които също са без ваканция! Наистина не е честно някой да учат, а други да почиват. :-x
-.- ... глупави хора, честно е значи навсякъде да го има грипа ли? ...

iliyanst
01-24-2011, 19:33
Аз съм от Сливен и изобщо не знам дали ще ни пуснат. Дано! Пожелавам го и на тези които също са без ваканция! Наистина не е честно някой да учат, а други да почиват. :-x
-.- ... глупави хора, честно е значи навсякъде да го има грипа ли? ...

Еми то е болест, няма как да го няма, но защо трябва някой да почиват при положение, че и в Сливен също има много болни. Не би трябвало да чакат болните да достигат до някаква бройка. Нали затова излизаме във така наречената "грипна ваканция" уж, за да предотвратим грипа. То така става, че се разболяват и след това излизаме. Не би трябвало да е така.

SilverRain
01-24-2011, 19:39
Аз съм от Сливен и изобщо не знам дали ще ни пуснат. Дано! Пожелавам го и на тези които също са без ваканция! Наистина не е честно някой да учат, а други да почиват. :-x
-.- ... глупави хора, честно е значи навсякъде да го има грипа ли? ...

Еми то е болест, няма как да го няма, но защо трябва някой да почиват при положение, че и в Сливен също има много болни. Не би трябвало да чакат болните да достигат до някаква бройка. Нали затова излизаме във така наречената "грипна ваканция" уж, за да предотвратим грипа. То така става, че се разболяват и след това излизаме. Не би трябвало да е така.
и какво като е болест? ... нужно ли е грипа да е разпространен в цяла Б-я .. почиват тези градове в които го има, останалите не защото евеееентуално нали по пътя на логиката грипа не се е разпространил .. и аз искам да почиваме и да сме във ваканция ... но ако това стане, не означава ли, че има грип, има болни, заразно е, може да се разболееш .. и е по-зле? ..

qsiii
01-24-2011, 19:49
То и в нашия клас отсъстваха точно 3ма човека и неска ни пуснаха грипна

iliyanst
01-24-2011, 19:50
Аз съм от Сливен и изобщо не знам дали ще ни пуснат. Дано! Пожелавам го и на тези които също са без ваканция! Наистина не е честно някой да учат, а други да почиват. :-x
-.- ... глупави хора, честно е значи навсякъде да го има грипа ли? ...

Еми то е болест, няма как да го няма, но защо трябва някой да почиват при положение, че и в Сливен също има много болни. Не би трябвало да чакат болните да достигат до някаква бройка. Нали затова излизаме във така наречената "грипна ваканция" уж, за да предотвратим грипа. То така става, че се разболяват и след това излизаме. Не би трябвало да е така.
и какво като е болест? ... нужно ли е грипа да е разпространен в цяла Б-я .. почиват тези градове в които го има, останалите не защото евеееентуално нали по пътя на логиката грипа не се е разпространил .. и аз искам да почиваме и да сме във ваканция ... но ако това стане, не означава ли, че има грип, има болни, заразно е, може да се разболееш .. и е по-зле? ..

Аз и без друго съм болен от миналата седмица, но то грипът го има, но въпроса е, че няма достатъчно болни. Това не мога да разбера. Защо трябва да има 300 човека на не знам си колко хиляди. Защо трябва да се разболяват толкова хора, за да има грипна епидемия? Това не мога да проумея!?

SilverRain
01-24-2011, 19:54
Аз съм от Сливен и изобщо не знам дали ще ни пуснат. Дано! Пожелавам го и на тези които също са без ваканция! Наистина не е честно някой да учат, а други да почиват. :-x
-.- ... глупави хора, честно е значи навсякъде да го има грипа ли? ...

Еми то е болест, няма как да го няма, но защо трябва някой да почиват при положение, че и в Сливен също има много болни. Не би трябвало да чакат болните да достигат до някаква бройка. Нали затова излизаме във така наречената "грипна ваканция" уж, за да предотвратим грипа. То така става, че се разболяват и след това излизаме. Не би трябвало да е така.
и какво като е болест? ... нужно ли е грипа да е разпространен в цяла Б-я .. почиват тези градове в които го има, останалите не защото евеееентуално нали по пътя на логиката грипа не се е разпространил .. и аз искам да почиваме и да сме във ваканция ... но ако това стане, не означава ли, че има грип, има болни, заразно е, може да се разболееш .. и е по-зле? ..

Аз и без друго съм болен от миналата седмица, но то грипът го има, но въпроса е, че няма достатъчно болни. Това не мога да разбера. Защо трябва да има 300 човека на не знам си колко хиляди. Защо трябва да се разболяват толкова хора, за да има грипна епидемия? Това не мога да проумея!?
и аз см болна от незнам си колко време ... ще обявят грипна ваканция навсякъде ама и те незнаят кога ... ( пък и толкова да се интересуват от здравето ни, че какво да ти кажа ... като ги гледам сън не спът )

iliyanst
01-24-2011, 19:58
Аз съм от Сливен и изобщо не знам дали ще ни пуснат. Дано! Пожелавам го и на тези които също са без ваканция! Наистина не е честно някой да учат, а други да почиват. :-x
-.- ... глупави хора, честно е значи навсякъде да го има грипа ли? ...

Еми то е болест, няма как да го няма, но защо трябва някой да почиват при положение, че и в Сливен също има много болни. Не би трябвало да чакат болните да достигат до някаква бройка. Нали затова излизаме във така наречената "грипна ваканция" уж, за да предотвратим грипа. То така става, че се разболяват и след това излизаме. Не би трябвало да е така.
и какво като е болест? ... нужно ли е грипа да е разпространен в цяла Б-я .. почиват тези градове в които го има, останалите не защото евеееентуално нали по пътя на логиката грипа не се е разпространил .. и аз искам да почиваме и да сме във ваканция ... но ако това стане, не означава ли, че има грип, има болни, заразно е, може да се разболееш .. и е по-зле? ..

Аз и без друго съм болен от миналата седмица, но то грипът го има, но въпроса е, че няма достатъчно болни. Това не мога да разбера. Защо трябва да има 300 човека на не знам си колко хиляди. Защо трябва да се разболяват толкова хора, за да има грипна епидемия? Това не мога да проумея!?
и аз см болна от незнам си колко време ... ще обявят грипна ваканция навсякъде ама и те незнаят кога ... ( пък и толкова да се интересуват от здравето ни, че какво да ти кажа ... като ги гледам сън не спът )

За жалост е така. Мислят само за г*за си, за съжаление. Остава да чакаме да обяват грипна ваканция, но дано да е по-скоро.

BlackEyedPeas
01-24-2011, 20:04
Усещам как Старозагорците останахме най-преебани :shock:

Chemical
01-24-2011, 20:05
поне като ще си отговаряте,
не цитирайте,
защото само забавяте зареждането
и удължавате страницата. :?
а иначе четох и ми беше казано,
че до края на седмицата се надяват да има
в още няколко града,
включително Русе. :D

iliyanst
01-24-2011, 20:09
Ммм да, май само наш'та област останахме "здрави". Дано до сряда да ни пуснат във ваканция. Силно се надявам.

ПС: Извинявам се за цитирането! Моля да бъде извинен :)

zviar7539
01-24-2011, 20:20
Стига сте ревали за ваканция.Никаква грипна ваканция не трябва да има,защото сега свършва срока и трябва да има оценки.Възможно е да те оставят на изпит затова,че не е имало време да те изпитат.Така че живи,умряли-ще се ходи на училище.

BlackEyedPeas
01-24-2011, 20:23
Ми то нас вече ни оформиха. В момента само ходя да кисна там и нищо не правя. А и то за сряда даскала по химия каза, че със сигурност и нас тогава ш'а ни пуснат. А точно тогава имахме химия, може би там щях да пойскам да ме изпитат.

unknown0inlowe
01-24-2011, 20:27
Абе от Варна съм днеска от 27 човека бяхме 10!!! 17 отсъстващи и никаква ваканцияя!!! :-x

bloodyF
01-24-2011, 20:40
ПМГ Благоевград и ЕГ Благоевград от днес са във ваканция до другият вторник, когато официално започва втори срок.
:)

didenceeto
01-24-2011, 20:42
.................

Palavnika17
01-24-2011, 22:49
Област враца както винаги го духаме .. : ) Козлодуй нищо нас ни пускат последни за по един ден .. ебати едните учат другите не ..

BlackEyedPeas
01-25-2011, 04:32
Ся аз като лудите ще ходя, няма да се наспя ами ей ся тря'а да тръгвам :booooomb:

shokoladchety
01-25-2011, 05:46
Стига сте ревали за ваканция.Никаква грипна ваканция не трябва да има,защото сега свършва срока и трябва да има оценки.Възможно е да те оставят на изпит затова,че не е имало време да те изпитат.Така че живи,умряли-ще се ходи на училище.
Хахаха,по-тъпо мнение не съм чувала.
П.Т.-Аз съм Бургас-НЕГ.Нас ни пуснаха,нито Бургас,нито Поморие учат.Това,че не сме уформени по нищо,явно и нищо не означава.... :? :? :?

jujifinka
01-25-2011, 06:19
днес Вторник на дскл ли сме ? ;д ( Стара Загора )[/i]

MaLty
01-25-2011, 06:27
Дааа,в национална грипна епидемия сме,а Езикова гимназия "Йоан Екзарх" учиии,и няма изгледи да имаме ваканция скоро,въпреки че днес бяхме 10 човека в клас .. :?

7oup
01-25-2011, 07:42
И какъв е смисъла от ваканцията при положение, че нас пак си ни викат за изпитване! :razz:

jujifinka
01-25-2011, 08:32
вече и в пловдив ги пуснаха в грипна .. ами стара загора .. бахти ;хх

slavito007
01-25-2011, 08:33
Ако ще ни пускат дано да е от другия понеделник, че сега ще е голяма прецаквация - От сряда до петък 8-)

EsteticLoff
01-25-2011, 08:40
http://news.plovdiv24.bg/224564.html
йей 8-)

viksit0y
01-25-2011, 09:02
http://news.varna24.bg/224569.html
най-накрая и във Варна :grin:

Ne7w0rK
01-25-2011, 09:05
вече има грипна там току що чух по новините ..

бтв добро утро 8-)

SmilezZz
01-25-2011, 09:09
Оххх,в Русе няма ли най-накрая да обявят грипна епидемия..
Ауу,наистина сме си най-прецаканите..
Иначе макар и в Пловдив да няма грипна епидемия,учениците
са в грипна ваканция,доколкото разбрах..

jujifinka
01-25-2011, 09:10
пак всички без стара загора .. :D

ForzaFelipe
01-25-2011, 09:13
Точно тръгвам за дскл и всички ми пишат...

"Варна са във ваканция до петък !!!! " :grin:

Remixa92
01-25-2011, 09:14
http://news.plovdiv24.bg/224564.html
йей 8-)
В най-неподходящия момент.И ся кво става, да беше от други ден.

kukuchev711
01-25-2011, 10:20
Супер жалко… Стара Загора пак няма да имаме ваканция… :( :( :(

tman
01-25-2011, 10:35
Да ни е честито Пловдив. :grin: Крайно време беше.

kukuchev711
01-25-2011, 10:52
А нещо за Стара Загора? Или само ние няма да имаме ваканция? ЕБАХТИ

iiordanova
01-25-2011, 10:59
:grin: Търновците сме ваканция най-накрая.
Според мен трябва да пуснат всички училища в България в грипна ваканция. :) Дано до ден - два и това стане.

BlackEyedPeas
01-25-2011, 11:01
Апфф... значи Старозагорците пак сме прецакани :booooomb: Днеска вече оформиха по АБСОЛЮТНО всички предмети, к'во толкова ще стане ако ни пуснат?? В класа има толкова болни, но идват за да не изпускат материял.

blue_ice
01-25-2011, 11:02
оооо най-накрая Варнааа :grin: да ни е честито варненци :grin: :grin: :grin:

kukuchev711
01-25-2011, 11:10
И Стара Загора искаме ваканция, де, НЕ Е ЧЕСТНО! Едни почиват, други си скъсват гъзовете от учене! СУПЕР ТЪПА РАБОТА! К’во ще им стане ако си починем 5 дни? Ще се скъсат вече…… Идиоти.

koki94
01-25-2011, 11:13
В Козлодуй също се правят на интересни. Не достигали 15 човека :)

Monnie
01-25-2011, 11:18
Във Варна днес най-сетне обявиха ваканция.. :grin: На училище сме чак във вторник,освен ако не решат да я увеличат. :)

SiSi7yYy
01-25-2011, 11:26
Старозагорци искаме ваканция има НЯМА .. :booooomb: :booooomb: както винаги - най - прецакани :booooomb:

kukuchev711
01-25-2011, 11:28
Старозагорци искаме ваканция има НЯМА .. :booooomb: :booooomb: както винаги - най - прецакани :booooomb:
Да. Ние пак ще учим! Почти всички градове са във ваканция, а голям град като Стара Загора не е. Е, това вече не е честно! ИСКАМЕ ВАКАНЦИЯ! :booooomb: :booooomb: :booooomb:

SiSi7yYy
01-25-2011, 11:30
Старозагорци искаме ваканция има НЯМА .. :booooomb: :booooomb: както винаги - най - прецакани :booooomb:
Да. Ние пак ще учим! Почти всички градове са във ваканция, а голям град като Стара Загора не е. Е, това вече не е честно! ИСКАМЕ ВАКАНЦИЯ! :booooomb: :booooomb: :booooomb:

ако продължава да няма болни .. или поне в моя клас няма :D 20 от 20 в час .. само ходя до тъпото 6-то .. мързи ме вече :booooomb: :booooomb: :D

kukuchev711
01-25-2011, 11:32
Старозагорци искаме ваканция има НЯМА .. :booooomb: :booooomb: както винаги - най - прецакани :booooomb:
Да. Ние пак ще учим! Почти всички градове са във ваканция, а голям град като Стара Загора не е. Е, това вече не е честно! ИСКАМЕ ВАКАНЦИЯ! :booooomb: :booooomb: :booooomb:

ако продължава да няма болни .. или поне в моя клас няма :D 20 от 20 в час .. само ходя до тъпото 6-то .. мързи ме вече :booooomb: :booooomb: :D
И аз съм от 6-то. :) Кой клас си?

SiSi7yYy
01-25-2011, 11:34
7 клас :D :D нека да пазим в тайна паралелката :D

Inspektura43
01-25-2011, 11:36
А нещо за Ямбол?Знаете ли?Или пак ще сме най-прецакани...както винаги. :(

kukuchev711
01-25-2011, 12:09
…… Значи за Стара Загора няма да има… Жалко…
Ем, приятна ваканция на всички. ;)

SeXyMaCka
01-25-2011, 12:21
Честита грипна ваканця на всички варненци :)

http://www.btv.bg/news/zdraveopazvane/story/1704007910-Obyaviha_gripna_epidemiya_i_vav_Varna.html

BlackEyedPeas
01-25-2011, 12:43
'Бах му мамата, днеска нарочно ходих в най-големия студ с къси ракави и ей ся ходя при лекарката и не ми даде бележка :booooomb: :booooomb: :booooomb: МАМКА МУ! Утре пак ще ходя на даскало, да му се невиди! Пак ще ходя с къс ракава, няма пък, докато не ми даде бележка аз няма да се отдръпна назад!

kik7
01-25-2011, 12:47
Старозагорци искаме ваканция има НЯМА .. :booooomb: :booooomb: както винаги - най - прецакани :booooomb:
Да. Ние пак ще учим! Почти всички градове са във ваканция, а голям град като Стара Загора не е. Е, това вече не е честно! ИСКАМЕ ВАКАНЦИЯ! :booooomb: :booooomb: :booooomb:

ако продължава да няма болни .. или поне в моя клас няма :D 20 от 20 в час .. само ходя до тъпото 6-то .. мързи ме вече :booooomb: :booooomb: :D
И аз съм от 6-то. :) Кой клас си?

и аз съм от 6-то :lol: :lol: :lol: 7 клас :D

Infinity
01-25-2011, 12:55
Аз пък вече си карам втори ден перфектна ваканцийка ! 8)
Остави ми САМО още седмица. 8) :lol: 8-)

mecheeeee
01-25-2011, 12:58
Аз пък вече си карам втори ден перфектна ваканцийка ! 8)
и аз :) но защото съм болна :(

anonymous708973
01-25-2011, 13:11
http://news.plovdiv24.bg/224564.html
йей 8-)
В най-неподходящия момент.И ся кво става, да беше от други ден.

Да. Егати... Майка й на химичката...

zlatit0o
01-25-2011, 13:19
Айде бее.. в Димитровград няма ли да ни пускат вече.. :-x :x :-x :x :-x :-x :x :x :-x :-x :x :x :-x :-x :-x :-x :x :x :x :x :-x :x :-x :x

Concussion
01-25-2011, 15:10
Айде, уеее!!! :-x Цяла България е във ваканция, мама ви! Пускайте ни и нас... Не стига че има хиляда болни (повечето от които ходят за да не изпускат материала, обаче не могат да си вдигнат главата от чина, щото имат температура и им е лошо), не стига, че навън е -20 градуса....... КВО ЧАКАТЕ!?!?!?! :-x

SiSi7yYy
01-25-2011, 15:13
Айде, уеее!!! :-x Цяла България е във ваканция, мама ви! Пускайте ни и нас... Не стига че има хиляда болни (повечето от които ходят за да не изпускат материала, обаче не могат да си вдигнат главата от чина, щото имат температура и им е лошо), не стига, че навън е -20 градуса....... КВО ЧАКАТЕ!?!?!?! :-x

И аз това казвам ама кой ме слуша :lol:

Concussion
01-25-2011, 15:33
Вие как мислите, дали от утре в Старозагорска област ще има грипна? Вече в толкова общини до нас обявиха, би трябвало и нас да ни пускат вече. :booooomb:

jujifinka
01-25-2011, 15:42
Вие как мислите, дали от утре в Старозагорска област ще има грипна? Вече в толкова общини до нас обявиха, би трябвало и нас да ни пускат вече. :booooomb:

щом в пловдив пуснаха .. абе старозагорците можем да се молим само на бог .. :D ако утре не дадат .. то значи изобщо няма да дадат .. ;д

SiSi7yYy
01-25-2011, 15:55
Вие как мислите, дали от утре в Старозагорска област ще има грипна? Вече в толкова общини до нас обявиха, би трябвало и нас да ни пускат вече. :booooomb:

щом в пловдив пуснаха .. абе старозагорците можем да се молим само на бог .. :D ако утре не дадат .. то значи изобщо няма да дадат .. ;д

искам ваканция :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Concussion
01-25-2011, 15:58
Чухте ли преди малко в анонса на БТВ новините к'во казаха? :booooomb: "Ще има ли обявена национална грипна ваканция или минусовите температури ще попречат на грипа?" :booooomb: :booooomb: :booooomb: НЕ Е ЧЕСТНООО!!!! :-x

zlatit0o
01-25-2011, 16:00
Вие как мислите, дали от утре в Старозагорска област ще има грипна? Вече в толкова общини до нас обявиха, би трябвало и нас да ни пускат вече. :booooomb:

Дано :x :x побърквам се с мисълта, че половин държава спи апък аз трябва да ставам в 7:00 сутринта ЕДВАМ, ЕДВАМ.. от нашия клас отсъстват 7-8човека и около още 5 болни, които са отличници и болни, здрави винаги идват за да не изпускат :-x :-x ГРр ще се побъркам вечееее ДАЙТЕ НАЦИОНАЛНА ВАКАНЦИЯ, ЗА БОГААА!!! :-x :-x :-x :x :x

zlatit0o
01-25-2011, 16:03
Сега съм си пуснала новините и чакам... да видим какво ще кажат за ваканциите :-x

Teenprblem
01-25-2011, 16:12
Незнам какво да кажа...в Русе дали ще ни пуснат :-x :cry: Моля ви молете се и вие ..да има [ за тези който са от Русе най - вече ]

Мога само да се надявам ! :(

iliyanst
01-25-2011, 16:14
Дано обяват в цяла България, а не само в някой области! И аз искам ваканция! :x

Teenprblem
01-25-2011, 16:16
Дано обяват в цяла България, а не само в някой области! И аз искам ваканция! :x


Дано,дано :x

BlackEyedPeas
01-25-2011, 16:17
Абе аз вече се отказах да вярвам, че някой точно нас ще ни пусне. То е ясно, че ще си ходим на даскало. На никой не му пука особенно кой ходи и кой не :booooomb:

zlatit0o
01-25-2011, 16:22
По новините казаха, че до края на седмицата се очаква в цяла БГ да има грипна... ДАНО

iliyanst
01-25-2011, 16:24
Лелеее супер. Дано наистина да се обяви! Стискам палци!

Concussion
01-25-2011, 16:27
По новините казаха, че до края на седмицата се очаква в цяла БГ да има грипна... ДАНО

Казаха, че грипът ще се разпространи, а не че цяла България ще има ваканция! С тези минусови температури не знам как ще се разпространи... А и да ни пуснат, ще почиваме само един ден, докато в София и др. градове са по цяла седмица. :-x

RaisedOnRock
01-25-2011, 16:36
Пловдив сме във ваканция... :D :-P 8-) суууууууууууууупер :lol:

Wafrey
01-25-2011, 16:44
Сега съм си пуснала новините и чакам... да видим какво ще кажат за ваканциите :-x

Няма да е няма да имаме ваканция :-x ти иначе къде учиш в ПМГ-то ли :P

Chemical
01-25-2011, 16:50
тъкмо си взех бележка
до края на седмицата,
а те ще обявяват грипна. :lol:
а за момичето,
в Русе са казали,
че до края на тази седмица ще има грипна епидемия.
За ваканция не съм сигурна,
възможно е началото на срока. 8-)

TvoetoSlanchice
01-25-2011, 16:55
Честито ни на нас, Пловдивчани :-D :-D :-D :-D :-D
Старозагорци, надявам се и вас де ви пуснат. :smt023

Preshlen
01-25-2011, 16:59
Ами ако утре не ни пуснат в Стара Загора няма да ни пуснат изобщо!

fenche22
01-25-2011, 17:04
Старозагорци искаме ваканция има НЯМА .. :booooomb: :booooomb: както винаги - най - прецакани :booooomb:
Да. Ние пак ще учим! Почти всички градове са във ваканция, а голям град като Стара Загора не е. Е, това вече не е честно! ИСКАМЕ ВАКАНЦИЯ! :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Искрено ви съчувствам, но аз съм от Сливен и тук се правят на интересни, решили че няма смисъл и вече дори не идват да взимат бройка на учениците :lol: :lol: :lol: ... Нямам думи, едната част от страната ще почива, другата не, освен в България, няма къде другаде да се случи! :)

Wafrey
01-25-2011, 17:14
Старозагорци искаме ваканция има НЯМА .. :booooomb: :booooomb: както винаги - най - прецакани :booooomb:
Да. Ние пак ще учим! Почти всички градове са във ваканция, а голям град като Стара Загора не е. Е, това вече не е честно! ИСКАМЕ ВАКАНЦИЯ! :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Искрено ви съчувствам, но аз съм от Сливен и тук се правят на интересни, решили че няма смисъл и вече дори не идват да взимат бройка на учениците :lol: :lol: :lol: ... Нямам думи, едната част от страната ще почива, другата не, освен в България, няма къде другаде да се случи! :)

Да много ясно :-x Тази тъпотия може само в БЪЛГАРИЯ да се види :-x в моя клас има много болни , дори класната е болна :D а те какво чакат да се поболеем всички и тогава да ни пуснат във ваканция като ще пускат София , Варна и Пловдив какво им пречи да пуснат всички :-x :-x за поред път доказаха че са цигани :-x

iliyanst
01-25-2011, 17:25
Съгласен съм с горе написаното! Наистина доказаха, че са цигани. Мислят си, че като не ни пуснат във ваканция и вече са "ВЕЛИКИ". Това, че зависи нещо от тях не ги прави нещо повече от обикновенни хора. :-x :x

fenche22
01-25-2011, 17:27
Какво да ви кажа ... Едните в началото на февруари ще са още първи срок, другите (като нас) ще са втори срок ... добре че сроковете са само два, иначе щяха да измислят начин и третия да го объркат някак :lol: :lol: :lol: :lol: Трябваше спокойно да дадат една седмица ваканция на ЦЯЛАТА страна, ПРЕДИ грипът да се разпространи, сега нито щеше да има проблеми с оформянето на оценките, нито щяха да идват болни хора по основните училища, или гимназиите. Думите за излишни, просто това е БЪЛГАРИЯ!! :?

jujifinka
01-25-2011, 17:29
от София е тръгнало и сега е в Пловдив и после идва в Стз класната казва че лекарите тъй казали и после ще почне в източна бг .. а иначе дано има национална .. :) утре е денят .. 12:00 - БТВ ще кажат дали стз ще имат ваканция .. ;д

Wafrey
01-25-2011, 17:30
Сега съм убеден , че от другата седмица ще сме в грипна :) и както винаги София ще намажат със 2 седмици грипна :-x :-x Някой да знае нещо за Димитровград .. дали ще ни пуснат до петък :o

fenche22
01-25-2011, 17:33
Сега съм убеден , че от другата седмица ще сме в грипна :) и както винаги София ще намажат със 2 седмици грипна :-x :-x Някой да знае нещо за Димитровград .. дали ще ни пуснат до петък :o
Пловдив изгърмя и сега се отива и в източната част на страната-ще ви пуснат, но не се знае кога.

iliyanst
01-25-2011, 17:33
Ако в Стара Загора обяват грипна ваканция би трябвало и в Сливен също. Ако някой знае нещо за Сливен да пише. Благодаря предварително!

Concussion
01-25-2011, 17:35
Еми чул ви Господ, дано да обявят национална ваканция и всички да ни пуснат, не само някои, а останалата част - болни - неболни - на училище.

П.С. Наистина ли утре в 12:00 ще кажат дали област Стара Загора е във ваканция?

jujifinka
01-25-2011, 17:45
Еми чул ви Господ, дано да обявят национална ваканция и всички да ни пуснат, не само някои, а останалата част - болни - неболни - на училище.

П.С. Наистина ли утре в 12:00 ще кажат дали област Стара Загора е във ваканция?

ами класната ни каза да ги гледаме .. защото сме 2ра смяна и каза че ако обявят грипна изобщо да не идваме за да не ни се обажда тя :(

jujifinka
01-25-2011, 17:49
Сега съм убеден , че от другата седмица ще сме в грипна :) и както винаги София ще намажат със 2 седмици грипна :-x :-x Някой да знае нещо за Димитровград .. дали ще ни пуснат до петък :o

Пускат ли Стара Загора - пускат Димитровград

Concussion
01-25-2011, 17:50
Еми чул ви Господ, дано да обявят национална ваканция и всички да ни пуснат, не само някои, а останалата част - болни - неболни - на училище.

П.С. Наистина ли утре в 12:00 ще кажат дали област Стара Загора е във ваканция?

ами класната ни каза да ги гледаме .. защото сме 2ра смяна и каза че ако обявят грипна изобщо да не идваме за да не ни се обажда тя :(

Ами аз няма как да ги гледам тъй като тогава съм на училище, но ако стане нещо такова сигурно ще ни кажат да си ходим. Пфф, дай Боже!

Concussion
01-25-2011, 17:51
Сега съм убеден , че от другата седмица ще сме в грипна :) и както винаги София ще намажат със 2 седмици грипна :-x :-x Някой да знае нещо за Димитровград .. дали ще ни пуснат до петък :o

Пускат ли Стара Загора - пускат Димитровград

А Казанлък? :(

fenche22
01-25-2011, 17:55
Сега съм убеден , че от другата седмица ще сме в грипна :) и както винаги София ще намажат със 2 седмици грипна :-x :-x Някой да знае нещо за Димитровград .. дали ще ни пуснат до петък :o

Пускат ли Стара Загора - пускат Димитровград

А Казанлък? :(

Естествено, нали Казанлък е в Старозагорска област!! - Не ме бива много в географията, но тук мисля че оцелих :lol: :lol:
Спокойно ако в една област обявят епидемия, по-малките градове от там също ще почиват.

jujifinka
01-25-2011, 18:01
[quote=Wafrey]Сега съм убеден , че от другата седмица ще сме в грипна :) и както винаги София ще намажат със 2 седмици грипна :-x :-x Някой да знае нещо за Димитровград .. дали ще ни пуснат до петък :o

Пускат ли Стара Загора - пускат Димитровград

А Казанлък? :([/quote

ами може да я обявят по рано .. например към 9 часа ;д но не се знае .. абе само надеждата остана .. :D

Wafrey
01-25-2011, 18:06
Хайде бе да ни пускат хем те ще починат :D :D

BaffaLsc
01-25-2011, 18:08
Друго си е да се мързелува вкъщи.. 8)

LuD_i_SaVaRsHeN
01-25-2011, 18:12
Офффффф и нас не ни пускат (Разград) а от моя клас са около 7-8 човека на даскало (от 18) ..

Wafrey
01-25-2011, 18:18
В моя клас сме 22 от 26 малко сме но от другите класове са много болните (Димитровград)

jujifinka
01-25-2011, 18:25
В нашия сме 17 от 21 човека ,, 4 човека ги няма .. но в другите класове са повече .. тея дето са първа смяна 9,10,11 клас ни правят отсъствията ;д те бягат от часовете и казват че имали грип ;д

Martio
01-25-2011, 18:52
Оффф дано обявят национална, защото те ако обявят епидемия в Стара Загора, естествено както всяка година, тези от пето основно ще ходят докато обявят национална ваканция, а от другите училище ще почиват. Сега остава утре да се побъркам от учене (ще ме изпитват) и накрая да обявят ваканция :D.

fenche22
01-25-2011, 18:55
Сега остава утре да се побъркам от учене (ще ме изпитват) и накрая да обявят ваканция :D.
Хахахаха и аз съм същата работа :lol: :lol: :lol:

Wafrey
01-25-2011, 18:57
Нас вече ни оформиха :) Сега вече само си чакаме ваканцията и тва е :grin: :grin: :grin:

fenche22
01-25-2011, 19:02
Нас вече ни оформиха :) Сега вече само си чакаме ваканцията и тва е :grin: :grin: :grin:
Кой клас си? :)