PDA

View Full Version : объркана



Lady95
01-20-2011, 14:42
еми първо аз съм 10кл. объркана съм,незнам с какво да кандидатствам, кви да са ми матурите, по кои предмет да си взема матурата и след това с какво да продължа, в университет ли, в колеж ли, задочно ли да го изкарам,, незнам.., чесно казано по никой предмет не ми върви, мисля матурата да ми е с история или география, но не ми вървят особенно. а и не ми се отдават разказвателните предмети, не мога да помня мн мн, попринцип си ги уча уроците наизуст, иначе просто немога нз как нестава така с разбиране, казват ми "учи си уроците с развиране с разбиране" немога така .. никой предмет не ми върви, имам си слаби оценки, уча но пак не става... кво да правя ... ? :D :D :( :( :( :( :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :( :( : :shock: :-o :-o :? :? :( :-o :D

Lady95
01-20-2011, 14:44
другите ми съученици вече са се ориентирали общо взето .. а аз кво ш прая ? :? :? :-o :( :D

mincheto
01-20-2011, 16:03
СТЕГНИСЕ!

Nayomie
01-20-2011, 16:36
СТЕГНИСЕ!

Учене-) Добри оценки-) Добро образование-) Добре заплатена работа-) Пари-) Живот на макс ; )

Eliii
01-20-2011, 16:45
Ами, помисли за силните си страни. Не може в абсолютно нищо да не ти върви.

Може да ти е от полза, ако си направиш тест за професионално ориентиране (има ги из интернет). Ако се спреш на някоя професия, проучи университетите и така.

А иначе - спокойно. Аз също съм 10клас и не съм решила окончателно какво да кандидатствам и къде.

SmilezZz
01-20-2011, 16:57
Недей да казваш "Аз не мога","На мен това не ми се отдава" и тем подобни,когато си настроен негативно - всичко наоколо ти става криво,негативно..

Иначе имаш още доста време да мислиш - така,че помисли добре..Виж какво те влече,с какво искаш да се занимаваш и така нататък..

Учи нещото,което ще ти достави удоволствие..

Lady95
01-20-2011, 17:24
СТЕГНИСЕ!

Учене-) Добри оценки-) Добро образование-) Добре заплатена работа-) Пари-) Живот на макс ; )

уоу.., това определено ми хареса :) :D