PDA

View Full Version : Как да запазим тръпката във връзката



tseti
01-20-2011, 17:00
Аз съм на 16 и моя приятел също. Но аз уча в Варна а той е в родния ми град. И се виждаме в месеца 1-2 пъти. Но за първи път стана така,че цял месец не съм се прибирала и чувставата ми започват да истиват и сякаш всичко свършва,а това не го искам. А след 2 седмици ще правим 1 година,но само това е проблема. Това е че чувствата истиват всеки ден по малко. Моля ви помогнете ми. Имам нужда от помощ.

CrazyButEverybodyLikesIt
01-20-2011, 17:07
А ти си го постнала тук,защото............
:? :?

ArrowsOfDeath
01-20-2011, 17:59
Преместих ти темата там, където трябва да е.

TheBeliever
01-20-2011, 18:10
Запазването на искрата зависи само и единствено от вас. Няма точна рецепта или правило, което да спазвате. За връзка от разстояние са нужни много усилия от страна на двама ви. Трябва да се намери баланс в комуникацията - нито да се задушавате с непрестанни обаждания и проверки, нито да се отдалечите прекалено. Трябва пълно доверие в човека отсреща. И не на последно място - силни чувства, които да не гаснат от едва няколко седмици раздяла.

mincheto
01-20-2011, 18:17
Очи,които не се виждат,се забравят...Сама си прави изводите.

SmilezZz
01-20-2011, 18:32
Наистина "Невиждани,очите се забравят"..
Нормално е и не е трябвало въобще да започвате такава
връзка..Такъв тип връзка не е за всеки,а за да се задържи
тръпката си зависи само и единствено от вас..
Ние няма как да ти помогнем..

scanadal
01-21-2011, 09:08
Ами направи му някаква изненада.Можеш например да заминеш при него за weekend-а.Хващаш първият автобус/влак и когато звъннеш утях и той те зърне,ще бъде много мило и приятно и за двама ви.Припомни си в началото на връзката ви как се наслаждавахте максимално един на друг,направи нещо неочаквано :)Това трябва да ти идва отвътре,ти си познаваш момчето най-добре.Хайде успех!!!
П.П.Връзка на една година е все още "прясна" и не би трябвало да има нужда от съживяване и доставка на силни и нови емоции :) :) :)

FromAutumToAshes
01-21-2011, 09:17
Не мисля, че може да ти се помогне по някакъв начин... Искрено ти съчувствам..

soap
01-21-2011, 09:31
най-вероятно ти изневерява, поне с 1 8-)
съжалявам -.-

mrazqkindergarten
01-21-2011, 09:36
Очи,които не се виждат,се забравят...Сама си прави изводите.

:lol: Тия заучени фразички.. Имах връзка от разстояние и още не съм забравила човека, а дори не сме заедно.

Така че не мисля, че на авторката разстоянието и е проблемът, вижте се и да видим кво ще стане, дали няма да ти трепне нещо вътре. :)

mercedes190
01-21-2011, 12:37
Здравейте

Ппокажи ,че даржиш на него купи му нещо скъпо ! л :)

FromAutumToAshes
01-21-2011, 13:03
Здравейте

Ппокажи ,че даржиш на него купи му нещо скъпо ! л :)


ДАВАЙ, КУПИ ЛЮБОВТА С ПАРИ :lol: :lol: :lol: :lol:

Сериозно.. по-тъп съвет не бях чел :razz:

mercedes190
01-24-2011, 14:19
Здравейте

Ппокажи ,че даржиш на него купи му нещо скъпо ! л :)


ДАВАЙ, КУПИ ЛЮБОВТА С ПАРИ :lol: :lol: :lol: :lol:

Сериозно.. по-тъп съвет не бях чел :razz: Ти си мн зле бе с това ще направиш жест , и ще стане приатно на човека ... но ти изглежда не си в час ..

Danny9
01-24-2011, 14:32
Мисля че когато се видите и прекарате време заедно, нещата ще живнат малко. :) Успех!

XTREMEFREERIDE
01-24-2011, 16:30
От личен опит мога да ти кажа, че проблема не е в разстоянието. :)
Просто го потърси другаде.

mmm_sweet
01-24-2011, 18:42
Аз съм на 16 и моя приятел също. Но аз уча в Варна а той е в родния ми град. И се виждаме в месеца 1-2 пъти. Но за първи път стана така,че цял месец не съм се прибирала и чувставата ми започват да истиват и сякаш всичко свършва,а това не го искам. А след 2 седмици ще правим 1 година,но само това е проблема. Това е че чувствата истиват всеки ден по малко. Моля ви помогнете ми. Имам нужда от помощ.


Малеее,то една връзка :D Видели сте максимум 24 дни в годината,аз не мисля,че това се приравнява на 365 дни. :-o Дори не сте близко

marin4itu
01-24-2011, 20:22
Недорасла си за такава връзка, след като за толкова малко време чувствата ти изтиват..