PDA

View Full Version : Escapelle



Heidy
01-20-2011, 12:58
Момичета, имали ли сте случай, в който да се е наложило да пиете ескапел, но да няма от тези странични ефекти, които се описват навсякъде?
И към останалите.. дали това че няма такива, означава че хапчето не е подействало? Как мислите? :?

kremen4eto
01-20-2011, 13:00
Те се наричат 'странични' ефекти, т.е. основният ефект винаги го има, а другите са странични. Ако е изпито навреме би трябвало да действа винаги.

Досега не съм чувала за някоя, която да е нямала страничен ефект. Най-малкото ти се разбърква цикълът.

Schtefito
01-20-2011, 13:48
Единственият път когато го пих нямаше никакви странични ефекти :grin:

kiki1991
01-20-2011, 13:49
Те се наричат 'странични' ефекти, т.е. основният ефект винаги го има, а другите са странични. Ако е изпито навреме би трябвало да действа винаги.

Досега не съм чувала за някоя, която да е нямала страничен ефект. Най-малкото ти се разбърква цикълът.

+++ В ЛИСТОВКАТА СИ ПИШЕ ПОДРОБНО,И ЗА СТРАНИЧНИТЕ ЕФЕКТИ И ЗА ВСИЧКО!!!

LadyDi
01-20-2011, 14:53
А аз пък мисля, че е време да се научите как се прави разумен секс и да спрете да мислите за Escapelle-а като за бонбонки тик-так.

vesi777
01-20-2011, 16:44
аз съм го пила като изключим кървенето няколко дни след това(дали от хапчето или от хименът-защото правих секс за първи път) всичко друго ми беше ОК,но за всеки организъм е различно.Лично аз въпреки,че нямах проблеми с него не бих го пила втори път :?

FCB
01-20-2011, 17:34
Момичета, имали ли сте случай, в който да се е наложило да пиете ескапел, но да няма от тези странични ефекти, които се описват навсякъде?
И към останалите.. дали това че няма такива, означава че хапчето не е подействало? Как мислите? :?

2 пъти съм пила , но не са се проявили никакви странични ефекти

bibi7352
01-20-2011, 18:22
А аз пък мисля, че е време да се научите как се прави разумен секс и да спрете да мислите за Escapelle-а като за бонбонки тик-так.

Според мен аврорката на темата не е пила преди Escapelle, тъй че коментарът ти не е особено свързан с въпроса. Освен това не е задължително да не си правил "разумен секс", за да се наложи да използваш и други мерки след това. Все пак всеки е чувал, че презервативите могат да се скъсат и т.н....

Спокойно,Heidy, не е задължително да има странични ефекти, те нямат общо с това дали хапчето е подействало, или не :)

Heidy
01-20-2011, 20:50
Наистина не става дума за неразумен секс, все пак някои от хората тук имат сексуална култура. Не се притеснявах особено, а за тест е още рано, просто исках да се допитам и до другите, ползвали хапчето.
Благодаря за коментарите :)

SmilezZz
01-21-2011, 07:10
Зависи кога си го изпила - Ескапел се приема до 72 часа от рисковия полов акт..Т.е. ако си го приела три дена след това - надали ли ще има ефект..

Heidy
01-21-2011, 12:06
Естествено, че го изпих преди да минат 72 часа. Просто навсякъде се описват тези странични ефекти като дискомфорт, повръщане или други, и се зачудих дали при всички се проявяват.