PDA

View Full Version : Ужасен проблем



Tajnomomiche
01-19-2011, 20:23
Здравейте, да ви се оплача от 3 дена съм на диета спрях хляба сладкото тестените изделия имах за сваляне окло 3 кг . На ден хапвам пилешко 200 грама малко кисело мляко зеленчук или плод не повече от 1000 калории на ден .. Днес сутринта се претеглих и гледам че съм качила 1 килограм откакто съм на диета :shock: :shock: :shock: :shock: Някакви идеи защо така се получава , нормалмо ли е :o ? Сега се чудя какво да правя да ям ли да гладувам ли страх ме е че ако хапна ще кача още :?

neeDaBosS
01-19-2011, 20:29
Абе ей,хора :-o 3 кг не са чак толкова много,че вече да умираааааааш понеже трябва веднага да ги свалиш.Незнам защо така се получава,но ти предлагам за започнеш всеки ден да хапваш повече плодове и зеленчуци!
Тея диети не са никакво изгодно решение,само си тормозите организмите.

katericArofl
01-19-2011, 21:01
Добре, има няколко възможностти, от които да се е получило това +1..
1 - Да си пила мн течности, да не си ходила до тоалетна. .. 8-)
2 - Да си се теглила с различни дрехи ( защото дрехите дори и мн леки пак тежат, аз преди време установих, че клин и тениска тежаха половин кило... )
3 - Ако ядеш всичкото това на 1 или 2 хранения, смисъл не се храниш по правилото по няколко пъти на ден..
Спортуваш ли? Упражнения? Ходене?

TheBeliever
01-19-2011, 21:19
Когато рязко се намали калорийният прием организма започва да трупа запаси във вид на мазнини. Затова не е препоръчително при диета да се намалят калориите с повече от 500-600 на ден. Примерно при 2000kcal нужни ти на ден при започване на диета приема ти трябва да е около 1400-1500.

А защо вместо да ограничавате приема на калории не вземете да увеличите изгарянето им? Храни се нормално, но изразходвай повече енергия. Така свалянето на тея 3 килограма ще е в пъти по-здравословно и приятно от тея убийствени диети и всевъзможни лишения.

Tajnomomiche
01-19-2011, 22:20
Добре, има няколко възможностти, от които да се е получило това +1..
1 - Да си пила мн течности, да не си ходила до тоалетна. .. 8-)
2 - Да си се теглила с различни дрехи ( защото дрехите дори и мн леки пак тежат, аз преди време установих, че клин и тениска тежаха половин кило... )
3 - Ако ядеш всичкото това на 1 или 2 хранения, смисъл не се храниш по правилото по няколко пъти на ден..
Спортуваш ли? Упражнения? Ходене?
1 :oops: :oops: :oops: има няма 3 дена ... :D

ivana0895
01-20-2011, 08:37
отиди в аптеката и си купи Английска сол около 1.20 струва ... аз ти гарантирам, че за 1 ден ще ги смъкнеш тия килограми 8-)

MeLikesPie
01-20-2011, 09:20
отиди в аптеката и си купи Английска сол около 1.20 струва ... аз ти гарантирам, че за 1 ден ще ги смъкнеш тия килограми 8-)

Тва ще да е шарлатания

TheBeliever
01-20-2011, 09:26
отиди в аптеката и си купи Английска сол около 1.20 струва ... аз ти гарантирам, че за 1 ден ще ги смъкнеш тия килограми 8-)

Тва ще да е шарлатания

Т'ва е разхлабително. Само да не прекали.

Tajnomomiche
01-20-2011, 20:42
отиди в аптеката и си купи Английска сол около 1.20 струва ... аз ти гарантирам, че за 1 ден ще ги смъкнеш тия килограми 8-)

Тва ще да е шарлатания

Т'ва е разхлабително. Само да не прекали.
:-D :-D :-D и това е идея, иначе сега почнах да тренирам и съм свалила около килограм мисля че това е по добрия начин :)

heiress
01-21-2011, 19:29
Няма как да отслабнеш като не ядеш. За да сваляш успешно килограми се изисква да ядеш поне по 4 пъти на ден..