PDA

View Full Version : Влюбена съм. Какво да правя?



nefizkata
01-20-2011, 13:20
ПОМОГНЕТЕ МИ.В даскало има момче което харесвам от 3 години.Сигурно ще попитате какав е този проблем.Ами нека ви обясня,той постоянно закача едно момиче от класа а с мен се даржи по-различно смисал ми е казвал примерно че сам много красива но повечето време се занимава с другата.Те впрочем не са гаджета.Много харесвам това момче но не зная какво изпитва той кам мен но и сам срамежлива и не мога да го питам.Искам повече внимание от него.Как да го накарам?Моля ви се помогнете или аз ще се принудя да се преместя в друг град.Той наистина е много важен за мен даже може да се каже че съм влюбена.КАКВО ДА ПРАВЯ?

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

viviana
01-20-2011, 13:50
И при мен беше така имаше едно момче в началото на у. година и просто кат го видях и венага почнах да го харесвам аз също сам срамежлива ама просто реших да му кажа по скапа и той на др ден ми предложи.Пропуснах, че той беше казал на едо момче, че харесва мен и едно др момиче и той самоя заачаше ама предложи на мен иеии :grin:

SmilezZz
01-20-2011, 19:00
1.Може да я харесва
2.Може ако е разбрал,че го харсваш - да го прави,
за да те накара да изревнуваш..
Но щом си така затворена,няма как и да разбереш..
Отпусни се - да не ти пука..От срама файда няма..

Paramour
01-21-2011, 16:45
покажи му, че го харесваш. ако си мълчиш нищо няма да постигнеш.
и защо ще се принуждаваш да се местиш в друг град? :lol:

mincheto
01-21-2011, 18:42
Отпусни се.
И поговори с него.

rand0m
01-23-2011, 21:53
Много момчета го правят нарочно. И аз съм се сблъсквала с такъв. Говори с него направо по темата без да увърташ. Ако те отхвърли значи просто не заслужава смело момиче като теб. Няма да загубиш ако опиташ. :)

fashionmania4ka15
01-25-2011, 14:02
Отпусни се.
И поговори с него.

Бъди себе си . Покажи му колко невероятна си и ти е в кърпа варзан .
Само трябва да излезеш от черупката си . Успех! :-D

tanichka18
11-04-2012, 19:00
da ti kaja 4e i az sam taka...ot edna strana...oba4e spored men zapo4ni da si pi6i6 s nego v fb ili skype ....bade sebesi i ne mu dosajdaiii....shte te pomisli za ne6to koeto nesi..uspeh

SuNsEt
11-04-2012, 20:50
Дъвчи дъвка.

kalzzz
11-04-2012, 20:53
Дъвчи дъвка.

bow :D