PDA

View Full Version : СВЕТИ ВАЛЕНТИН : )



bebsynkaa17
01-19-2011, 19:58
Здравейте на всички : )
.. Свети Валентин наближава и много искам да изненадам приятеля си , но все още не съм измислила как... преди бяхме добри приятели , но по нататък пламнаха искри и ето ни сега сме заедно вече от половин година. През това време той ме е изненадвал по най - различни начини ... искам да измисля нещо с което наистина ще му покажа че го обичам , че държа на него и общо взето да си изкараме една хубава нощ заедно...
И така пиша тук за да се консултирам с някои по опитни в това отношение и да споделите какви изненади сте правили за Св.Валентин и да ми дадете някоя и друга идея как да зарадвам момчето ми ..
мерси предвалително :) :)

MaGuSs
01-19-2011, 20:13
че държа на него и общо взето да си изкараме една хубава нощ заедно...


Вечер а?Ем гледай няколко романтични филми и вземи идеите от тях.Инак аз ти предлагам ако живеете в някой крайморски град,вечерта да излезете по плажа,някво барче така,после към полунощ някъде да се отдалечите от светлините ,трябва да си вземеш някаква покривка,шампанско така ги набуташ в някаква раница или ако имаш толкова голяма дамска чанта и вече на татъка кот ще да става... лягате на покривката ,пиете шампанско или вино и гледате звездите,гледаш видите някоя падаща звезда си пожелаете нещо хубаво...

П.П.Понеже съм от Варна на мен това беше плана на рожденния и ден ,но нещо така тя тогава ме прецака с друг точно тогава и замина всичко, виното си го пих сам .. :lol: смешното беше ,че се напих и съм заспал на плажа :D :D събудих се в 3:30 ,щот майка ми ми звънеше... :lol: :lol:

tanch3t093
01-19-2011, 20:13
Колко теми има за тоя Свети Валентин?? Разрови се малко и ще видиш, че са доста със същата тема като твоята.

bebsynkaa17
01-19-2011, 20:19
MaGuSs бих го направила това под звездите ала - бала хаха , обаче в този студ едвали ще бъде някаде на открито

MaGuSs
01-19-2011, 20:23
MaGuSs бих го направила това под звездите ала - бала хаха , обаче в този студ едвали ще бъде някаде на открито

Не знам ама се засмях якокато прочетох коментара ти.Извинявай ако те обиждам така.

Еми вие като се прегърните и мислите само за това което правите сами ще се стоплите ,а пък ако е истински джентълмен ако не говоря за това което може някой да си помисли ,а само гушу,гушу ,там той ще те "облече"..

Шегувам се бе.Аре се върнем на предишната мисъл за ала-балата... вземете си нещо да се завиете... :D Ама аз сериозно ти говоря ще измръзните от студ ма ще бъде незабравим момент и после ще се хвалиш пред приятелките ,че туй ала-бала сте го правили при 5 градуса температура на вън под звездите :) .Абе как може да кажиш това "ще е на закрито" абе я правете го там ,инак изпуснеш ли момента ще трябва да чакаш още една година :) Успех..

bebsynkaa17
01-19-2011, 20:40
ами тука в Русе си нямаме мн интересни места за романтика ... вместо морето си имаме Дунава хахах а там хич не е романтично но може да измислим нещо пак навън, но да не е за много далго туко виж скрежасаме от студ ( дори и да сме прегърнати ) .. може да излезем да поизмръзнем малко и после да отидем някаде да се постоплим :D

MaGuSs
01-19-2011, 20:52
Както искате... Аз изказвам личното си мнение..

bebsynkaa17
01-19-2011, 20:57
ясно ми е .. мерси се пак ... : )

Sexy_boy_94
01-20-2011, 10:12
Защо трябва да има "Свети Валентин" за да покажеш на някой че го обичаш? По - добре е да зарадваш половинката си без повод един път в годината .. От колкото това да се случи на " Свети Валентин " .. Не го разбирам тоя празник.. :shock: Аз лично праввя постояно някакви изненади на гаджето си .. :)

Sunny_stz
01-20-2011, 13:21
Здравейте!!!От скоро и аз започнах да се интересувам как да изненадам любимия.Не защото Свети Валентин идва,а защото искам да му покажа че го обичам и без да е празник!Та потърсих из интернет някакви идеи и намерих това http://www.elegantna.com/forum/viewtopic.php?t=2122 и
http://www.az-jenata.bg/index.php?page=article&aid=539 Мисля че ще свършат работа,има доста романтични неща,които могат да се направят,стига да има въображение и да сте романтична натура разбира се!!!Но аз искам да ви попитам какво ще подарите на любимия/любимата?Ще го/я изненадате ли с нещо или ще питате какъв подарък иска,защото ние с моя сме така,всеки казва какво иска,за да няма фалове някой да не хареса подаръците после.Но сега се чудя да го изненадам ли като му подаря нещо,за което няма да знае и се чудя какво точно да е,нещо романтично и запомнящо се искам да е...предложения?

darkPaladin
01-20-2011, 13:35
напийте се като свине един як... и ще почетете два празника наведнъж

вока премахва страховете дава блясъка в очите решава проблемите унищожава сълзите събужда в теб мъжкаря набира се женкаря

водка всичко е страхотно

пп
напийте се с романтика пред камината