PDA

View Full Version : За 3 месеца качих около 3 килограма



sladkatafenka78
01-20-2011, 05:49
Здравейте!Аз преди бях много слаба и някъде от октомври започнах моята"диета"за надебеляване.И вчера се мерих с дебелото яке(което тежи около килограм)и с всичките ми дрехи и бях 33.700 кг.Ако изключим дрехите съм към 32 и някакви грамове.Ами ако всеки месец така бързо качвам по 1-2 килограма?Догодина ще съм станала сигурно 41 килограма!Кажете!На диета ли да се пускам или какво?

JCoutureJunkie
01-20-2011, 05:59
Чакай,чакай,ако си сомалийче,нормално да се притесняваш за 41 кг.Но иначе :? ...Ненормално ли ти се струва?На колко си години,колко си висока?Ако си на пет е нормално да се притесняваш от такова "наднормено тегло".

Mi6inka
01-20-2011, 06:20
е нали си на диета за надебеляване.... и ся като си качила 3 килограма, искаш да ги сваляш ли? Нещо не можах да схвана... ноо каквото и да е ... стани поне 45 килограма. Тези цифри, които казваш звучат фрапиращо, а даже не искам да си представям как изглеждат..

spopi
01-20-2011, 07:49
Я кажи за тази диета какво ядеш и вече колко време си с нея и аз имам нужда малко напълняване. :)

Greennight
01-20-2011, 07:58
40 кила за момиче е нормално спокойно.

Little_Lady93
01-20-2011, 08:11
Нероден Петко ми зчуви работата... За бога колко си висока че тежиш 32 :shock:

nymphadora
01-20-2011, 08:22
32???? :shock:

аз съм 58 и се водя в нормата,но съм 1.72 см
ти колко си висока бре :shock:

sladkatafenka78
01-20-2011, 09:00
амм..161 см-5 клас

sladkatafenka78
01-20-2011, 09:09
Я кажи за тази диета какво ядеш и вече колко време си с нея и аз имам нужда малко напълняване. :)
ами..като за начало ям повече пържено,мак доналдс,тестени и макаронени изделия,хляб(поне по филия и половина с ядене) и много боклуци:чипсове,снаксове,ш колади,вафли,десерти,бонбо ни,бисквити..и тъй нататък :D

Little_Lady93
01-20-2011, 09:11
Я кажи за тази диета какво ядеш и вече колко време си с нея и аз имам нужда малко напълняване. :)
ами..като за начало ям повече пържено,мак доналдс,тестени и макаронени изделия,хляб(поне по филия и половина с ядене) и много боклуци:чипсове,снаксове,ш колади,вафли,десерти,бонбо ни,бисквити..и тъй нататък :D

5ти клас диети ... боже боже, яж си квото ти се яде и не се тъпчи. Ако на 15 пак си много слаба, тогава прави диети за качване. И не такива като твоето, това е безразборно тъпчене с боклуци. Спри да ги ядеш и няма да станеш "страшните" 40 кг. За бога ти нямаш още ханш нито гърди, ти си си едно дете.

sladkatafenka78
01-20-2011, 09:13
пък и аз не съм 32 аз съм 33.700,но казвам че съм някъде 32 понеже лекарката ми вади по 2 килограма(ако ме види с по-дебели дрехи) и за това и аз сега толкова си изваждам,понеже бях много дебело облечена с дебелото яке,носех си телефона и портмонето с парите вътре,бях с дебелия анцуг,състоящ се от две части,с бельо,с блуза,с чорапи,имах ластик на косата и имах и маратонки-кажете ми това не е ли поне 1.500 кг? за това аз толкова си изваждам винаги-33.700-1.500=32.200

Little_Lady93
01-20-2011, 09:15
Оф добре и за какво ни занимаваш нас с това? Вади си колкото искаш, нали проблема беше с твада не станеш дебела. Еми не се тъпчи и няма да станеш.

MeLikesPie
01-20-2011, 09:23
Това тегло е поднормено и най-добре качвай докато станеш 40+, за да си в нормата.

Aleks4ety99
01-20-2011, 09:30
всъщност...много добре според мен,че си я започнала!защото ако в тази възраст не надебелееш,просто няма кога 8) и чуй:сигурна съм,че тези неща не ги ядеш всеки ден,защото и аз така уж казвам,но не ги ям всеки ден,но поне 3 пъти в седмицата,да.и освен това,яж свободно!само недей да се притесняваш,ако догодина си 42 кг,това е нормално!ти не ги гледай слабите дето в 7 клас са някакви 35 килограма,защото наистина има такива.и не се интересувай от мнението на другите,а само от своето ,относно това какво ядеш.само не яж на сила.яж колкото ти се яде,дори до е малко,важното е да е по често,т.е. поне 5 пъти на ден трябва да ядеш.и в голямото междучасие не яж някакви дреболии(като лайън например)яж някакви тостери,принцеси и такива,защото съм сигурна,че едно десертче няма да ти стигне за цял ден :) хайде,и ти пожелавам да станеш нормална :)

sladkatafenka78
01-20-2011, 09:34
амм..Little_Lady93 засегнах ли те с нещо? :smt059 :smt059

silviq8888
01-20-2011, 12:38
Към авторката , Little_Lady93 ти казва да се храниш за твое добро а не че си я засегнала :lol: :lol: :lol: Как може да се притесняваш за кг при положение че си 161 висока 32 кг луда работа та ти си само кожа и кости момиче и какви диети 5 клас !Айде вземете се осъзнайте! какво смяташ че си дебела или :o :o

Konstantina
01-20-2011, 13:54
само не се притеснявай 4е ще надебелееш ти си с много поднормено тегло и не максимум а минимум трябва да станеш 42 кг добре 4е си запо4нала да пълнееш, защото съм сигурна 4е на тези кг. не изглеждаш добре... :)

FuckingFreak
01-20-2011, 15:37
Да със сигурност си 33 килограма на 161см височина.. Ми то 30 кг ти тежат само костите + вътрешните органи. Знаеш ли как ще трябва да изглеждаш ако наистина си такава, имаш ли акъл, може да си болна от нещо .. ?! :? Колкото и да ядеш, ако ще да се тъпчеш на всеки 2 минути, 1000 % има нещо НЕредно, за да си толкова слаба \ако не се ебаваш\ ...

fuckme
01-20-2011, 16:05
^ възможно е, аз бях горе - долу така до пети клас... ти остави, аз и досега съм към 38-40. според мен по - скоро не знаеш колко си висока, аз съм под 1 и 60 и затова съм много лека, въпреки че ям всичко, но ти си си детенце, пети клас къде се бориш ?

bebzgirl
01-20-2011, 16:56
Не знам дали страдаш от анорексия честно ...
Та ти си 32 кг и си висока 1,62 ??
И мислиш че е лошо като си надебеляла с 3кг ?
Трябва да качиш още поне 1-2 за да влезеш в нормата ...

Aniiiii
01-20-2011, 19:00
Чакай, чакай .. ти защото си много слаба ли се притесняваш или защото си качила 3 кг ?? :shock:

Ако е второто .. или си болна (което не е срамно и не го казвам да те обидя) или се шегуваш !

Little_Lady93
01-20-2011, 19:58
Виж сега с нищо не си ме засегнала, но прсот си противоречиш с постовете, които пускаш. Ти си дете още, може дори да не си и в началната фаза на пубертета. Спокойно, в тия години с хормоните, които бушуват в тялото ти , ще се промениш доста физически. Малко неудобен въпрос ще ти задам, но имаш ли цикъл?
И ако не те е срам, може ли да пуснеш една снимка, закрий лицето ако искаш, просто ми е лъбопитно как стоят тези кг на тази височина

MeLikesPie
01-20-2011, 20:04
Не знам дали страдаш от анорексия честно ...
Та ти си 32 кг и си висока 1,62 ??
И мислиш че е лошо като си надебеляла с 3кг ?
Трябва да качиш още поне 1-2 за да влезеш в нормата ...

Анорексията е психично състояние, не физическо. Последствията са физически.

MissChocolate
01-21-2011, 06:07
Няма как да надебелееш, ако ядеш и живееш здравословно.
Противоположното .. да се тъпчеш с боклуци .. въобще не е здравословно, а и после ще съжаляваш адски много.
Това, което исках да кажа с по-горните редове е да си седиш на тези килограми и толкова.

FuckingFreak
01-21-2011, 06:38
Little_Lady93, аз също съм съгласна да пусне снимка, без лицето ако трябва. Изобщо не вярвам на това, та как си го представяте - кожа и кости ли, ами не даже кожата и трябва да е по-тънка от 1мм.. Та това дете няма ли родители, роднини, приятели, за да видят в какво състояние е, повярвяйте ми, такива килограми ще си личат отдалече. Извинявайте, но аз в 3 клас бях 30 килограма и предполагам съм била не повече от 1,40 висока. Айде моля ви се, ега пък не е такава..

Edit: да не забравим че момичето е ученичка, следователно е минала през профилактичен преглед, нали така ? Ами ако наистина е такава, би трябвало да са го видели. Ся че имаме некадърни лекари и лекарски грешки не успорвам, ама да видят дете направо да се изразя на смъртно легло и да не направят нищо изобщо не ми се вярва..

anonymous708973
01-21-2011, 08:09
Абе, вие нормални ли сте?!
Това, че е толкова слаба въобще не значи, че е на "смъртно легло"?!
Ч-у-в-а-т-е л-и с-е?!
Една позната е 8 клас, висока е 1.62 някъде и тежи 36. Здрава, права, тича, скача, не припада!



Миличка, не ги слушай, има много хора с твоя проблем. За да напълнееш здравословно - тоест да имаш хармонично тяло, а не сланини, недей да ядеш Макдоналдс, дюнери и прочее. Отиди на диетолог, а ако не искаш, просто започни да приемаш храни с много калории, но здравословни - яйца, мед, ядки. :)

sladkatafenka78
01-21-2011, 08:24
Миличка, не ги слушай, има много хора с твоя проблем. За да напълнееш здравословно - тоест да имаш хармонично тяло, а не сланини, недей да ядеш Макдоналдс, дюнери и прочее. Отиди на диетолог, а ако не искаш, просто започни да приемаш храни с много калории, но здравословни - яйца, мед, ядки. :) [/i][/quote]
благодаря ти :) :) аз вече ям все по-рядко макдоналдс аммм..яйца ям само бъркани със сирене,прсото не ги обичам по друг начин...мед също обичам,но трябва да купим нов,понеже този свърши :( а относно ядките-какви да приемам? лешници,орехи,фъстъци?

Pamaa
01-21-2011, 09:10
пък и аз не съм 32 аз съм 33.700,но казвам че съм някъде 32 понеже лекарката ми вади по 2 килограма(ако ме види с по-дебели дрехи) и за това и аз сега толкова си изваждам,понеже бях много дебело облечена с дебелото яке,носех си телефона и портмонето с парите вътре,бях с дебелия анцуг,състоящ се от две части,с бельо,с блуза,с чорапи,имах ластик на косата и имах и маратонки-кажете ми това не е ли поне 1.500 кг? за това аз толкова си изваждам винаги-33.700-1.500=32.200

Оххх, недей :lol: Сега като се претегля да зема да махна 1 килограм, защото съм с ластичка и пяна на косата :razz: :D :D А може ли да те попитам къде се тегли, на улицата ли, че беше с якее ? :lol:

sladkatafenka78
01-21-2011, 18:09
амм не..на някакъв кантар срещу едно левче :D и бях с яке,защото янмаше къде да го оставя 8-)

FuckingFreak
01-21-2011, 18:57
Ъ да ?! А била ли е стрелката леко отклонена в ляво? А като се погледнеш в огледалото как изглеждаш? Вашите родители виждат ли те, толкова ли трагично слаба си ?

толкова ли нямате кантар вкъщи

anonymous708973
01-22-2011, 14:37
Миличка, не ги слушай, има много хора с твоя проблем. За да напълнееш здравословно - тоест да имаш хармонично тяло, а не сланини, недей да ядеш Макдоналдс, дюнери и прочее. Отиди на диетолог, а ако не искаш, просто започни да приемаш храни с много калории, но здравословни - яйца, мед, ядки. :) [/i]
благодаря ти :) :) аз вече ям все по-рядко макдоналдс аммм..яйца ям само бъркани със сирене,прсото не ги обичам по друг начин...мед също обичам,но трябва да купим нов,понеже този свърши :( а относно ядките-какви да приемам? лешници,орехи,фъстъци?

Ами, лично аз обожавам печени бадеми, въпреки че суровите ядки са по-полезни. Избягвай пържената царевица, фъстъците и бирените фъстъци, защото са по-мазни от другите, а съдържат по-малко полезни вещества.
Кашу, шам-фъстък, бадеми, орехи - това е. Скъпички са, ама... шанс

8-)