PDA

View Full Version : Iskam da y4a v bulgaria no ne znam kak



r3872reni
01-21-2011, 08:52
Az jiveq v Angliq ot izvestno vreme i iskam sled kato zavar6a kolej da prodalja v universitet v Bulgaria i po-specialno v sofiiskiq za policai za6toto sega y4a to4no tova. Problema e 4e nqma kak da durja bulgarskite izpiti za6toto ne sum y4ila istoriq a i ne sum zapoznata s literatyrnite proizvedeniq, ocenkite ne moga da mi se priravnqt i ne znam dali izob6to e vuzmojno da se vurna da y4a kadeto iskam. Ako nqkoi ima opit ili znae ne6to po vuprosa 6te se radvam da spodelite. :)

DaVinciCode
01-21-2011, 09:15
Преди да са ти заключили темата,ако имаш проблеми с писането на кирилица и не можеш да го напишеш те разбирам,за това ще го напиша.

Аз живея в Англия от известно време и искам след като завърша колеж да продължа университет в България и по-специално в Софийския Университет за полицай,защото сега уча точно това.Проблема е,че няма как да държа българските изпити,защото не съм учила история ,а и не съм запозната с литературните произведения,оценките не мога да ми се приравнят и не знам изобщо дали е възможно да се върна да уча,където искам.Ако някой има опит или знае нещо по въпроса,ще се радвам да споделите.:)

Копирай си го това ,че ще ти заключат темата.

xSANYAx
01-21-2011, 11:18
Нещо е адски объркано ... Как така ще учиш за ''полицай'' в Софийския?! Спомянм си,че имаше нещо като академия за полицай в Симеоново. И ако наистина искаш да учиш за полицай,не ти трябват изпити по БЕЛ,история и т.н,а там са изпити по физическа издръжливост..иии ЗАЩО ОТ АНГЛИЯ ЩЕ ИДВАШ ДА УЧИШ ТОЧНО ПЪК В БЪЛГАРИЯ?! СТРАНЕН ИЗБОР... :?

kalpazanka
01-21-2011, 11:39
Ползвай кирилизатор.