PDA

View Full Version : Приятелство между момче и момиче



rumcho
01-19-2011, 19:14
Днес с моя приятелка спорихме възможно ли е приятелството между момче и момиче говорим за НАЙ-добри приятели не просто познати или в обща компания.Според мен винаги се изграждат по-серизони чувства :neutral: :-o

Предварително се извинявам ако темата се повтаря

MarkKnight
01-19-2011, 19:22
Възможно е бе човек...

lunichkataaa
01-19-2011, 19:50
Естествено, че е възможно. Даже е по-добре най-добър приятел момче, отколкото момиче.

cinderella_gugutka
01-19-2011, 20:11
НЕвъзможно

fUcKsMiLe
01-19-2011, 20:52
Всичко е възможно.. :)

bebsynkaa17
01-19-2011, 20:55
аз лично винаги съм предпочитала да споделям с момче, отколкото с момиче , защото първото което е момчето няма за какво да ти завижда , докато при момичетата това е често срещано явление .... дори да не го показват момичетата са изпълнени със злоба и завист... рядко може да се срещне истинско приятелство м/у две момичета...
проблема при мен е че няколко пъти се сближавам към някое момче ,което не харесвам на външен вид , но ми харесва самия му начин на разсъждение в последствие той започва да се привързва иииииии това приятелство се разпада , защоото в самото начало аз съм се настроила към него като "приятел" и когато въпросния реши че това приятелство може да прерастне в люов ... всичко се счупва иии накрая нито приятелство нито любов.. поне при мен така се получи .. но въпреки това може да има и изключения така че всичко е възможно ;)

xXcrazygirlXx
01-19-2011, 21:23
дали има, да може да се каже. но мога и да ти разкажа какво стана и става в момента с мен. познавам едно момче от както сме се родили. израснахме заедно и сме в един клас. той е единственото момче, което ме разбира и мога да му споделям всичко. проблема е , че го харесвам. най-гадното беше преди 2 седмици, когато заради моите "най-добри приятелки" той разбра това. е, объркващо е когато го прие толкова спокойно без да каже нещо и продължава да се държи както преди. нз дали ме харесва или не. наистина е подлудяващо!!!!!!
-------ИЗВОД: Има приятелство, но в повечето случаи за едната ( или двете страни) прераства в нещо повече.------

anonimchetou
01-20-2011, 05:32
Невъзмможно е ; )

niq17
01-20-2011, 05:46
и аз мсиля, че е невъзможно, смисъл разно или късно се заформят други чувства :)

n3zabrawiimaa
01-20-2011, 06:14
Ще ви застрелям, поредната такава тема!
Иначе, много ясно, че е възможно.. най-добрия ми приятел е момче и ми е помагал и е бил до мен, докато всички други момичета въртят интриги..

someonerandom
01-20-2011, 07:25
В колко теми трябва да ви се обясни,че е възможно?

psych0
01-20-2011, 07:30
възможно е, най-добрият ми приятел е момче.
няма други чувства между нас, освен приятелски.
така, че е възможно.

DNA
01-20-2011, 09:42
Възможно е през крив макарон... Дори и да си мислите, че сте само приятели след време се изграждат чувства. Бъдете приятели няколко години, после приятелството се превръща за единия в нещо повече и един от 2мата "приятели" е винаги наранен. Понякога и 2мата започват да изпитват велечение един към друг след което се стига до COUPLE. Между момче и момиче може да има само лицемерие, или приятелство, но до един момент. Приятел значи да си редовно до човека, да му помагаш при нужда от помощ, да му споделяш и тнт... все едно да сте от един и същ пол. Неможе примерно момичето да прави нещо за момчето, защото му е приятел, а момчето да прави нещо за момичето защото има чувства към нея. Голямо разминаване има, тая дума приятел я използвате като "обичам те" за здравей, здрасти. Има разлика между познати и приятели. Единия е ключ другия е ключалка, няма други вариации.

Sexy_boy_94
01-20-2011, 10:03
Ествено че може.. Най-добрата ми приятелка е момиче.. В днешно време никой не мисли за другия.. Всеки мисли само за себе си.. Просто плюса най-добрият ти приятел да е от другия пол е , че няма да има някаква конкуренция между вас.. Силно изразена е женската завист и злоба в приятелства м/у момичета.. А вече и между момчета.. Цаката му е да разчиташ повече на себе си от колко на другите.. Просто няма на кой да разчиташ особено с тия сайтове за запознанства фейсбук , импулс и тем подобни.. Където0 най -големите боклуци са супер вървежни , правежи и кифли :D .. Много малко истински хора останаха .. :o

TranceMusic
01-20-2011, 11:12
Възможно,но рядко срещано :)

BaffaLsc
01-20-2011, 11:22
Възможно е.. само, дето в повечето случаи от едната страна винаги има по силни чувства.. НЕ приятелски ;)

GossipGirl89
01-20-2011, 11:26
За пореден път - възможно е.
Смея да твърдя, че в момента две момчета са ми най-добри и истински приятели. И приятелството ми с тях е много по-добро и силно от всичките приятелства с момичета, които съм имала...

babity
01-20-2011, 11:53
Най - близкият ми приятел от университета е момче. И за ваше сведение сме се виждали голи, оценяваме достойнствата си, но не сме имали физически контакт и няма да имаме. Усещането за близост, повече от ръкостискане е странно и неуместно и за двама ни.

dedodekster
01-20-2011, 16:44
Не знам дали е възможно в общия случай, но поне при мен съществува: даже мина и през фазата с любовта. С въпросното момиче се познаваме вече седем години и две от тях ходихме. Първоначално чувствата и от моя и от нейна страна бяха само приятелски. После аз се влюбих, но тъй като не исках да губя това приятелство се стараех да не го показвам. Дойде един момент когато се забихме, тръгнахме и както вече казах - бяхме 2 години заедно. След това се разделихме и 2-3 месеца подържахме минимален контакт. В крайна сметка проведохме няколко раговора от които стана ясно, че интимните чувства са отшумели, но обичта и доверието, които изградихме през тези години ни позволяват да сме приятели след всичко. И така и досега - и двата имаме чоек до себе си, щастливи сме с него/нея и прителството между нас става все по-силно :)

umri
01-20-2011, 17:26
Ще ви застрелям, поредната такава тема!
Иначе, много ясно, че е възможно.. най-добрия ми приятел е момче и ми е помагал и е бил до мен, докато всички други момичета въртят интриги..

И тук е моментът да се сетиш за рекламата на Спрайт.

TheShark
01-21-2011, 07:43
При мен се е случвало ,но рано или късно някой от 2мата е започвал да харесва другия.И според мен може ,но е трудно и рядко срещано;)

mincheto
01-21-2011, 07:52
Възможно е.
Даже,според мен момчетата са по-добри приятели,от момичетата....
При нас,момичетата ВИНАГИ има интриги,сплетни..както и завист.

VampireLover3
01-21-2011, 07:58
Възможно е,но идва един момент в който единия започва да изпитва по силни чувства от другия. :)

FromAutumToAshes
01-21-2011, 09:10
Много ясно, че е възможно. Има 1-2 момичета с които съм в много добри отношения, споделяне и прочие. Отделно и един приятел спокойно мога да кажа, че е най-близък с едното от тези момичета.

П.С. - Спрете да пишете с такива пъстри цветове, взима му се акъла на човек докато го прочете :-x

mercedes190
01-21-2011, 12:40
Вазможно е ако примерно момчето е гей ,защото ако не един от двамта далбоко в себеси иска нещо повече от приателство .
Така ,че аз казвам че е НЕВАЗМОЖНО !! :D

lubomirky
01-21-2011, 12:53
Ще ви застрелям, поредната такава тема!
Иначе, много ясно, че е възможно.. най-добрия ми приятел е момче и ми е помагал и е бил до мен, докато всички други момичета въртят интриги..

И тук е моментът да се сетиш за рекламата на Спрайт.

мда. възможно е, ако момичето е грозно.

DeVilTerroR
01-21-2011, 15:06
Много трудно ! Много често приятелските чувства се превръщат в нещо по-силно .

Galinskii
01-21-2011, 15:25
Всъщност както повечето и аз съм на мнение че голям процент от случайте една от двете страни започва да се влюбва, и това до известна степен природно се обяснява с факта че една жена може да гледа на мъж като на приятел, но за един мъж всяка жена, коя по-малко, коя повече, представлява обект на желанията му. Особено в тийнейджърските годинни е особено често срещано явление. И накрая като извод от личен опит бих казал, че такова приятелство трудно би могло да същестува макар и с малки изключения.

rumsss
01-21-2011, 16:02
ЪЪм .. по-нагоре се споменаваше,че не можеш да намериш приятел в интернет .. или нещо подобно ... въпроса е там,че от моя гледна точка можеш ... защо точно в тоя скапан Фейсбук намерих човек,който дори и не предполагах,че съществува ... и ето,че сега е най-добрият ми приятел !!!

againstyou
01-22-2011, 15:07
Факт е,че момчетата са много по-добри приятели от момичетата.Момче мисля че няма да ме предаде до толкова,а в нас момичетата има доста злоба.Ами да .. може да има просто приятелство,но никога не е сигурно,че това няма да се превърне в нещо повече.Все пак много най-добри приятели,са станали гаджета,защото в една добра връзка трябва да има приятелство,споделяне,дове рие.

dary96
02-04-2011, 17:31
]Не съм съгласен има приятелство между момче и момиче.Имам много добра приятелка няма да ви кажа име но,то не е важно,важното е,че сме приятели споделяме си всичко и никой не си е помислял нещо друго за другия.Познавам я от 6 месеца,но приятел в нужда се познава!!!
Не е важно дали си момче или момиче важно е какъв си!!!

elki4ka
02-04-2011, 17:40
Може ,разбира се .Аз съм приятелка с едно момче от много години.Толкова сме свикнали заедно ,но не мисля че ще прерастне в нещо повече.Зависи от хората :)

RaisedOnRock
02-04-2011, 18:21
1.Няма невъзможни работи.
По темата:Да,може.
Винаги по-добре съм се разбирала с момчета.С повечето момичета дори и сега не намирам общи интереси и теми за разговор.
Един от най-добрите ми приятели преди беше момче.Никога не съм го харесвала,както и той мен.Може би и това,че ми беше братовчед имаше значение...Но както и да е,като брат ми е просто и няма как да изпитвам нещо повече.Жалко,че вече не се виждаме толкова често.

Мнението ми е твърдо да.

elenka3
02-04-2011, 18:42
Възможно е през крив макарон... Дори и да си мислите, че сте само приятели след време се изграждат чувства. Бъдете приятели няколко години, после приятелството се превръща за единия в нещо повече и един от 2мата "приятели" е винаги наранен. Понякога и 2мата започват да изпитват велечение един към друг след което се стига до COUPLE. Между момче и момиче може да има само лицемерие, или приятелство, но до един момент. Приятел значи да си редовно до човека, да му помагаш при нужда от помощ, да му споделяш и тнт... все едно да сте от един и същ пол. Неможе примерно момичето да прави нещо за момчето, защото му е приятел, а момчето да прави нещо за момичето защото има чувства към нея. Голямо разминаване има, тая дума приятел я използвате като "обичам те" за здравей, здрасти. Има разлика между познати и приятели. Единия е ключ другия е ключалка, няма други вариации.

съгласнаа

YourBlueEyes
02-04-2011, 18:56
Много рядко :))))

Monnie
02-04-2011, 19:02
Дам..Мисля,че е възможно

RaisedOnRock
02-04-2011, 19:41
Възможно е през крив макарон... Дори и да си мислите, че сте само приятели след време се изграждат чувства. Бъдете приятели няколко години, после приятелството се превръща за единия в нещо повече и един от 2мата "приятели" е винаги наранен. Понякога и 2мата започват да изпитват велечение един към друг след което се стига до COUPLE. Между момче и момиче може да има само лицемерие, или приятелство, но до един момент. Приятел значи да си редовно до човека, да му помагаш при нужда от помощ, да му споделяш и тнт... все едно да сте от един и същ пол. Неможе примерно момичето да прави нещо за момчето, защото му е приятел, а момчето да прави нещо за момичето защото има чувства към нея. Голямо разминаване има, тая дума приятел я използвате като "обичам те" за здравей, здрасти. Има разлика между познати и приятели. Единия е ключ другия е ключалка, няма други вариации.

съгласнаа

Пхах :lol: .Глупости.

tuzaro
02-04-2011, 19:47
нема такъв филм

gogo4o4o
02-04-2011, 19:53
Tц, почти винаги има чувства и почти винаги са едностранни. Най-добри приятели не могат да са.

sexyt0o
02-04-2011, 19:55
да ест.... бффто ми е момче :P

VaMpiRKaTaaa
02-05-2011, 05:27
Възможно е.
Повечето ми най-добри приятели са момчета.
Имам само 2най-добри приятелки.

CookieJar
02-05-2011, 07:15
Винаги съм си мечтала да имам приятел момче. Квото и да си говорим, момчетата са много по-добри приятели :) До скоро не ми се получаваше, защото рано или късно природата на момчето си казваше думата :D Но в момента мога спокойно да кажа, че имам приятели момчета, макар да не са много, за които съм сигурна, че са наясно с това, че са ми само приятели :) :grin:

anonymous708973
02-05-2011, 07:25
Повечето (да не кажа 80%) от добрите ми приятели са момчета. Най-добрият ми приятел беше решил, че ме харесва преди година (познаваме се от две), обаче след като мина известно време и стигна до извода, че не искам да излизам с него, всичко стана просто приятелско.
Влади от форума (Валдес) е ... не мога да опиша връзката си с тоя човек. Както един образ се изрази, той е аз с пенис 8-) Супер еднакви сме, имаме еднакви възгледи за 99% от нещата, дискутирали сме с часове разни неща и си спорим възпитано.

Като цяло, по-лесно се разбирам и говоря с момчета. Няма шашми, интриги, недомлъвки. Всичко е кратко и ясно. :)

DREAM95
02-05-2011, 08:42
Разбира се.Но честно казано сексът разваля приятелсвото,става дума за най-добри приятели.А при гаджетата е точно обратното сексът сближава...

Ssummerjam
02-05-2011, 09:32
Пф, тая тема се дъвче откак свят светува. :?

Zoki
02-05-2011, 20:58
Според мен е възможно приятелството между момиче и момче стига чувствата да са си само приятелски, защото както казаха по-горе сексът разваля всичко.

subdamov
02-05-2011, 21:38
Поне давайте примери и се аргументирайте като заставате зад едната или другата позиция.

Според мен е възможно.

Защо? Защото го преживях.Преди да вляза в гимназия се запознах с едно момиче посредством друга моя приятелка.Беше сладка,дребничка на ръст и говореше тихо.Eто,че влязохме в гимназия и изненада - беше в моя клас.Започнахме да си общуваме по-често,правих и малки подаръчета и така минаваха дните.Тя си намери приятел след няколко опита с други момчета,но Аз не ревнувам от сегашният и приятел просто,защото я приемам много повече като приятелка колкото и странно да Ви се струва на някои от вас читатели.

Лятото дойде след 9-ти клас.Не се бяхме виждали нито веднъж,но по Skype се чувахме често дори всеки ден да не кажа.Беше самотна,защото нейния приятел го нямаше в града и се виждаха един път в седмицата.Тя беше затворено момиче макар и популярна сред връстниците.Започна училище и след толкова копнежи да я видя отново след лятото Аз изпитах нещо към нея (повтарям пак - не ревнувам от гаджето и,но се дразня,когато примерно някой седне до нея от другите авери) и ставаше все по зле.

Най-голямата ми грешка,за която и до ден днешен съжалявам,е че и казах че имам някаква страст към нея - беше шокирана и не можеше да повярва...загубих я...вече не си говорим в междучасията,не сядаме заедно и едва днес си писахме малко в скайп-чето за пръв път от...2 месеца и половина.

За първи път в живота си осъзнах какво съм загубил и какво не оцених,а именно какъв приятел имах до себе си.

LightningMcQueen
02-05-2011, 21:46
Възможно е, което не значи, че няма тръпка на моменти.

Правило е момчетата да споделят съкровеннно с момичета и момичетата да се доверяват за най-дълбоките си тайни на момчетата.
Често защото е прекалено лесно да си легнат двама с дълбока душевна връзка не е и толкова интересно. Въпреки безбройните възможности и осезаемата близост на тръпката не се случва.

А, понякога се случва. И тогава по-правилния въпрос би следвало да е - дори да преспят заедно, какво значение има това? Че те са споделили нещо много по съкровенно от просто физическа близост, те са открили душите си един към друг.

П.С. Един виц малко по темата:).
"- Девствена съм, пазя се за съпругът ми като се омъжа.
- Ами като се пазиш, тогава само свирки и отзад...
- Дооообре!"

chemist9009
02-05-2011, 22:11
П.С. Един виц малко по темата:).
"- Девствена съм, пазя се за съпругът ми като се омъжа.
- Ами като се пазиш, тогава само свирки и отзад...
- Дооообре!"

кууулл :lol: :lol: 8) 8) :razz:

sweetpunk
02-05-2011, 22:24
До преди 2 месеца бих казала "ДА" на 100%, но сега бих се съгласила с това, че никога не е просто приятелство, единият винаги има чувства различни от тези на другия. При това положение нещата се усложняват и променят коренно. С "най - добрия" ми приятел (Д.) се познаваме от както се помня, израснала съм с него, от него знам повечето неща, който знам за живота, с него съм изградила голяма част от вижданията и убежденията. Никога не съм виждала в него човек с който мога да бъда нещо повече от приятелка. Знае абсолютно всичко за мен до най - малката подробност и след една къвга с гаджето ми, опитах да разкажа на Д., а той се обърна и ми каза, че не иска да знае нищо повече за любовния ми живот, освен ако не е свързан с него. Това ме прати в 3та глуха, просто седях незнаейки как да отговоря, никога не съм си мислела, че може да е влюбен в мен, никога, по никакъв начин не ми е показвал, че не иска от мен само приятелство и изведнъж ... Просто седях и гледах като трясната. Оттогава вече наистина не вярвам, че може да има само приятелство м/у момче и момиче, особено ако са много близки приятели, споделящи голяма част от живота, приятелите и спомените си :shock: :shock: :shock:

Ambitious
02-06-2011, 08:59
Не е възможно. Рано или късно все нещо изниква..

quexxe
02-06-2011, 09:07
Малко консвервативно настроена съм към подобни твърдения за приятелските отношения между двата пола.

LapencetoOo
03-11-2011, 20:06
Малко консвервативно настроена съм към подобни твърдения за приятелските отношения между двата пола.

И какъв е проблемът най–добрият приятел на едно момиче да е момче? Според мен в това няма нищо лошо, понякога момчетата могат да бъдат чудесни слушатели.

ForzaFelipe
03-11-2011, 20:59
Всичко е възможно.. :)

ceco9110
03-11-2011, 21:35
Разбирасе , че е възможно , просто трябва да мислиш с МОЗЪКА си не с нещо друго :) . Аз лично имам много добра приятелка и я възприемам само като такава и като сме си говорили тя споделя същото така , че ВЪЗМОЖНО Е :)))))

-/-
03-11-2011, 21:38
И може, и не може. Не мога да кажа, че не може, защото както някои хора споменаха - имаш 5-6 много добри пирятелства с човек от отсрещния пол, но само един от тях примерно след време започва да те привлича по някакъв начин. Нямаш подобни възгледи към другите. С тях си оставаш само приятел. Чувствата прирастват по някакъв начин, за мен е необяснимо, но ми се е случвало.

SomethingCorporate
03-12-2011, 06:21
Абсолютно НЕВЪЗМОЖНО! Аз имам 2 най-добри приятеля. Единият е влюбен в мен, а аз съм влюбена в другия..Просто не става, винаги изникват някакви чувства..ее може и да има изключения, но още не съм срещала такива :)

Lian4ety
03-12-2011, 08:35
Възможно е :) Именно моят най-добър приятел е момче и споделям всичко с него вече 2-3 години и няма нищо освен приятелство между нас. :)

Greshka
03-12-2011, 11:39
Преди време една приятелка имаше най-добър приятел момче.Споделяха си всичко.Обаче по едно време той започна да иска по - сериозна връзка.Тя беше обедена, че няма да се получи и го отблъсна за малко.После останаха приятели , но не беше същото. :)

L1n4e7o
03-14-2011, 11:16
Според мен пък може да съществува......имам 2-3 такива случая...преди сме били ''повече от приятели'' .. нещата не се получиха...отдалечихме се един от друг за известно време...а сега сме си всеки ден заеднооо .. :))))) или пък едно момче от класа ми...оо много ме радва товва дете бе... ;д винаги успява да ме накара да се усмихна... за това съм с два ръце, че може да съществува приятелство м/у момиче и момче и тъйкато изчетох всички мнения...не е нужно един от двамата да е грозен.. ;)

ivzzi
01-24-2012, 17:25
мда. възможно е, ако момичето е грозно.

neeeee samo deto e na gloria dushterqta

gabkaa...
01-24-2012, 17:32
възможно е...

lubovvv
01-24-2012, 18:55
Неможе, природата си казва думата.

BuBzzz
01-24-2012, 19:32
По принцип е възможно,но преди 2 години когато тръгнах с гаджето ми,най-добрия ми приятел изревнува доста може би,защото е имал не само приятелски чувства и се скарахме и от тогава сме само на Здрасти,но и по добре - не излезна добър човек :)

TheMan9191
01-24-2012, 19:35
Приятелството между момче и момиче е възможно, но само до някъде после единия се влюбва!

againstyou
01-24-2012, 19:45
Възможно е през крив макарон... Дори и да си мислите, че сте само приятели след време се изграждат чувства. Бъдете приятели няколко години, после приятелството се превръща за единия в нещо повече и един от 2мата "приятели" е винаги наранен. Понякога и 2мата започват да изпитват велечение един към друг след което се стига до COUPLE. Между момче и момиче може да има само лицемерие, или приятелство, но до един момент. Приятел значи да си редовно до човека, да му помагаш при нужда от помощ, да му споделяш и тнт... все едно да сте от един и същ пол. Неможе примерно момичето да прави нещо за момчето, защото му е приятел, а момчето да прави нещо за момичето защото има чувства към нея. Голямо разминаване има, тая дума приятел я използвате като "обичам те" за здравей, здрасти. Има разлика между познати и приятели. Единия е ключ другия е ключалка, няма други вариации.

Няма по-правилен пост.

DragonLady
01-24-2012, 20:13
Възможно е!!! Даже смея да твърдя, че мъжете са по добри приятели от жените, затова и повечето ми приятели са мъже.

BaffaLsc
01-25-2012, 15:06
Е, не знам к'во е, 'що е, аз лично смятам, че не е възможно,може би защото
не съм имала най - добър приятел момче, но от моя си гледна точка ,нещата се
развиват така,че рано или късно единият от двамата започва да изпитва някакви
по - сериозни чувства към другия.

BlueFace
01-25-2012, 15:06
It can be done!

balu4ka
01-25-2012, 20:46
Хм,абе всичко е възможно ,но то "приятелството " си е мит вече.Има как ,повечето ми приятели са били момчета,но наистина винаги от другата страна се е появявало нещо,но винаги си има изключения.

cwettunka
01-26-2012, 14:12
amiii az sym 50 na 50 :)) zashtoto weche sym patula ot pruqtellka .. naii-dobriqt mi priqtell [momche] mi kaza che me obicha, a predi towa az spodelqh wsiichko s nego ! sega imam samo ii edinstweno wqra samo na men !!

watergirlblue
01-28-2012, 15:40
Не съм сигурна, защото колкото приятели момчета имам всички очакват нещо повече...колкото и да са ми само приштели, те винаги накрая рухват...колкото и да ми се иска има много момчета дето страшно много държат на мен, но за съжаление нито едно от тях не иска да сме само прители...;ххх

thelover3
01-28-2012, 17:29
Да, възможно е. Даже в моя клас има 2 такива и какво? Не се харесват, просто да най-добри приятели. Само не разбирам защо повечето си мислите, че момичетата само завиждали и правели интриги. Доста момичета го правят, но едва ли, ако въпросното момиче ти е ИСТИНСКА приятелка би завиждала и правела интриги точно за теб. Така че... не мисля, че сте прави.

max964
01-15-2014, 17:21
разбира се че е възможно по-добре приятел момиче отколкото момче