PDA

View Full Version : В мен ли е проблема ?



kykona
01-20-2011, 15:45
Значи аз съм момиче на 15 почти 16 и никога съм нямала приятел.дори не съм се целувала с момче :shock: не съм от най-прекрасните изкуствени момичета,но не съм и грозна или някоя задръстенячка .просто нормално обикновено момче.всичките ми приятелки си имат приятели и излизат с тях,а мен ме изолират.смисъл пак излизаме ама за по 1-2 часа и те си приказват някакви работи за момчета с кой се зарибявали с кой излизали и т.н.писна ми всички да ме питат "При теб няма ли някое гадже" и аз все да казвам НЕ! нямам големи претенции просто искам някой с който да мога да разговарям и са се забавлям,а не да мисли само секс... но явно няма такъв човек.Както и да е просто исках да споделя :)

П.П.не очаквам нищо от вас просто исках да си излея душата и знам че колко теми да направя няма да променя нищо

Благодаря на тези които са го прочели :-)

mincheto
01-20-2011, 15:50
Просто се ''ОТВОРИ'' малко 8-) така да се каже... :D
Ходи по дискотеки,накарай някоя твоя приятелка,да те запозна с приятел на гаджето и'..и така.

mynichka
01-20-2011, 16:39
Спокойно и при теб скоро ще настъпят такива моменти :))

MaGuSs
01-20-2011, 16:54
Проблема не е в теб ,а в тримата.
-Приятеля ти
-Неговия приятел
-ТИ

Успех...

sasha_90
01-20-2011, 17:44
И какво като си на почти 16 и не си се целувала?На мен първата ми целувка беше на 17 и не съжалявам,че беше тогава.Защо се си разбързала?Спокойно и този момент ще дойде.

NeverForget
01-20-2011, 17:57
И аз съм на 15 и никога не съм имал гадже, но въобще не се напрягам.. Прекарвам си добре с приятели навън, забавлявам се, а когато ми е писано, то ще стане;)

djipsito
01-20-2011, 18:00
Моята първа целувка беше на 16, а първото ми гадже като бях на 17...
Споко и ти ще срещнеш някой. Сега се забавлявай, учи и не мисли за момчета.

katericArofl
01-20-2011, 18:07
да, в теб е.

shugababe112
01-21-2011, 09:36
Не се сърди на приятелките си,че като излизате коментират тези теми.Това е повече от нормално,в тази възраст какво друго да ни интересува?Ти ако искаш да си намериш някой,ще.И най-удобно ще е с приятел на техните гаджета,тъкмо ще излизате всички,много е забавно.

kykona
01-21-2011, 12:26
не в никакъв случай не мога да кажа че им се сърдя просто е кофти

TranceMusic
01-21-2011, 14:22
Ще дойде и твоето време споко :smt003

FromAutumToAshes
01-21-2011, 18:08
Няма ли да научите родния си език, най-накрая :-o

FuckedUp
01-21-2011, 18:43
Няма ли да научите родния си език, най-накрая :-o

Срам.

fenastz
01-21-2011, 21:02
Ползвай някоя от темите в подписа ми (не помня какви са, но са полезни), не мога да си обясня защо са заключени.

fenastz
01-21-2011, 21:03
Няма ли да научите родния си език, най-накрая :-o

А ти кога, ще научиш граматиката ?

Eddie
01-22-2011, 00:40
Като твоите приятелки си имат гаджета ти пак си вземи http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=13460&cat=71 и след 5 до 10 години ще си взимаш 5 цифрената заплата и ще си щракаш със пръсти. Това което искам да кажа е, че света не се свършва с това, че си нямаш гадже. Погледни го от другата страна, така си по-свободна да си преследваш собствените мечти и желания. А бе живей си живота, пък все някой ще му скимне, че те харесва.

fenastz
01-22-2011, 11:17
Като твоите приятелки си имат гаджета ти пак си вземи http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=13460&cat=71 и след 5 до 10 години ще си взимаш 5 цифрената заплата и ще си щракаш със пръсти. Това което искам да кажа е, че света не се свършва с това, че си нямаш гадже. Погледни го от другата страна, така си по-свободна да си преследваш собствените мечти и желания. А бе живей си живота, пък все някой ще му скимне, че те харесва.

5 цифрената заплата не значи щастие.

FromAutumToAshes
01-22-2011, 20:54
Няма ли да научите родния си език, най-накрая :-o

Срам.


Да, и аз това исках да кажа.


П.С. - фенастз к'во му е грешното на изречението ми, че да уча граматика? Иначе аз не твърдя, че съм експерт в правописа. Но поне пиша що-годе грамотно.

RaisedOnRock
01-23-2011, 06:50
Доколкото разбрах,ти си нямаш гадже,приятелките ти(които,предполагам,са поредните кифли) си имат,те те игнорират и ти се чувстваш тъпо,че не си като тях.
Стигам до изводите:

1.Ти искаш да си като тях.Факт.Да искаш да си като въпросните момичета е признак на не много голям мозъчен капацитет,но както и да е...
2.Те не са ти приятелки.Ако бях такива хич нямаше да им пука дали си имаш гадже и нямаше да те игнорират.НЕ СА ТИ ПРИЯТЕЛКИ.
3.И какво ще стане сега?Ти в опитите си да си като тях,ще се хвърлиш на врата на някой кроасан,няколко месеца ще си пишете в скайп 'МиЛууууууу 0биЧЪЪЪм ТъъъЪ',след това ще се зарежете и ще снесеш тема:'Аз Гу обиЧъъъх,ама Той Мъ Зарязъъъъъ',ще ревеш няколко дни,и ще минеш към следващия.ЛОооооооооол!!!!

Моят съвет е:Живей си живота,без да се водиш по кифли.Това,че нямаш гадже не означава,че си нещо по-малко от другите.

fakesmiles
01-23-2011, 08:30
не е в теб проблема :)
не се притеснявай толкова.ако те питат кажи че няма някой който да харесваш в момента или нещо такова.огледай се малко около теб,може да има някой за когото не си подозирала,който да те харесва или пък ти да го харесаш.може пък да излезе нещо :)

fenastz
01-23-2011, 10:13
Няма ли да научите родния си език, най-накрая :-o

Срам.


Да, и аз това исках да кажа.


П.С. - фенастз к'во му е грешното на изречението ми, че да уча граматика? Иначе аз не твърдя, че съм експерт в правописа. Но поне пиша що-годе грамотно.

Само пунктуационна грешка 8-) Запетаята.

des7royer970420
01-23-2011, 11:53
От къде си :) (просто питам) и дай скаипче ако може :)

sh3_1s_7h3_0n3
01-23-2011, 12:01
Ако не си снижиш критериите, ще си намериш приятел. Всеки на тази възраст си намира. Просто изчакай за 'подходящия'.
Аз още като бях на 16 г "подбирах". Но много добре знаех какво търся, на какви качества държа, какво е важно за мен и т.н. И понеже съм си твърдоглава и принципна не само, че не си свалих критерииите, ами с всеки следващ ставах по-взискателна.
Така че проблемът не е в теб. То изобщо няма проблем. Просто не се е появил подходящият, с който да си заслужава да прекарваш времето си и да те прави щастлива. ;)

anonymous708973
01-23-2011, 12:04
просто искам някой с който да мога да разговарям и са се забавлям,а не да мисли само секс... но явно няма такъв човек.Както и да е просто исках да споделя :)


Така. Първо, ужасно много ненавиждам и настръхвам цялата, като чуя.. искам еди-кво-си, ама няма. ИМА, това, че ти не го виждаш/неспособна си да го намериш, е твой проблем. Само си търсиш оправдания.
И не, не си искала само да споделиш, а очакваш някакъв свръх секретен съвет как да си намериш гадже, за да не се чувстваш засрамена следващия път, когато те попитат.
А дали си хубава или не, задръстена или "отворена", едва ли можеш да прецениш сама.

Баси. Постът ми щеше да е нещо съвсем друго, ако го нямаше това последното. :?

FromAutumToAshes
01-23-2011, 13:01
Само пунктуационна грешка 8-) Запетаята.

Може и да си прав оО не съм 100% сигурен 8-)