PDA

View Full Version : Странна вечер?!



m00nlight
01-19-2011, 16:12
Здрастии... :-) Искам да ви попитам случвало ли си ви е нещо странно тази вечер? Аз се събудих първо към 1и 30 и мислех е сме 7 и се приготвих за училище и уж да излизам майка ми ме усети и ме попита какво става и аз пак си легнах към 5 пак се събудих обаче вече си имах 1 наум :lol: Но казвам ви наистина беше много странно... имах чувството че беше 7 и дори като погледнах часовника ми се стори така! Още по-странното беше, че когато влизах в училище чух едно момиче да разказва, че се било събудило към 1и 30 -2 часа и почнало да се приготвя... пък и една приятелка също каза че се чувствала някакво много странно и не спала изобщо добре, но пък се събудила адскии отпочинала;д :?: Чудя се дали има някаква връзка между всичко това и защо се случи? :? Искам и да попитам знаете ли за някакви свръхестествени събития които да са се случвали на тази дата? :lol: Пишете пък да разбера какво е станало :) 8-)

whitebunny
01-19-2011, 16:18
помня че гледах един такъв филм но не помня кой няколко деца се събуждат към 2 часа сутринта и отиват на училище май нещо такова беше

KaPrIzZcHeTo
01-19-2011, 17:35
И на мен ми се случи събудих се в 1:30 с мисалта да ходя на училище въпреки ,че съм болна и няма да ходя 1 седмица после се събудих в 7 пак с тази мисал и пак си легнах .. :)

BlackEyedPeas
01-19-2011, 17:42
Грешен раздел!

Gamedzilla
01-20-2011, 06:53
Спрете Дрогата... 8-)

ch0c0late44
01-20-2011, 13:24
Нормално е.То като си си наумил непременно да станеш в определен час и само за това мислиш,се събуждаш по-рано и мислиш че вече е сутрин :D Случвало ми се е и на мен.В 3 през нощта се събудих с мисълта че е 6 и половина,облякох се и дори не си погледнах часа 8-)