PDA

View Full Version : Станах това,което мразех....



babyfayce
01-21-2011, 09:28
Тъй като за съжаление нашият клас се дели на групички аз се скарах много лошо с моята и те не ви говорят.Това е накратко но незнам какво да правя и как да се сдобря с тях.Никой от другите групички не ми е бил приятел/ка и съм адски прецакана защото на всичкото отгоре не познавам никой от училището освен класа ми...Какво да правя и моля без обиди или критики а сом съвети! :? :(

zlatit0o
01-21-2011, 10:30
А защо си се скарала със своята групичка?
Опитай се да се сдобриш с тях или се сприятели с хората от другите групички :-D

бтв.. кой клас си

mincheto
01-21-2011, 10:38
Да е 6-7клас....
Те така се делят.... :D
3ащо не се опиташ да си оправиш отношенията със целият клас?
Това вашето е детска работa...да се делите...

xSANYAx
01-21-2011, 11:13
Разбирам,че ти е трудно,но щом не искаш да бъдеш сама в клас,сприятели се с някой,който ти допада,а всъщност каква си станала (по заглавието на темата съдя) ?

zlatit0o
01-21-2011, 12:41
mincheto И аз съм 7ми клас, но целия клас сме много задружни :)

brutaLxxbunny
01-21-2011, 18:39
Опитай се да намериш приятели от другите класове?

fenastz
01-21-2011, 20:59
Тъй като за съжаление нашият клас се дели на групички аз се скарах много лошо с моята и те не ви говорят.Това е накратко но незнам какво да правя и как да се сдобря с тях.Никой от другите групички не ми е бил приятел/ка и съм адски прецакана защото на всичкото отгоре не познавам никой от училището освен класа ми...Какво да правя и моля без обиди или критики а сом съвети! :? :(

Най-големият хищник в нашите води е, разбира се, сом. А най-добрият начин да се лови – кльонк. Кльонка и до днес е най-ефективното оръжие за лов на голям сом. :)

mincheto
01-22-2011, 05:25
mincheto И аз съм 7ми клас, но целия клас сме много задружни :)
Това е рядкост.
Поздравявам те. :)

againstyou
01-22-2011, 14:42
И в нашия клас се делим на групички,но да ти кажа да не ти пука . Така или иначе ще си още малко време с тях и после кой от където е. А и живота извън училището е по-важен,огледай се-може пък на улицата да намериш най-добрия си приятел.Да,вярно е,че в училище прекарваме по-голямата част от времето си и е кофти когато не се разбираш с никого,но не се отчайвай.Аз съм различна по акъл с хората от моя клас и за тва не се разбирам много,но не ми дреме.