PDA

View Full Version : Влюбване от пръв поглед !ПОМОШ!



PystriqMustak
01-20-2011, 18:27
Oт доста време може би 2-3 месеца преди даскало се засичам с едно момиче на спирката на автобуса, но не го познавам, но се влюбих в нея тя ми изглежда да е на около 13-14 аз съм на 15 таа въпросът ми е как да я заговоря или нешо от сорта за да мога поне да я покана на среща защото доста тъпо би било да утида при нея и да и кажа "здр момченце как се казваш".Бтв забелязах че 1 път като слизах от автобуса тя ме загледа и когато си обърнах главата тя се завъртя.
Мерси за съвтите ии моля без коментари ти си луд а-у знам че е доста налудничиво. И искам само да вметна доста съм срамежлив особенно когато говоря с момиче което харесвам. :oops:

mincheto
01-20-2011, 18:41
Това си е ХИМИЯ...или става или не.
Но ти НЕ се отчайвай...
Сам трябва да го почувставш...

Balmy_I
01-20-2011, 19:06
помоШ :D ами,защо може би,едва ли не,не отидеш един ден и да я заговориш,пък тя може да реши да ти отговори съвсем случайно...и съвсем случайно да излезете на среща и тн...вместо да се чудиш "ами ако..."

PystriqMustak
01-20-2011, 19:36
помоШ :D ами,защо може би,едва ли не,не отидеш един ден и да я заговориш,пък тя може да реши да ти отговори съвсем случайно...и съвсем случайно да излезете на среща и тн...вместо да се чудиш "ами ако..."

Помош помощ просто копчетата са едно, до друго и съм натиснал погрешнато, инче ако може и някъв съвет как да я заговоря, защото на мен никога до сега не ми се е случвало по такъв начин да се влюбя. Дори и за мен е доста налудничево! 8-)

korpin
01-21-2011, 06:45
[quote="PystriqMustak"]и да и кажа "здр момченце как се казваш"
:D :D :D
Така по темата...и на мен ми се е случвало да се влюбя от пръв поглед преди години.Даже още съм влюбена във въпросния..
Иди и заговори момичето!Не се излагай!Щом си я харесал,поне се запознайте ;)
Абе просто отиваш при нея и й казваш:"Здрасти,аз съм еди-кой си.Ти как се казваш?" и готово!
Аз съм се запознавала с доста хора така.

SmilezZz
01-21-2011, 07:03
Oт доста време може би 2-3 месеца преди даскало се засичам с едно момиче на спирката на автобуса, но не го познавам, но се влюбих в нея тя ми изглежда да е на около 13-14 аз съм на 15 таа въпросът ми е как да я заговоря или нешо от сорта за да мога поне да я покана на среща защото доста тъпо би било да утида при нея и да и кажа "здр момченце как се казваш". Не си сигурен за пола ли,какво ? :lol:
Както и да е.. Съгласна съм с предишния потребител- отиди и заговори момичето..Няма смисъл да стоиш настрана и да се срамуваш да я заговориш..Действай,докато не е станало късно..

FromAutumToAshes
01-21-2011, 07:28
Ае ти колко такива теми ще пускаш бе :-o Помня, че бях писал в една тема преди няколко дни, с написано абсолютно същия текс, само за заглавието не съм много сигурен оО


П.С. - това не е любов, ама карай ;) Щом те радва мацката, go for it ;)