PDA

View Full Version : начи



genocide
01-19-2011, 23:40
всичко тийн накуп са супер много неща, които ако вземеш накуп ще ти е много яко :Д примерноо легото е много яко. Абе компютърните игри. Кой не играе компютърни игри? според мен всички трява да играят, иначе кво ше правят... те влизат по-силно от филми, книги, пиеси... доближават се до музиката. Даже отразяват супер точно реалността. Метафорично те подготвят за всякакви решения, реакции, пъзели. То хората само какви пъзели са, така че е добре да можеш да решаваш поне най-базисните...
даже пъзелчетата с по 9 части са си знаели работата. Някой хора па правят некви огромни пъзели от по 1000 части :Д да не казвам сигурно и повече... и получават постижения, невидими медали. Трупат точки, влизат в класациите най-големи пъзели подредени. Ама има и постижения като завържи 1000 възела. Еми честито! Завързал си ги брутално. Да ти честитя ли? Абе коя е сега най-модерната чалга? В тоя форум всъщност слушате ли я? Или сте от ония дето я мразят. Тва също е много крайно... аре да не харесваш някъв стил музика- ок. Ама да го мразиш. Да ти е враг. Да го търсиш къде е, за да го нападаш? Тва е почти като да го харесваш :Д Въпреки че, тя къвто е бизнес сигурно промива супер много хора, които иначе не биха я слушали? Ма то пък ако си промит и наистина ти харесва :д не е ли тва важното?
А има ли хубави тийнейджъри тука? Аз обичам по-мъжки, дето да ме е страх от тях. Високи. По-големи да изглеждат, да не ми се изрусяват и някви гей спретнати дрешки... ми да не им пука как изглеждат. Обаче да си им личи, че са корави. Стегнати тела може, ама не да са вманиачени в тоа фитнес, дето .... ква е тая мода бе? Сички ше се бият на няква мега огромна арена ли? Релефа братко. Абе бавно-развиващите се, ок де ясно, че са болни, ама кво праим ако са смешни? Ако някой умира от глад и болест няма да му се смея, ама ако някой ми е смешен кво говори и кво праи, защо не трябва да се смея? Изобщо кой може да ти каже какво трябва и кво не? Някой, който е по-умен от теб го е решил, ама кой е решил, че той е по-умен от теб? Някой, който се е преродил и си спомня миналия си живот ли? Щото ако имаше такива хора, те що не разкажат направо всичко :Д или да не го спойлнат сигурно...
а кво мислите за сноубордите?

semantics
01-19-2011, 23:50
Много ми допада тезата ти. Заглавието също.

Има хляб в теб.

Briseis
01-20-2011, 00:20
http://www.youtube.com/watch?v=ZyhrYis509A&NR=1

semantics
01-20-2011, 05:42
Направо ми се повръща.

machoka
01-20-2011, 05:55
абе, туй нещо да не е като онуй нещо :-o

CanisDirus
01-20-2011, 07:20
+1

EarthShaker
01-20-2011, 07:45
+1

-1