PDA

View Full Version : Помощ! Презервативът се скъса..!!



chrisencetyyy
01-20-2011, 14:37
Преди 12 дена с приятелят ми правихме секс, но презервативът се скъса, а той беше свършил. Казах на майка ми, но тя ми каза, че не мога да забременея ако не съм в овулация, а аз не бях. Трябваше да ми дойде преди седмица, но закъснява. Същия ден (т.е. на 13.01) си направих тест за бременност, ала беше отрицателен. Една приятелка ми каза, че теста отчита дали си бременна или не чак 10 дена след половия акт. Моля кажете ми, възможно ли е според вас да съм бременна, като се има на предвид, че имам някои симптоми : умора, болки в гърдите, леко подуване на корема и спазми, закъсняване на цикъла и се дразня от някои миризми.


Ще ви бъда благодрна, ако някой ми каже какво мисли и дали има начин да съм бременна.. !! :) :) :)

machoka
01-20-2011, 14:42
Ти на колко си години? Щото забраната ти за секс в близките поне 8 години трябва да се обнародва бързо бързо във Държавен вестник :x

С нищо не можем да ти помогнем, освен тъпи отговори и да те нахраним както си заслужава. Щом си казала на майка си - това добре. От тук нататък НЕПРЕСТАННО СИ КОМУНИКИРАЙ С НЕЯ по проблема.

Следващият път нещо по-разумно ни попитай/сподели.

Чао.