PDA

View Full Version : ВаЖно !!!!! Прочети



golqmashmatka
01-20-2011, 19:28
Здравейте относно нисковъглехидратните диети започнах да правя 1на диета от един ден менюто ми е : сутрин чаша кафе без захар и сметана обяд:2 твърдо сварени яйца след обяд:ябълка за вечеря: ориз с шунка,чаша доматен сок.зеле с пилешко,чаша доматен сок. правя по 100 коремни преси и други упражнения и от утре започвам да тичам.Та въпроса ми е ще мога ли да сваля от 5-8 кг за 1-2 седмици според вас ?

FuckingFreak
01-20-2011, 19:40
Не, и да успееш после ще ги върнеш, даже двойно. Не искам да те плаша, обаче ако искаш да свалиш килограми не става само с диета за 1-2 седмици. За да имаш перфектна фигура трябва да си изградиш здравословен режим и отсега нататък през целия ти живот да бъде само това, че иначе щом приключиш диетата съм абсолютно сигурна, че ще се нахвърлиш на 'забранените' храни и ще стане йо-йо ефект. А това, че си се сетила да правиш упражнения и да спортуваш е много хубаво.

MeLikesPie
01-20-2011, 19:46
С коремни преси се прави маса, не плосък корем.

И не, няма да отслабнеш трайно, ще си върнеш килограмите. По-добре тичай редовно и яж по-здравословно за неограничен период.

ПП Здравословно е да се сваля 1кг на 2 седмици (поне аз така знам).

FuckingFreak
01-20-2011, 19:49
^ А ето защо аз свалям много трудно, а то щото било здравословно. А аз напълно се бях отчаяла 8-)