PDA

View Full Version : ахх .. мам*а и да еб* на любовта



Lady95
01-20-2011, 17:47
Искам да си излея душата .. еми моята история.. бях писала и преди месеци пак за същото въпросно момче,затова ще давам по накратко,накратко.. щот историята си има продължение. със това момче с което ходех преди и което го обичах и го обичам още(по незнайна причина) ми доказа хиляди пъти че не ме заслужава (изневери, обиди, непрестанни лъжи, тотален игнор, шамари). Както бях писал в предишната тема, че повече прескатавам да му се връзвам, но пак не стана така.. след месец някъде той пак ме потърси, звънна ми пожела да излезем, и аз както винаги не отказах,въпреки че си го забраних. и пак бях с него, и тоя същия ден ми каза за 1ви път, че наистина много съжалява за всичко, пак му се вързах,той е несериозен не е за мен,знам, но не издържам без него, немога да го забравя вече мина година и половина,, от както не сме заедно.. просто се виждаме от време на време на 1-2 месеца ведъж, след това даже не се познаваме.., (от негова страна) пробвала съм да тръгна с други, но нестава няма ефект,към тях просто не изпитвам нищо, вобще немога да си харесам друго момче, просто всички други момчета са ми безразлични .., немога така, липсва ми, липсват ми ръцете му, очите му, гласът му, постоянно ми се пречува че чувам гласът му.. липсва ми много,, нз какво да правя.. ибаси момчето златно стана бе .., ще му се моля аз от годин, ще правя всичко което иска, ще се виждаме когато реши че иска да е с мен, ще му вървя по гайдата.. тоя Jipsy не заслужава нищо, нарани ме много, това момче,, не оцени нищо, исках само да е щастлив, исках да го нправя щастлив,, е казвам си го това ,, но кат ти щтраке с пръст и тичъм след гъзъ му като изгубено кученце.. слаб характер имам явно какво да направя, немога да каже не, като искам да съм с него, ее уж кратко щеше да е ама сори, благодаря предварително на всички, които са си направили труда да го прочетът.

SmilezZz
01-20-2011, 17:52
Как очакваш въобще да харесаш друг,когато ти ги сравняваш
с въпросното момче..Просто се опитай да го забравиш - знам,че
е трудно,но за да успееш - трябва да имаш силна воля и да
престанеш да му бъдеш тази,когато някоя го зареже да дотича до теб..
Един вид те използва - поне аз така го изкарах от писаното..

Запиши се на някакъв курс (по рисуване,танци и така нататък),
излизай с приятели,намери си хоби..И се опитай да не мислиш
за него..Спри да го сравняваш с другите - иначе не виждам как
може да спреш да се самонараняваш..

mArMaLaDkA
01-20-2011, 17:58
каквото повикало - такова се обадило.

mincheto
01-20-2011, 18:27
Прочетох дотам,където каза,че те е ударил...

Мамкаму....удряте,унижавате, a ти още го търпиш?? :x
Нямаш ли си достойнство?
Много ме е яд на момичета/жени,които търпят подобно нещо...

FCB
01-20-2011, 19:23
Мамкаму....удряте,унижавате, a ти още го търпиш?? :x
Нямаш ли си достойнство?
Много ме е яд на момичета/жени,които търпят подобно нещо...

Съгласна съм с теб.

mincheto
01-21-2011, 07:36
Момиче.....осъзнай се,докато е време.
Ако искаш да си кукла в неговите ръце,продължавай да го търпиш.
Той ще продължи да си играе с теб,и да те унижава.
НЕ трябва да търпиш такова нещо.
Подобни утрепки като него,не заслужават дори да им кажеш здрасти.
Зарежиго докато можеш.
3ащото иначе ще те обсеби и ще стане лошо.

FromAutumToAshes
01-21-2011, 09:04
Казвал съм го преди, ще го кажа и сега.

Като има шматки, които да търпят подобни изпълнения, ще има и идиоти които да ги изпълняват !!! Съжалявам за грубостта, но сама си си виновна :)

Lian4ety
01-21-2011, 12:49
Казвал съм го преди, ще го кажа и сега.

Като има шматки, които да търпят подобни изпълнения, ще има и идиоти които да ги изпълняват !!! Съжалявам за грубостта, но сама си си виновна :)

Аз също мисля така, сори. Обаче до колкото разбрах, ти в неговоте очи си марионетка и те привиква само когато има нужда от теб. Не искам да съм груба, казвам ти го с най-голямо съчувствие, но замисли се ако той те обичаше нямаше да постъпва така с теб и нямаше да те използва когато му е изгодно. Наистина гадна ситуация, стана ми ясно,че го обичаш, но не позволявай да те унижава така и дори какво беше написала,че ти бие шамари. Не мисля,че си заслужила такова унижение, просто не си го причинявай .. :(

fenastz
01-21-2011, 21:05
Ти си зле, дано намеря някоя като теб да ми се върже и да съм на кеф. :)

Lady95
01-22-2011, 07:30
Ти си зле, дано намеря някоя като теб да ми се върже и да съм на кеф. :)

мхм, прав си зле съм :D :D :( :?
е успех и на теб :D

FromAutumToAshes
01-22-2011, 09:01
Ти си зле, дано намеря някоя като теб да ми се върже и да съм на кеф. :)


К'во очакваш от деца :-o